Dobré, vše v pořádku

• Přehledný
    • Hodně položek skladem
    • Rychlé doručení
    • Snad jen špatné zobrazení e-shopu na telefonu. Neškodila by drobná optimalizace, nákup přes mobil je poměrně frustrující

bleskové dodání

• Bez problému

Dobrý den pane Jirko,

děkujeme vám za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Těší nás, že jste s námi spokojený a budeme rádi, když si u nás zase v budoucnu objednáte. My se budeme na oplátku snažit k vaší další naprosté spokojenosti.

• velmi rychlé doručení

Hezký dobrý den přejeme,

děkujeme vám za kladné hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím.
    Jsme rádi, že jste s námi spokojený a že vám zboží bylo doručeno včas. Budeme se těšit na další objednávku v obchodě MojeDílna.cz a vynasnažíme se na oplátku k vaší další spokojenosti.

První nákup - dobré

Hezký dobrý den,

Děkujeme za vaše kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme velice potěšeni, že jste stoprocentně spokojený s vašim prvním nákupem a doufáme, že ne posledním. Budeme se na vaši další objednávku těšit a vynasnažíme se znovu tak, abyste s námi byl spokojen nadále.

• ok

Hezký den přejeme,

Děkujeme za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme rádi, že jste s námi spokojen. Budeme se těšit na vaši další objednávku a vynasnažíme se tak, abyste se k nám rád vracel.

• spolehlivé

Hezký dobrý den přejeme,

Děkujeme za kladné hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím obchod MojeDílna.cz.
    Budeme rádi, když si u nás zase objednáte a vynasnažíme se k vaší naprosté další spokojenosti na oplátku.

• vše vyřízeno rychle

nevím

Přejeme dobrý den,

Děkujeme vám za kladné hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím.
    V obchodě MojeDílna.cz se snažíme objednávky vyřídit a expedovat v co nejkratším časovém úseku.
    Budeme se velice těšit až si u nás v budoucnu znovu objednáte a my se na oplátku vynasnažíme k vaší další naprosté spokojenosti.

www.mojedilna.cz

• Super e-shop s věcma do dílny
    • Koupil jsem zde nesehnatelný bit do šroubováku 25mm - imbus 7 :)

Hezký dobrý den pane Tille,

Velice vám děkujeme za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme potěšeni, že jste u nás sehnal co jste jinde nemohl najít. Budeme velice rádi, když to u nás nebude váš poslední nákup. Budeme se těšit na příště a snažit se, abyste byl s námi stále spokojen.

• Funkční dle specifikace

Přejeme hezký den,

Děkujeme za kladné hodnocení produktu zakoupeného v obchodě MojeDílna.cz.
    Jsme rádi, že je vše v pořádku a budeme ještě raději, když si u nás v budoucnu zase objednáte.
    My se vynasnažíme k vaší další spokojenosti na oplátku.

rychlé dodání

Dobrý den pane Petře,

Děkujeme za vaše hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím v obchodě MojeDílna.cz.
    Jsme velice rádi, že byla vaše objednávka vyřízena a doručena včas a budeme velice rádi, když si u nás zase v budoucnu objednávku vytvoříte. Na oplátku se budeme snažit abyste byl nadále spokojen.

www.mojedilna.cz

rychlá reakce obchodu, zboží dobře zabaleno

Hezký dobrý den přejeme,

Velice děkujeme za kladné hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím obchod MojeDílna.cz.
    Těší nás, že jste s námi spokojen a děkujeme také za zhodnocení zabalení objednávky, které je pro nás také velmi důležité.
    Budeme se těšit až si u nás třeba zase objednáte. A budeme se snažit abyste byl zase spokojen.

www.mojedilna.cz

Velmi příjemný přístup. Rychlé jednání. Doporučuji.

Přejeme dobrý den,

Děkujeme vám za kladné hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím.
    V obchodě MojeDílna.cz se snažíme našim nakupujícím vyhovět co nejvíce je to možné. Jsme rádi, že jste s námi spokojen.
    Těší nás, že bylo vše vyřízeno rychle a budeme se těšit na váš další nákup. My se na oplátku budeme snažit k vaší další spokojenosti.

• Možnost osobního odběru v Brně

Výhoda

Reakce obchodu MojeDílna.cz

Děkujeme vám za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme rádi, že jste s námi spokojen a budeme se těšit na vaši další návštěvu.
    Na oplátku se vynasnažíme tak, abyste s námi byl nadále spokojen.

www.mojedilna.cz

Zboží bylo prej připravené k expedici přepravní firmě. Ta ale tvrdí že ho neobdržela. Tak nevím kam se ještě obrátit.

Hezký den pane Pavle,

Děkujeme vám za hodnocení i když není příznivé.
    Náš vedoucí skladu prověřuje, co se s vaší objednávkou stalo. Jelikož jsme ji již dávno expedovali k vám.
    Nevidíme tam žádný posun přímo u dopravce.
    V takových případech vás velice prosíme, abyste se na nás nebál obrátit a my to ihned začneme řešit.
    Může se stát, že na to přijdeme o něco později. Bohužel jsme v tomto případě o nedoručeném balíku nevěděli. Kdyby cokoli volejte nám, my ihned když zjistíme co se stalo, budeme vás kontaktovat. Omlouváme se za komplikace a doufáme, že si i přes tento problém v budoucnu u nás objednáte.
    My se vynasnažíme tak, abyste s námi byl už jen spokojen.

www.mojedilna.cz

• velký výběr zboží a ochota pomoci popřípadě poradit

Dobrý den pane Jaroslave,

Velice si vážíme vašeho hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme rádi, že jsme vám poradili a pomohli k vaší spokojenosti. Budeme se do budoucna těšit na vaši další objednávku.

www.mojedilna.cz

• Zboží bylo naprosto nefunkční . Nemohu zaslat zpět , protože jsem udělal na něm zásah, aby aspoň částečně fungovalo. Měl jsem důležitou práci a tak ztráta peněz byla menším zlem . Měli byste si také vyzkoušet to co prodáváte. Vezmete li do ruky jiné nové kleště, nebudou také funkční. Je to ukázka čínského šmejdu. Stránský

Dobrý den přeji,

Děkujeme za informaci i když nezní příznivě.
    Prověřovala jsem jak si stojí tento produkt.
    Měli jsme na něj celkem velkou prodejnost bez reklamací. Kdyby to bylo často chybné, určitě bychom ho neprodávali dál. Ale samozřejmě se může taková věc, bohužel, stát. V tom, pro vás horším, případě je dobré volat a řešit to hned, do druhého dne byste měl stejné a funkční, anebo jiné zboží třeba i s upravenou cenou. Kolega na ně dělá výměnné zásilky, což je malý bonus pro vás, abyste s tím nemusel někam chodit a řešit expedici. Jelikož jste na výrobku provedl zásah, nevíme, jak by se k tomu postavil výrobce, ale s námi to půjde vyřešit určitě nějakým způsobem vhodným pro všechny.
    Určitě nám tady ta situace není jedno a rádi bychom ji s vámi třeba dořešili ke spokojenosti. Mrzí nás, když k takové situaci dojde.

• Skvělý obchod, super komunikace

Hezký dobrý den,

Děkujeme za kladné hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím.
    V obchodě MojeDílna.cz si zakládáme na komunikaci s nakupujícími a proto děkujeme za vaši zpětnou vazbu.
    Budeme se těšit na vaši další objednávku a vynasnažíme se na oplátku k vaší další spokojenosti.

www.mojedilna.cz

• Rychlá reakce na objednávku.

Dobrý den přejeme,

Děkujeme za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Těší nás, že bylo na vaši objednávku reagováno včas a budeme velice rádi, když si u nás v budoucnu vytvoříte objednávku novou. My se zase budeme snažit k vaší spokojenosti.