• zboží nedodali,telefon nezvedají,omluva žádná,

• Obchod nelze telefonicky kontaktovat. Na mail nereagují.

Nedoporucuji, zboží nedoruceno. S obchodem nelze komunikovat.

• Obchod nekomunikuje, zboží objednané 16.8. nemám (10.9.)

Rozhodně nedoporučuji, naprostá neserióznost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Objednávka potvrzena 16.8. doposud (je 4.9.) zboží nedorazilo, obchod se mnou nekomunikuje ani mailem, druhý den se marně zkouším dovolat.

Vzhledem k tomu, že jsem nakupovala poprvé hodnotím velmi kladně, ale pokud mám hodnotit tento svetr, tak opravdu tam není kvalita, ten bych si nekoupila a také ve velikosti M odpovídá vel.L

• Zbozi neprislo, zadna reakce obchodu, budou- li vubec zbozi expodovat. Nedodrzeni jejich vyjadreni o lhute dodani
  • Zboží nedorazilo a nikdo mě neinformoval,čekám,čekám a nic!!!!!!!!!!

Do dnešního dne nikdo nepotvrdil objednávku,na poslaný email žádná odezva... Nedoporučuji...Asi zde neplatí pořekadlo, zákazník náš pán...

• obchod celkově dobrý, s předchozími nákupy nebyl problém
    • 10 dnů po nákupu zboží pořád nedorazilo

rád zde nakupuji, několikrát byl nákup nezproblémový, jen bych tímto rád upozornil že né vždy je obloha bez mráčků. Objednávka byla potvrzena, o podrobnostech doručení vás budeme informovat v příštím emailu. 10 dní uběhlo a nic

• napsáno skladem a do dnešního dne nedoručeno

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den Pionyr, pošlete nám prosím na e-mail  [email protected] číslo objednávky a případně i údaje, na které byla objednávka vytvořená. Daný problém se budeme snažit vyřešit k Vaší spokojenosti. Za Monkey s pozdravem Milka

• nedodržená slibovaná lhůta dodání
    • veliká neochota slečny na zákaznické lince

Jedním slovem - strašný. Už nikdy víc v tomhle obchodě.. Objednávala jsem zboží 6.srpna s tím, že u něj psali "dodání do 8 pracovních dnů", což by tedy mělo být do 16.8. - zboží jsem potřebovala večer 18.8., takže dva dny rezerva. V pondělí 7. srpna mi přišel email, že zboží bude dodáváno mezi "17.-21.8." Cože? Ok, volám na zákaznickou linku, proč uvádějí 8 dnů a pak napíší toto a že jestli mi objednávka nepřijde včas, tak o ní nemám zájem. Slečna neochotná, nic bližšího mi nevysvětlila. Tak jsem volala znovu další týden v pondělí 14.8., opět jsem se nic kloudného nedozvěděla. Opět jsem zopakovala, že objednávku když tak zruším, vůbec to slečnu nezajímalo a že si mám zavolat ve středu. Ve středu mi řekla, že objednávka mi ve čtvrtek, nejpozději v pátek přijde.. Ve čtvrtek se podívám do emailu, info o odeslání žádné. Tak opět volám a slečna mi arogantním hlasem řekne, že mi to přijde v pondělí. Tak jsem objednávku okamžitě zrušila, což jí bylo úplně jedno že obchod přijde o kšeft a získá nespokojeného zákazníka, zavěsila a byla ráda že má klid. Už nikdy víc v tomhle obchodě!

• dlouhé dodací lhůty
  • ještě se my nikdo neozval a ani zboží nedorazilo

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den, pošlete nám prosím na e-mail  [email protected] číslo objednávky a případně i údaje, na které byla objednávka vytvořená. Daný problém se budeme snažit vyřešit k Vaší spokojenosti. Za Monkey s pozdravem Milka

• Dlouhé dodací lhůty.obchod chce ohodnocení dřív,než mi vůbec dojde zboží a neobtezuje se mě informovat o stavu objednávky.

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den. Moc nás mrzí, že jste s nákupem u nás nebyl spokojený. Byli bychom rádi, kdybyste nám o problému napsal více na [email protected]. Za Monkey s pozdravem Karin.

• Velice dlouhá doba dodání zboží

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den. Mrzí nás, že jste s námi nebyl spokojený. Na dodací dobu však zákazníky upozorňujeme ještě před dokončením objednávky. Za Monkey s pozdravem Karin.

• je mi líto,ale velmi mě zaráží,že dotazník spokojenosti přichází v době ,kdy stále ještě nemám objednané zboží,takže pro mne velkou nevýhodou je dlouhá dodací lhůta a to ještě ani nevím zda zboží dojde

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den, pokud Vám nebylo zboží doručeno do 10 pracovních dní, kontaktujte nás, prosím, na [email protected]. Objednávku zkontrolujeme a o případných problémech vás budeme informovat. Za Monkey s pozdravem Karin.

• Chcete po mně hodnotit zboží, které jste mi doteď nedoručili, v dnešní době opravdu nechápu, když zboží objednám 3.7., tak doručení dle Vašich informací má být až 17.-19.7.a to přes to, že na vašich stránkách je uvedeno, že doba doručení nikdy nepřesáhne 10 pracovních dnů, myslím, že víc není co dodat.

Rozhodně nedoporučuji, nestandartně dlouhá doba dodání.

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den. Vzniklá situace nás skutečně mrzí. Děkujeme však za kontaktování. Za Monkey s pozdravem Karin.

+Snad, že upozornili na delší dodací lhůtu, ale až po přijetí objednávky

-když je zboží v nabídce, tak předpokládám, že ho dostanu brzy

• dlooouhá dodací lhůta, v podmínkách je: Doba doručení však nikdy nepřesáhne 10 pracovních dní...Já si objednávala před 10 dny a nikde nic takže můj první a poslední nákup

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den Lucie. Tato situace nás velmi mrzí. Pokud Vám nebylo zboží doručeno do 10 pracovních dní, kontaktujte nás, prosím, na [email protected]. Objednávku zkontrolujeme a o případných problémech vás budeme informovat. Za Monkey s pozdravem Karin.

• Je to čtrnáct dní, zboží nedorazilo a nemám žádnou zprávu...

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den Jano, pokud Vám nebylo zboží doručeno do 10 pracovních dní, kontaktujte nás, prosím, na [email protected]. Objednávku zkontrolujeme a o případných problémech vás budeme informovat. Za Monkey s pozdravem Karin.