• Poslala jsem peníze, zboží nedorazilo, telefon je na někoho jiného, firma nereaguje. PODVOD

Nekomunikují, telefonní kontakty buď neexistují nebo jsou někam soukromé osobě (nepříjemné) která firmu údajně vůbec nezná...

Tovar mi aj napriek zaplateniu nebol doruceny, okrem automatickeho e-mailu o zaznamenani objednavky mi ziaden dalsi neprisiel. Tel. cislo na webe patri uplne inej osobe (ktora zjavne s touto strankou nema nic spolocne - odporucam nevolat). Na maily nikto neraguje, budem to riesit so svojou bankou alebo cez obchodnu inspekciu.

Za 20 dní od objednání nepřišla žádná informace o stavu objednávky (kromě úvodního mailu o přijetí objednávky), zboží dosud nedorazilo, přestože dle webu je skladem. Otřesné!

Obchod neodpovedá na emaily. Nedá sa dovolať. Na stránke je uvedené zlé číslo. Neplaťte im nič!

Přišlo jiné zboží,než jsem si objednala.Následně špatná komunikace s dodavatelem,telefonní číslo nefunguje,pan Vavřička mi psal pouze ze soukromého mailu.Až po důrazném mailu mi byli vráceny peníze.

• Pozor na zboží uvedeno jako skladem. Před platbou si nejprve ověřte dostupnost.

Ač bylo zboží uvedeno jako skladem, po objednávce a zaplacení přišel lakonický e-mail, že zboží není a výroba bude trvat měsíc. Po dalších mnoha mailech s majitelem se nakonec "objevily" dva kusy zboží, které bylo doručeno, na další stále čekáme. Daňový doklad byl vystaven chybně, na neodpovídající částku a komunikace s obchodem je tragická. Nejdřív z vás udělají blbce, že neumíte hledat v eshopu, později, aniž by uznali vlastní chybu, pošlou pouze část.

• když už došlo k problému s nemožností dodání zboží, peníze vrátil bez otálení
    • nepořádek v e-shopu - zboží indikované jako "skladem" ve skutečnosti není dostupné
    • horší komunikace - o problému s dodáním zboží mě provozovatel e-shopu neinformoval sám od sebe, musel jsem mu volat já z vlastní iniciativy, když už mi bylo podezřelé, že zboží ještě nepřišlo

Tento obchod nedoporučuji.

• Není pravidelně aktualizován eshop

• nabidka sirokeho sortimentu
    • Neoznamili delku dodaci doby, zadna zpetna reakce az na vyzadanou zadost o informaci

Zatim jsem zbozi nedostal a nevim, kdy bude dodano. Obchod mne neinformoval. To nepusobi duveryhodne.

• 1.) Nepřišel me email o zakoupení zboží. Zboží poslali a vyžadovali platbu, za již zaplacené zboží-chyba na expedici.

Byl to můj první nákup, budu dost váhat jestli se ještě vrátím. Zboží jsem nakonec dostal, ale trvalo to několik týdnů

• zádné
    • chaoz při objědnávkách,i po domluvě nezajiš-
    • tění zboží/sráta času a nafty/

v žádném případě nedoporučuji tento obchod
    po skutečnostech které s ním mám

• neaktualizovaná nabídka

• Rychlá reakce na objednávku.Zboží bylo doručeno do 24 hodin.
    • Komunikace s operátorem.

Při vybalení jsem zjistil že filtry nejsou
    zasunuty v čističce a rám je poškozený.
    Kontaktoval jsem operátora který mi řekl že
    zrovna moji zásilku měl rozbalenou.Protože
    to je novinka.Tvrdil že fitry dal zpět.Při
    vybalení byly mimo čističku a poškozený rám.
    Protože mám nemocné dítě nemám čas na reklamace.Zvláště když mi bylo naznačeno že
    nebude pravděpodobně uznána.Nebyla mi sdělena
    ani firma která provádí servis případně
    prodává náhradní díly.

Reakce obchodu Mojeklima.cz

Dobrý den, servis telefonicky sdělen byl - Boneco ČR s.r.o. Mechnická závada na otevíracím mechanismu čističky je těžko řešitelná jako záruční, jelikož je minimálně sporné, jak poškození vzniklo. Konkrétní model je velice levný a kvalita platových částí tomu odpovídá. Čistička byla opravdu prohlížena jako každý 1. kus ze série u nás. Poškození na otevíracím mechanismu nebylo odhaleno. Rám filtru se v originálním balení mimo prostor čističky nevejde.