• rychlé doručení

• dobrá komunikace
    • možnost osobního odběru v Praze zdarma

Obchod funguje dobře a rychle, oceňuji i možnost osobního odběru v Praze zdarma.
    Bohužel zakoupený domeček (Glow2B Spielwaren velký) nešel smontovat, nepasovaly na sebe díly. Samozřejme jsme mohli vrátit, ale dcerka byla nadšená z dárku a prodlužovat dobu, kdy si bude už konečně moct hrát... naštěstí si s tím manžel nějak poradil. Je to škoda, domeček jinak vypadá poměrně kvalitně, nábytek v něm je moc hezky zpracovaný. Toto není výtka obchodu, spíše upozornění a informace k tomuto domečku.

Rychle jednani.

Vyborná komunikace s paní Ševelovou, napsala jsem ji v neděli zprávu a ještě tentýž den mi odpověděla, hračku jsem potřebovala obdržet co nejrychleji, paní Ševelová obratem odeslala.
    Hračka- plyšový zajíček dorazil v pořádku, bez vad, moje dcera toho zajíčka doslova miluje,...
    Za mě výborný obchod, který mohu jen doporučit!
    A tím bych chtěla ještě jednou paní Ševelové poděkovat za její ochotu

Reakce obchodu mojedomecky.cz

moc děkuji za hezkou recenzi :)
    K. Ševelová, MojeDomečky.cz

• perfektní. rychlé a vstřícné jednání
    • cena za doručení

Reakce obchodu mojedomecky.cz

už jsme se polepšili a doručujeme přes službu PPL, Českou poštu nebo Zásilkovnu. Takže najdete určitě levnější a vyhovující variantu doručení.

S pozdravem a děkuji za recenzi
    Klára Ševelová, MojeDomečky.cz

• Rychle dodani

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Zasílá pouze Českou poštou

Spolehlivý obchod, doporučuji

• perfektní jednání, super rychlost dodáni

nemá chybu

Hezký darek pro dcerku.

rychlost, pružnost, bez připomínek

• Rychlé vyřízení objednávky

Zatím nevím, domeček mám pro vnučku k Vánocům. Podle obrázku na krabici vypadá velmi dobře.

• Výborné

Rychle dodání, postýlka moc pěkná. Děkuji

Vše proběhlo rychle a v pořádku

Proti obchodu nemám námitky ale zakoupené zboží Glow2b spielvaren domeček pro panenky je
    aušus který jde velmi těžce smontovat nepasují otvory pro šrouby nelícují stěny nedrží balkony větší otvor domeček stojí na křivo houpe se okna jsou vlepena nakřivo myslím že to není vyrobeno v Německu jak bylo inzerováno ale někde dál na východ.Na závěr se ptám kde se bere ta drzost pustit něco takového do světa a ještě za to chtít peníze.Děkuji.

Reakce obchodu mojedomecky.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za Vaši recenzi (i když negativní). Zatím jsme neměli žádné větší reklamace na tento domeček. Měl jste ale možnost domeček kvůli zpracování a nepasujícím dílům vrátit, to není problém. Buď bychom vám vrátili peníze nebo vyměnili za jiný kus. S pozdravem K. Ševelová (MojeDomečky.cz)

• nevím

ochotná a milá paní
    poradila při nákupu dalších dárků
    ráda obchod opět využiji

• Naše zakázka dorazila velmi rychle.

S obchodem jsme byli velmi spokojeni. Šlo o druhou objednávku a vše klaplo na jedničku. Určitě si ještě něco objednáme!!!