• Rychlé dodání, vše v pořádku

Dodání bylo rychlé a přišlo, co mělo.

• Komunikace na jedničku

Delší dodání ale s tím jsem počítala,nám přišlo ještě dříve než bylo avizováno.Po domluvě s obchodem mi objednávku objednali na jejich sklad a potom zaslali na moji žádost zásilkovnou nýbrž mám s ČP špatné zkušenosti.Zboží kvalitní a hlavně pěkné.

Reakce obchodu Mom & Kids

moc Vám děkujeme! Pokud je to v našich silách a řešitelné, rádi vždy vyhovíme :-).
    Těšíme se na příště.

Andy Volfová
    Mom Kids

Všechno proběhlo jak mělo.
    Nevidím důvod si stěžovat.
    Obejdnali jsme plavky, dostali jsme plavky. Velikost odpovídala, všechno jak má být.
    Děkujeme :-)

Reakce obchodu Mom & Kids

moc děkujeme za hodnocení a ať se dobře nosí :-). Pokud cokoliv, ozvěte se nám.

Andrea Volfová,
    Mom & Kids

• Rychlá komunikace
    • Trackování v mailu funguje
    • Nemají vlastní sklady
    • Objednávka z Číny
    • Dlouhá doba dodání

Tváří se jako český e-shop ale je to přeprodej čínského zboží. Na Aliexpresu si to můžu objednat sám na to nepotřebuju prostředníka Mom & Kids.

Reakce obchodu Mom & Kids

jsme český eshop, 10% našeho sortimentu je Čína, zbytek je od českých dodavatelů. Vše máme velmi srozumitelně popsané a dostupnost uvedenou u všech položek v našem sortimentu.
    Velmi mne mrzí Vaše hodnocení, ale jsme zvyklí, že i když vše na webu popsané máme, lidi prostě nečtou :-(.
    Víc k tomu asi nemám co dodat.

Andrea Volfová,

• Krásné na obrázku
    • Jsem zklamaná. Místo mikiny mi pro dceru přišlo tričko s dlouhým rukávem. Obchod se tvářil jako normální obchod v ČR ,avšak čekala jsem skoro tři týdny než třicko z Číny dorazilo.

Velké zklamání

Dobrý den paní Kováčová,
    vyhledala jsem si Vaši objednávku a zboží jste u nás nereklamovala. U mikiny uvádíme, že je tenká a vhodná spíše na léto. U produktů vždy uvádíme pravdivé informace. Jen máme zkušenost, že ty informace málokdo čte :-(.
    I dodavatel a délka dodání tam uvedená je. Víc bohužel nemůžeme udělat. Jsme internetový obchod, všechny informace tedy máme u každé karty popsané, navíc nám můžete zavolat, napsat, využít online chat a doplníme.

Věřím, že se k nám ještě někdy vrátíte a rádi Vám případně pomůžeme, než nákup provedete.

Hezký den,
    Andrea Volfová

• Naprostá spokojenost s doručením, kvalitou i komunikací. Děkuji

• Obrovská spokojenost po všech stránkách .
    • Vynikající komunikace , vše krásně vysvětleno a za komunikaci dávám 1*.
    • Určitě tento obchod doporučuji a nenakupovala jsem zde naposledy .

Perfektní komunikace , spoustu zboží a já tento obchod vřele doporučuji !!!♥️

Obchod Mom & Kids jsem objevila náhodou a jsem maximálně spokojená. Objednané zboží dorazilo rychle a v naprostém pořádku. Ještě jsem se nesetkala s tak úžasným přístupem , co se týče komunikace. Jistě se brzy vrátím s další objednávkou.

• Rychle dodání

Obchod ne doporučuji. Objednal jsem pro dceru divči kšiltovku. Poslali sto procentni s vylohy. Kdy by ne narozky hned by to vratil.

Reakce obchodu Mom & Kids

určitě jsme nemohli poslat kšiltovku z výlohy, protože je ve výloze nemáme. Veškeré oblečení je pouze na prodejně. Bohužel nevidím ani Vaše jméno, takže netuším, zda jste si nás nespletl s jiným obchodem.

Hezký den,
    Andrea Volfová
    Mom Kids

• S nákupem v Mom&Kids jsem moc spokojenej. Kdyby byli všude tak ochotní lidé. Děkuji

• Velký sortiment, kde jinde takové věci neseženeš
    • Vynikající komunikace, na emaily odpovídají ihned
    • Garance včasného dodání
    • Vůbec nic :-)

Obchod je celkem přehledný, produkty odpovídají fotkám.
    Paní je velice příjemná, ihned mi volala a upozornila na delší dodání balíčku, za což obdivuji - to se vážně moc nevidí.
    Vážně nebudete zde litovat koupě.

• Perfektní komunikace, solidní přístup a vystupování

Férová firma

• Výběr
    • Perfektní komunikace

Naprostá spokojenost. Po odeslání objednávky paní majitelka zavolá, vše probere, upozorní na možnou delší dobu doručení...Velmi příjemná, vstřícná. Zboží dorazilo rychle. Odpovídá fotografií. Eshop doporučuji.

Děkuji mnohokrát. Vše v naprostém pořádku. Doporučuji.

Mohu doporučit, perfektní komunikace s obchodem, zájem zda zboží dorazilo v pořádku, velký výběr

Obchod vřele doporučuji, krásné zboží 100%jednani mezi zákazníkem a obchodem . Určitě se budu ráda vracet.Zboži došlo v pořádku a rychle

• Přehledné stránky, bohatý překrásný sortiment oblečků na panenky. Komunikace s obchodem snad dokonce více, než 100%. Jakákoliv změna, týkající se objednávky je zákazníkovi oznamována emailem, nebo dokonce přímo telefonem (můj případ). Pečlivé sledování zásilky a informace zakaznikovi o odeslání zásilky tak, že si může pohlídat Českou poštu... Jsem opravdu z toho eshopu přímo nadšená. Výjimečný přístup!

Doporučuji, nebudete zklamaní... :-)!

• Skvělá komunikace, ráda zde opět nakoupím

• výborná komunikace,pěkné zboží,seriózní jednání.Nemám,co bych vytkla.

Na tento obchod jsem narazila náhodou,hledala jsem potahy na židle. Velice příjemné a rychlé jednání.Paní obratem volala,že dodací doba může být delší (dodání zboží ze zahraničí). Potahy přišly za 2,5 týdne a jsou moc hezké.

• Úžasná komunikace, vstřícnost, zájem o spokojenost zákazníka včetně důsledné kontroly doručení balíčku. Neuvěřitelné !! Absolutně doporučuji :)