• nakoupil v obchodě Mojeklima.cz před 3 měsíci

• Pozor na zboží uvedeno jako skladem. Před platbou si nejprve ověřte dostupnost.

Ač bylo zboží uvedeno jako skladem, po objednávce a zaplacení přišel lakonický e-mail, že zboží není a výroba bude trvat měsíc. Po dalších mnoha mailech s majitelem se nakonec "objevily" dva kusy zboží, které bylo doručeno, na další stále čekáme. Daňový doklad byl vystaven chybně, na neodpovídající částku a komunikace s obchodem je tragická. Nejdřív z vás udělají blbce, že neumíte hledat v eshopu, později, aniž by uznali vlastní chybu, pošlou pouze část.

• nakoupil v obchodě Mojeklima.cz před 2 lety

• když už došlo k problému s nemožností dodání zboží, peníze vrátil bez otálení
    • nepořádek v e-shopu - zboží indikované jako "skladem" ve skutečnosti není dostupné
    • horší komunikace - o problému s dodáním zboží mě provozovatel e-shopu neinformoval sám od sebe, musel jsem mu volat já z vlastní iniciativy, když už mi bylo podezřelé, že zboží ještě nepřišlo

Tento obchod nedoporučuji.

• Objednal jsem si klimatizaci , po třech týdnech jsem volal kdy mi jí pošlou a pán mi řekl, že už je rozprodaly a že už nebudou. Nedokáží ani poslat email, zavolat, prostě nic.
    • NEDOPORUČUJI.

NEDOPORUČUJI TENTO OBCHOD.

• nakoupil v obchodě Mojeklima.cz před 3 lety

Velmi rychlé vyřízení objednávky - doslova ze dne na den.Tento obchod doporučuji všem.Kéž by to takhle fungovalo u všech obchodníků.

• Nákup po internetu
    • aby zboží došlo do vánoc

Velký výběr dobré ceny
    Objednávala jsem poprvé,tak dobré
    ano mohu doporuč

• nakoupil v obchodě Mojeklima.cz před 4 lety

• lepší ceny a rychlé dodání

• kvalitní výrobky
    • odbornost personálu

Rychlost,serioznost a komunikace

• přehlednost, rychlost

velmi dobrý, doporučuji

• nakoupil v obchodě Mojeklima.cz před 5 lety

• ochota, vstřícnost, rychlost vyřízení
    • nevím o žádných

určitě doporučuji

• nakoupil v obchodě Mojeklima.cz před 5 lety

• Kvalitní telefonická konzultace.
    • Nezjistil jsem.

Mohu doporučit.

• nakoupil v obchodě Mojeklima.cz před 5 lety

• Výborná komunikace a výběr zboží

skvělá práce prodávajícího
    deklarovaný produkt bez připomínek

• nakoupil v obchodě Mojeklima.cz před 5 lety

Nakoupil jsem zde díky příznivé ceně zboží a rychlému doručení. Bohužel mi zboží doručili poškozené a to tak, že plastová část výrobku byla odřená. Zboží jsem nevracel, jelikož vzhledem k použití není toto vidět, ale zamrzí to...

• přehlednost,rychlost

• nakoupil v obchodě Mojeklima.cz před 5 lety

• Dobrou komunikaci a extreme kratkou dobu doruceni
    • pro me zadne

perfetni, zbozi doruceno za 6 hodin od objednavky

• okamzita komunikace

je prijemne, ze E-mailova komunikace fungovala skvele, temer okamzite jsem na sve dostala odpoved.

• nakoupil v obchodě Mojeklima.cz před 5 lety

• Jeli okolo a neváhali dovézt osobně druhý den po zaplacení.
    • Nevím.
  • nakoupil v obchodě Mojeklima.cz před 5 lety

Obchod mohu vřele doporučit.I když moje objednávka nedorazila kompletní,byla chyba velmi rychle napravena.Výborná komunikace ze strany obchodu. Na veškeré dotazy mi bylo vždy p.Vavřičkou pokaždé odpovězeno.

• nakoupil v obchodě Mojeklima.cz před 5 lety

jednoduchý, rychlý, bezproblémový nákup, přehledné internetové stránky, zodpovězení telefonických dotazů (pomoc při výběru produktu)

• nakoupil v obchodě Mojeklima.cz před 5 lety

• možnost výběru bud zaslanim chodě obnebo přímo v obchodě
    • že nemá zboží na skldě a jednávkya obpřijím

čistička vzduchu je dobrá alergiky a nemocné zdýchachacima potížema

• nakoupil v obchodě Mojeklima.cz před 5 lety

• jednoduchost a rychlost.
    • Pro vás nevím, pro mne je to, že mi peníze po vrácení produktu nejsou vráceny.
    • Na otázku doporučuji - ano, -ale neplatit předem, dokud zboží nevidím.

Jsem Milan Jokeš. Po objednávce 2,3,2013 filtru na čištění vody jsem obdržel jenom náhradní filtr.Ten mi nevyhovuje, neboť jsem se domníval, že za tuto cenu 3565 Kč objednávám filtr sadu. Objednávka došla včas.
    Po tel.dohodě s p. Vavřičkou jsem jej odeslal doporučeně zpět poštou 8,3,2013. Udal jsem číslo mého účtu 1200371740/2310. Je 18,3,2013 a dosud na můj účet peníze za vrácený filtr nepřišly!! Můžete mi prosím zdělit, kdy mi budou peníze vráceny?? Všechny podklady o nákupu a vrácení zboží mám.
    Děkuji. Milan jokeš