• rychlost spolehlivost
  • Nebídka zboží, které nemají asi není úplně v pořádku. I když vědí, že ho nemají, tak jej stále nabízí.

Dobrý den přejeme,

Děkujeme vám za názor ohledně objednávky vytvořené v obchodě MojeDílna.cz, i když ne příznivý.
    Velice se omlouváme za komplikace, u daného produktu bylo uvedeno v době vaší objednávky, že je vyprodáno a zboží jsme z prodeje stáhli o 4 dny později s tím, že jsme vás informovali dva dny po vytvoření objednávky o skutečnostech zjištěných u dodavatele a byla vám nabídnuta možnost alternativy. V tu chvíli jste požadoval storno, že jste si zboží již obstaral. Provedlo se tedy storno. Na stránkách máme položky již vypnuté.
    Omlouváme se za komplikace, je nám líto, když dojde k takové situaci, ale s každou další takovou situací se zlepšujeme. Budeme rádi, když si u nás v budoucnu zkusíte zase objednat. A my se budeme snažit, abyste s námi byl spokojen.

• Ochotný personál

Dobrý den přejeme,

Velice vám děkujeme za kladné hodnocení kamenné prodejny MojeDílna.cz.
    Naši prodejci velice rádi pomohou se vším, co je v jejich silách. Řekli bychom odborníci na správném místě. Budeme se těšit až nás znovu navštívíte. A zase se vynasnažíme, abyste byl spokojen.

Hlavně zboží skladem.

Přejeme dobrý den,

Velice vám děkujeme za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme velice rádi, že byla vaše objednávka vyřízena včas a budeme se těšit až si u nás v budoucnu zase objednáte.
    My se na oplátku vynasnažíme k vaší další spokojenosti.

www.mojedilna.cz

• Nevhodné balení zakoupeného zboží.

Kovová tuba s leštící pastou byla zdeformovaná, obsah tuby lezl spodem ven. Nevhodně zabaleno.

Dobrý den pane Milane,

Děkujeme vám za zpětnou vazbu i když není příznivá.
    Tuto situaci tu určitě budeme řešit, pokud se tak ještě nestalo, prosíme o kontakt naše oddělení reklamací a pokusíme se vyřešit tento problém s vámi k vaší spokojenosti.
    Velice se omlouváme za způsobené komplikace a mrzí nás, že k takové situaci došlo.
    I přes tuto zkušenost doufáme, že si u nás v budoucnu objednáte a my se na oplátku budeme snažit tak, abyste s námi byl spokojený.

• super
    • rychlost dodání
    • perfektní zabalení

žádné

Dobrý den paní Nováková,

Děkujeme vám za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme velice rádi, že jste spokojena s rychlostí vyřízení a zabalení vaší objednávky a také s doručením zvoleného dopravce.
    Budeme se těšit na další nákup u nás a vynasnažíme se tak, abyste se k nám ráda vracela.

www.mojedilna.cz

• Velice rychlé zpracování objednávky. Široký sortiment a dobré ceny.

Spolehlivý obchod. Doporučuji.

Dobrý den přejeme,

Děkujeme za kladné hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím.
    Velice nás těší, že jste spokojen s rychlostí zpracování vaší objednávky. A s výběrem zboží na stránkách MojeDílna.cz.
    Budeme se velice těšit na vaši další objednávku.

• Super obchod

Mají co jsem nutně potřeboval ke kompresoru

Krásný dobrý den přejeme,

Děkujeme vám velice za kladné hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím obchod MojeDílna.cz.
    Jsme velice rádi, že byla vaše objednávka byla vyřízena a doručena včas. Budeme se těšit na další objednávku. Na oplátku se vynasnažíme k další spokojenosti.

Rychlost dodání

Přejeme hezký den,

Děkujeme vám velice za kladné ohodnocení našeho obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme velice potěšeni, že byla vaše objednávka vyřízena včas a že jste spokojen s rychlostí doručeného zboží. Budeme se těšit na vaši další objednávku.

• dobrá cena

Vše OK.

Dobrý den pane Křetínský,

Velice vám děkujeme za kladné hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím obchod MojeDílna.cz.
    Jsme velice potěšeni, že byla vaše objednávka vyřízena včas a že vám vyhovuje cenová dostupnost. Budeme rádi, když si u nás v budoucnu zase vytvoříte objednávku. My se na oplátku vynasnažíme k vaší spokojenosti.

www.mojedilna.cz

• rychlé dodání, dobrá cena

Měli i potřebnou drobnost, kterou jsem k novému autu nedostala, a spolehlivě ji dodali.

Dobrý den přejeme,

Děkujeme za kladné hodnocení.
    Velice nás těší, že jste spokojen s cenovou dostupností a jsme rádi, že jsme pro vás měli, co jste potřeboval. Budeme se těšit až si v obchodě MojeDílna.cz znovu vytvoříte objednávku a my se budeme snažit, abyste s námi byl nadále spokojen.

www.mojedilna.cz

Široká nabídka, super ceny, kvalitní zboží, komunikace, na nic si nemůžu stěžovat:)

Dobrý den pane Petře,

Mockrát vám děkujeme za stoprocentní hodnocení.
    Jsme rádi, že jste jak s výběrem a cenami tak s komunikací s námi spokojený a budeme velice rádi, když si u nás v obchodě MojeDílna.cz zase někdy vytvoříte objednávku.
    Samozřejmě, my se na oplátku budeme snažit, abyste byl spokojen nadále.

www.mojedilna.cz

• Rychlé a bezproblémové doručení objednávky.

Děkujeme vám za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme potěšeni, že byla vaše objednávka vyřízena a doručena včas. Těšíme se na vaši příští objednávku. Budeme se na oplátku snažit k vaší další naprosté spokojenosti.

Doručeno velmi rychle, spokojen. Dekuji

Hezký dobrý den přejeme,

Děkujeme vám za kladné hodnocení a doporučení ostatním nakupujícím obchod MojeDílna.cz.
    Jsme rádi, že byla vaše objednávka vyřízena a dopravcem doručena včas a budeme se velice těšit na váš další nákup u nás.
    Vynasnažíme se tak, abyste byl spokojen i nadále.

www.mojedilna.cz

• Zboží nabízí a není skladem

Dobrý den pane Pavle,

Děkujeme za názor a hodnocení i když není příliš příznivé.
    U produktů, které nemáme skladem máme uvedeno, že je vyprodáno. Prověřovala jsem to a máme to i u toho vašeho.
    Někdy se stane, že dodavatel zná termín nového naskladnění. Je dobré si to u nás určitě ověřit.
    Případně když už dojde k objednání vyprodaného zboží snažíme se zákazníky informovat co nejdříve je možné v našich silách. Na některé produkty jsme schopni sehnat i alternativu a po konzultaci se zákazníkem, dle potřeb případně upravit nebo zrušit. Snažíme se vždy tak, aby ve všem bylo jasno od prvního okamžiku.
    Budeme rádi, když si u nás zase někdy vytvoříte objednávku a my se vynasnažíme, abyste s námi byl spokojen.

www.mojedilna.cz

Přehledná nabídka, rychlá reakce na objednávku

Jako nedostatek beru, že jako doručovací adresu uvádíte již zrušenou dodatelnu.

Děkujeme vám za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme rádi, že jste spokojen s nabídkou. Uváděný nedostatek sice chápeme, ale je to bohužel věc dopravce, neuvádíme ji my. Každopádně velice děkujeme a těšíme se na vaši další objednávku.

www.mojedilna.cz

Už jsem zde nakupoval a vše bylo v pořádku. Rád se vrátím.

Dobrý den pane Pavle,

děkujeme vám za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme velice rádi, že u nás nakupujete a budeme velice rádi, až si u nás v budoucnu vytvoříte další objednávku.
    My se na oplátku budeme snažit k vaší další maximální spokojenosti.

• Rozumná a příjemná obsluha
    • Hodně produktů skladem

Skvělé produkty za suprové ceny.

Hezký dobrý den,

Děkujeme vám za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz.
    Jsme velice rádi, že jste spokojen s rychlostí vyřízení vaší objednávky. Budeme se velice těšit, až se u nás na kamenné prodejně zase ukážete a my se vynasnažíme k vaší další spokojenosti.

Asi dobrý.
    Sice jsem chtěl 2ks objednaného zboží, ale jeden ks mi stačil.

Hezký dobrý den přejeme,

Děkujeme vám za kladné hodnocení obchodu MojeDílna.cz a doporučení tak ostatním nakupujícím.
    Je nám líto, že nebyl 1 kus zboží, dívala jsem se ale na vaši objednávku, peníze jsme vám vrátili ihned zpět. Doufáme, že i přes to, si u nás v budoucnu zase vytvoříte objednávku tak, abyste s námi byl stoprocentně spokojen.

www.mojedilna.cz

Podívejte se, ...líbila se mi pevná krycí plachta, nic složitého 2x4 m. Nevím proč bych měl hodnotit takovou banální věc, jako doručení zásilky a vstřícnost vašeho obchodního oddělení řekněme. Teprve až poznám kvalitu materiálu a životnost, pak se můžem pobavit
    . S pozdravem Bronislav.

Hezký dobrý den pane Kunci,

Rozumíme a děkujeme za názor, ale tyto dotazníky, pokud neodkliknete, že si nepřejete dostat hodnocení, přijdou vždy automaticky i když budete objednávat sebemenší věc. Bohužel to nedokážeme ovlivnit.
    Rozumíme každopádně a i přes to, velice děkujeme za stoprocentní hodnocení.
    Budeme se u nás v obchodě MojeDílna.cz těšit na vaši další objednávku.