Vše rychle a v pořádku doručeno, skvělá komunikace.

• sortiment
    • prehledne e-stranky
    • omezena oteviraci doba 12-16, coz pro pracujici osoby (asi hlavni zakazniky) je neuplne idealni pro vyzvednuti zbozi
    • nelze platit na miste (karta, hotovost). Komplikuje to nakup na firemni platebni kartu, ke ktere nemam pristup k internetovemu bankovnictvi...
    • platba prevodem prodlouzuje dobu cekani na zbozi

• Rychlé vyřízení objednávky

Snadný a rychlý nákup.Doporučuji.

Výborná prodejna zaměřená na kvalitní poezii a literaturu vůbec.

• Obchod má skvělý a přehledný design

Na internetový obchod Moleskine.cz jsem šel s cílem najít pro sebe svůj diář. A právě zde jsem našel ten pravý, který seděl mým požadavkům a potřebám.

Kvalitou zpracování předčil má očekávání. Jsem velmi spokojen.

• komunikace, rychlost dodání

Vše proběhlo v pořádku, balíček mi byl doručen kurýrem během pár dní.

• Veliký výběr zápisníků Moleskine
    • Kvalitní produkty
    • Rychlé odeslání objednávky
    • Přehledný a pěkný web
    • Jsem spokojený po všech směrech

Byla chyba na strane platby - nefungovala gopay brana. Psala jsem hned po neuspesnem zaplaceni, zda muzou poslat udaje k platbe, abych mohla zaplatit prevodem. Nestalo se.
    Nicmene mi do tydne prisel email o nezaplacene objednavce a udaje k zaplaceni.
    Udelala jsem tak, tyden uplynul a nedostala jsem zadnou zpravu o zmene objednavky. Tak jsem napsala s dotazem, zda je vse v poradku, co se stalo, ze jsem objednavku uhradila a take jsem prilozila potvrzeni o platbe. Nic. Psala jsem email s dotazem za dva dny znovu, znovu bez odpovedi.

Doufam, ze se mi brzy nekdo ozve,jinak bohuzel budu muset ponechat tuto negativni recenzi. Chapu, ze je nouzovy stav, ale od 9.4., dnes je 21.4., se mnou mohl minimalne nekdo komunikovat, abych se dozvedela stav sve objednavky.

Velmi dobrý obchod, zboží bylo doručeno bez zbytečného odkladu po zaplacení.

• rychlost dodávek, přehlednost v prezentaci produktů

• Super rychle dodáni a spolehlivost
    • Moleskin je nej

Očekávané bylo splněno.

• výběr luxusních diářů a deníků
    • nestandardní provedení diářů (samostatné stránky na poznámky vždy po týdnu)
    • vyšší ceny

Vše v pořádku, doporučuji nákup.

přehlednost, flexibilita

• Excellent service. Each year I buy the same diary so I will be re-ordering it next year. 100% satisfaction

• Bohatý výběr zápisníků Moleskine
    • Přehledný web

Přehled

Velmi flexibilni a prijemny pristup. Zbozi nebylo na internetu dostupne a po dohode na tel. cisle uvedenem na strankach bylo velmi rychle do e-shopu doplneno a pani mi i volala ze mohu objednat :-).