• Je skvělé, že obchod tohoto druhu existuje a má zaveden zásilkový obchod.

Dobu dodání zboží do Zásilkovny nemohu hodnotit, protože po objednání zboží následovala S+N a ve středu byl státní svátek 17. listopadu.
    Je pravda, že jsem očekávala zboží již v úterý, ale kód k vyzvednutí jsem dostala až ve čtvrtek odpoledne.

Komunikacia s pani Jedlickovou bola vyborna, hlavne pani Jedlickova bola uzasne ochotna mi pripravit cerstvy gel v kratkom case.
    Inak co sa tyka gelu samotneho, velmi odporucam atopikom - v pripade ekzemu so zapalom je cerstvy gel skvely na schladenie pokozky a napomaha hojeniu. Trvanlivost je kratka, ale da sa predlzit zamrazenim do ladovych kociek.

Velmi příjemné jednání, vždy rychlá a flexibilní dodávka zboží. Opravdu velmi ráda zde nakupuji.

Rychlé dodání

Velmi milá komunikace :-)

• Rychlé jednání, doručeno včas, zboží dodáno v perfektním stavu.
    • Žádné nevýhody.

• Neuvěřitelně rychlá a příjemná komunikace
    • Vstřícný personál
    • Srozumitelné stránky
    • Krásná a zdravá rostlina ve vhodném květináči

• Výborná komunikace. Sazenice vynikající kvality mám už druhou. Naprostá spokojenost mohu jen doporučit.

• skvělá komunikace, rychlost dodání

Vše v pořádku.

• Výdejní místo hledal jsem 2 hodiny, pak ještě hodinu čekal na osobu která mi to donesla.

Nedoporučuji, osobní způsob vyzvednutí je problematický.

Reakce obchodu Aloe vera - eshop mojealoe.cz

Pan Vitaliy byl obchodem emailem vyzván ke sdělení informace o vyhovujícím termínu osobního vyzvednutí, na který nereagoval. Nejsme kamenný obchod, osobní vyzvednutí je možné pouze v předem smluveném termínu. Jakmile si se zákazníkem potvrdíme termín vyzvednutí, zasíláme mu podrobnou mapku s přesným označením místa pro vyzvednutí (areál Výstaviště je obrovský) a přikládáme tel. kontakt.
    Pan Vitaliy dorazil bez předchozí domluvy a přesto jsme udělali maximum pro to, aby mu objednávka byla vydána. Je nám to líto, ale kdyby reagoval na zaslaný email nebo nás kontaktoval předem telefonicky jako všichni zákazníci, k této situaci by nedošlo. Kvalitu produktů nerozporuje a za toto nedopatření nejsme zodpovědní.

byl to můj první nákup,spokojenost

• Kytička perfektně zabalená, aby pro ni byla cesta jako v bavlnce

• rychlá expedice, perfektně zabalené

• Rychlé dodání. Rostliny v perfektním stavu.

Obchod rozhodně doporučuji.

• mají aloe :-)
    • bezproblémové poslání balíkem
    • trošku lepší webovky by mohly být

Vše OK, Aloe dorazily a transport v balíku přežily, takže dopravy na dálku netřeba se bát... V eshopu bych u rostlin zařadil nějaké vodítko jak je seřadit: rostliny tam jsou seřazeny podle hmotnosti jen částečně (od 200g k nejtěžším ale za nima je 100g...). Taky by se pro běžného zákazníka hodilo v popisu rostliny uvést kromě hmotností nějaké přibližné délkové měřítko/srovnávací fotku, neměl jsem moc představu jak velká je např. pul kilová rostlina?

• Snadno přehledný eshop
    • Na stránkách najdu vše co potřebuji koupit nebo vědět
    • Perfektní zabalení balíku, rostliny i gel přišel v nepoškozeném stavu
    • Příjemná komunikace s prodejcem. Toto skutečně oceňuji!
    • Doporučuji, budu se k nákupu zde vracet!
    • Všechny informace na eshopu jsou aktualizované, takže se vám nestane, že kliknete na něco abyste se pak dozvěděli že zboží se dodá za 3 týdny kvůli nedostupnosti. Všechno je aktuální a dobře popsané.
    • Nevím jestli je to nevýhoda, ale spíš bych řekla upozornění - chviličku trvá, než se vše doručí. Je to logické kvůli náročnosti balení rostlin, ale prostě jen počítejte s tím že Aloe není druhý den expedováno a na cestě k vám.

• Zbozi bylo bezvadne zabaleno a doruceno cerstve.

Obchod urcite doporucuji.

Vše ok.

• Veľmi pozitívna komunikácia cez telefón
    • Ochota odpovedať na každú otázku, odporúčania
    • Po rozbalení darčeka personalizované listy s menom objednávajúceho (nečakané :) )
    • Rýchle vybavenie
    • V balíku aj leták s inštrukciami, tipmi a radami
    • Žiadna nevýhoda

Prijateľná cena, prozákaznícka komunikácia, ochota pri zabezpečení vlastnej dopravy. Perfektný servis. Ďakujem