dodací lhůta

• Aktuální a rychlý při realizaci

• lze si opravdu z čeho vybírat
    • nebylo možné nastavit jiný termín dodání na webu....neustále se inovoval

• přehlednost
    • popisy v angličtině, objednala jsem si deštník, přišel úplně jiný

celkem dobré, jako jiné e-shopy

• slevy
    • celkem spokojenost
    • napsáno skladem a do dnešního dne nedoručeno

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den Pionyr, pošlete nám prosím na e-mail  [email protected] číslo objednávky a případně i údaje, na které byla objednávka vytvořená. Daný problém se budeme snažit vyřešit k Vaší spokojenosti. Za Monkey s pozdravem Milka

• nedodržená slibovaná lhůta dodání
    • veliká neochota slečny na zákaznické lince

Jedním slovem - strašný. Už nikdy víc v tomhle obchodě.. Objednávala jsem zboží 6.srpna s tím, že u něj psali "dodání do 8 pracovních dnů", což by tedy mělo být do 16.8. - zboží jsem potřebovala večer 18.8., takže dva dny rezerva. V pondělí 7. srpna mi přišel email, že zboží bude dodáváno mezi "17.-21.8." Cože? Ok, volám na zákaznickou linku, proč uvádějí 8 dnů a pak napíší toto a že jestli mi objednávka nepřijde včas, tak o ní nemám zájem. Slečna neochotná, nic bližšího mi nevysvětlila. Tak jsem volala znovu další týden v pondělí 14.8., opět jsem se nic kloudného nedozvěděla. Opět jsem zopakovala, že objednávku když tak zruším, vůbec to slečnu nezajímalo a že si mám zavolat ve středu. Ve středu mi řekla, že objednávka mi ve čtvrtek, nejpozději v pátek přijde.. Ve čtvrtek se podívám do emailu, info o odeslání žádné. Tak opět volám a slečna mi arogantním hlasem řekne, že mi to přijde v pondělí. Tak jsem objednávku okamžitě zrušila, což jí bylo úplně jedno že obchod přijde o kšeft a získá nespokojeného zákazníka, zavěsila a byla ráda že má klid. Už nikdy víc v tomhle obchodě!

• dlouhé dodací lhůty

• Spolehlivost,vše co se domluví splní.

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den Mildo, jsme rádi, že všechno proběhlo v pořádku. Vaše recenze nás velmi potěšila. Za MonkeySports s pozdravem Milka.

Dlouhá doba doručení.Mohla by se zkrátit na 3-5dni

• ještě se my nikdo neozval a ani zboží nedorazilo

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den, pošlete nám prosím na e-mail  [email protected] číslo objednávky a případně i údaje, na které byla objednávka vytvořená. Daný problém se budeme snažit vyřešit k Vaší spokojenosti. Za Monkey s pozdravem Milka

Kvalitita a velký výběr nabízeného zboží.
    Nakupuji pro celou rodinu a všichni spokojeni.Nikdy jsem objednané zboží nevrátila.

Reakce obchodu MonkeySports

Zdravíme, Marcelo. Vaše recenze nám udělala ohromnou radost. Věříme, že k nám zase zavítáte. S přáním krásného dnes, za celý tým MonkeySports, Karin.

Plavky se mi moc líbily, ale bohužel byly malé! Ráda bych si objednala větší velikost,ale bohužel jí nemáte.

Reakce obchodu MonkeySports

Zdravím, Brito. Děkujeme Vám za pěknou recenzi. V případě otázek ohledně vrácení zboží nás, prosím, kontaktujte na [email protected]. Za Monkey s pozdravem Karin.

• Dlouha doba dodani..Jinak zatim nemohu nic vytknout,protoze zbozi ma dorazit pristi den.

• přehlednost e-shopu
    • velký výběr
    • dodání 3 dny před termínem

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den Moniko, jsme rádi, že všechno proběhlo v pořádku. Vaše recenze nás velmi potěšila. Za MonkeySports s pozdravem Karin.

Až na pomalost dodání OK.

rychlá orientace

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den, děkujeme za skvělou recenzi. Celý MonkeySports přeje pěkný den. S pozdravem Karin.

• Dlouhé dodací lhůty.obchod chce ohodnocení dřív,než mi vůbec dojde zboží a neobtezuje se mě informovat o stavu objednávky.

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den. Moc nás mrzí, že jste s nákupem u nás nebyl spokojený. Byli bychom rádi, kdybyste nám o problému napsal více na [email protected]. Za Monkey s pozdravem Karin.

Kvalitní a krásné věci.

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den Gabrielo, Vaše spokojenost nás velmi těší. Přejeme krásný den. Za Monkey s pozdravem Karin.

Přehledný a velký výběr zboží, často pěkné akce, zboží vždy bez problémů a včas. Doporučuji.

Reakce obchodu MonkeySports

Dobrý den, Věro. Děkujeme za úžasnou recenzi. Věříme, že na naše stránky zase zavítáte. Za Monkey s pozdravem Karin.