Bezva spolupráce i výrobky - sedí perfektně!

Reakce obchodu MODION

Děkujeme, že jste si udělal(a) čas a podělil(a) se s námi o Vaše zkušenosti. Tyto informace využíváme k vylepšování našich služeb.

Škoda, že jste nevyplnila hodnocení přímo z heureka.cz jako ověřený zákazník, vážím si vaší dodatečné recenze.

• Spolehlivost,vynikající komunikace,rychlé dodání

Jsem s obchodem velice spokojena a proto doporučuji všem

Reakce obchodu MODION

Děkujeme, že jste si udělala čas a podělila se s námi o Vaše zkušenosti. Tyto informace využíváme k vylepšování našich služeb.

Vážím si vaší recenze jako ověřený zákazník, děkuji za vyčkání hodnocení z portálu heureka.cz.

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

• Dodací lhůta přehlednost obchodu kvalita komunikace

Bolerko krásně sedí,barva odpovídá,přesně podle mých představ.Tento obchod bych doporučila všem.Budu i nadále objednávat.Z mé strany super.

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

Spodnička krásne sedí,rýchle dodanie,super cena.....som veľmi spokojná

Reakce obchodu MODION

Děkujeme, že jste si udělali čas a podělili se s námi o Vaše zkušenosti. Tyto informace využíváme k vylepšování našich služeb.

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

Naprostá spokojenost, ochota, komunikace vše na 100%, mohu všem doporučit.

• krásné šaty
    • perfektně seděly přesně podle rozměrů
    • barva přesně jako na obrázku
    • kvalitně provedené
    • paní Suchopárová byla velice ochotná s námi komunikovat

Budu bez váhání objednávat i další šaty!!!
    Tento obchod vřele doporučuji.

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

• Osobní komunikace příjemná, ochota pomci, poradit.

• příznivé ceny
    • kvalitní zboží

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

• krásné šaty, jako na obrázku!!!
    • seděli naprosto přesně!
    • šněrování u většiny šatů na stránkách!

Dodání rychlé, určitě doporučuji, potřebovala jsem šaty do 3 dnů což přišli takže spokojenost doporučuji!!! Jen se porádně změřit, když se budete držet tabulek šaty Vám sednou!:)

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

• - vzhled šatů na obrázku odpovídá skutečnosti
    • - skvělá cena
    • - šaty byly na objedávku, i tak doba dodání 11 dní od platby
    • - obchod přehledný
    • - perfektní rozpis velikostí
    • - video návod na šněrování
    • - kamarádky se mnou odmítají jít na ples :-))))))

Super

• prvotní rychlé dodání
    • šaty mi přišly rozpárané na jedné straně korzetu, proto jsem poslala šaty zpět. Ještě před tím, než jsem šaty poslal zpět mi paní Suchopárová slíbila datum do kterého šaty 100% dorazí. Chtěla jsem se ujistit, zda mi přijdou do dne mé akce, kvůli které jsem si šaty kupovala. Do uvedeného data šaty nedozazily, paní Suchopárová neodpovídala na maily ani nezvedala telefon. Komunikace prostě nulová. Šaty přišly se 4 denním zpozděním od slíbeného data. Navíc oprava jde na šatech poměrně vidět =(
    • Myslím si, že šaty téměř za 2tis by měly být bez chyby a když už se stane takový chyba jako nyní, tak by oprava měla být tak aby byly šaty jako v původním stavu, což nejsou!

obchod nedoporučuji

Reakce obchodu MODION

k vaší reakci se vyjádřím velmi stručně:
    Uvádím, že objednávku jste vytvořila v datu kdy byla INVENTURA a byla až do 4.2.2017, o všem jste byla informovaná, tudíž Vaše objednávka byla zpracována ještě přednostně, jinak by k dodání zboží došlo až tento týden!

15.2.2017 09:37 Michaela Suchopárová Informační email "Vyřízena REKLAMACE" odeslán na [email protected] (přiložený dokument)
    27.1.2017 08:11 Michaela Suchopárová Informační email "Vyřízena - ODESLÁNO " odeslán na [email protected] (přiložený dokument)
    27.1.2017 08:08 Michaela Suchopárová Stav objednávky změněn na "DOKONČENO FAKTURA 0 KČ"
    24.1.2017 09:12 Michaela Suchopárová Informační email "Vyřizuje se - přijatá platba" odeslán na [email protected] (přiložený dokument)
    24.1.2017 09:11 Michaela Suchopárová Stav objednávky změněn na "OBJEDNÁNO"
    24.1.2017 09:08 Michaela Suchopárová Stav objednávky změněn na "ZAPLACENO FIO"
    24.1.2017 09:08 Michaela Suchopárová Fio Banka: Přijata platba (č. 13883709714) v hodnotě 1 788 Kč. Objednávka označena jako zaplacená.
    23.1.2017 09:25 Michaela Suchopárová Informační email "Děkujeme za Váš nákup - Fakturace - zboží na objednávku nelze zaslat na dobírku (oprava faktury k úhradě) / uvedeno u produktu na objednávku nikoliv skladem." odeslán na [email protected] (přiložený dokument)
    23.1.2017 09:24 Michaela Suchopárová Stav objednávky změněn na "Vyřizuje se ZÁLOHOVKA"
    23.1.2017 08:51 neznámý Objednávka byla vytvořena neregistrovaným uživatelem.

V e-mailu jste požadovala slevu, jelikož k našim cenám to není možné - jsou velkoobchodní, tak jste navrhla opravu, drobná ( 4,8 cm rozpáraný korzet ve švu).
    Cena zakoupeného zboží za 2.000 kč není ani cena půjčovného v salonu, nejlépe asi ZADARMO...........
    Reklamace zboží v souladu s obchodními podmínky občanského zákoníku, viz. historie objednávky a dodání zboží Českou poštou z Vaší strany k nám.
    Co se týče mobilu, není nikde uveden prodej přes telefon, ale e-shop, vše písemnou formou, doklad pro obě strany.
    Víte, existuje provoz i v nočních hodinách, např. expedice zboží po příletu letadla v odpoledních hodinách, atd.........

Nejste spokojena s opravou? Proč o tom nic nevím? Výrobce Vám vymění šaty za úplně nové. Takže komunikace je na místě, jen dodržovat občanský zákoník a nevztekat se při nákupu na poslední chvíli, že nevyšel - respektujte dodací lhůty!

Z mé strany vše Michaela Suchopárová

• Rychlost doruceni.
    • Žádné jsem nenasla

Šaty mají krásné jeste lepši než na obrazku.

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

• Rychlé jednání, bohatá nabídka, dobré ceny, trpělivost a skvělé rady.

Jen doporučuji, paní poradila byla ochotná a šaty luxusně padly. Už se těším na léto :-)

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

• velký výběr společenských šatů
    • přehledné stránky e-shopu
    • přijatelné ceny
    • výborná komunikace
    • šaty jsem vracela - peníze mi byly hned vráceny

• špatna komunikace

tvari se to jako eshop ale vše je z číny

Vážený zákazníku,
    značka společenských šatů GRACE KARIN má ochrannou známku, která je registrovaná v Italii, prověřit můžete např. přes ČOI, rádi Vám doloží doklady o této značce, distribuci v ČR a SR, autorizovaný prodej atd.......Doporučuji skočit do půjčovny a půjčit si tuctové šaty z umělých vláken, obnošené, značka NO NAME za 2,000 kč a to je startovné........šaty totiž na salony dodávám v rámci EU a spolupráce po celé ČR s koordinátory svateb atd.......

Děkuji Michaela Suchopárová www.modion.cz

• Bleskurychlé dodání, šaty jsou nádherné a kvalitně zpracované, ceny příznivé. Jsem moc spokojená a určitě jsem zde nenakupovala naposledy! :)

• hezký výběr
    • špatné šaty :(

horší to být nemohlo objednala jsem si šaty velikost xxl s dodací lhůtou 20 dnů je vidět že si na zásilce nikdo záležet nedal běh 4 dnů mi šaty přišli ale ve velikosti m-l, pro mě to bylo veliké zklamání a to jak rychle to doručili bylo skvělé ale když už tak aspoň správnou velikost :(

Reakce obchodu MODION

omlouvám se za chybné zpracování vaší objednávky.
    I přes tuto nemilou komplikaci jsem Vám odeslala šaty za 11 dní, v tomto čase proběhla reklamace a proplacení nákladů.

19.1.2017 16:07 Michaela Suchopárová Informační email "Vyřízena - ODESLÁNO " odeslán na [email protected]
    19.1.2017 16:05 Michaela Suchopárová Stav objednávky změněn na "DOKONČENO FAKTURA 0 KČ"
    13.1.2017 08:44 Michaela Suchopárová Stav objednávky změněn na "VÝMĚNA"
    11.1.2017 10:52 Michaela Suchopárová Informační email "Vyřízena - ODESLÁNO " odeslán na [email protected] (přiložený dokument)
    10.1.2017 19:08 Michaela Suchopárová Informační email "Vyřízena - ODESLÁNO " odeslán na [email protected] (přiložený dokument)
    10.1.2017 19:08 Michaela Suchopárová Stav objednávky změněn na "DOKONČENO FAKTURA 0 KČ"
    10.1.2017 08:30 Michaela Suchopárová Informační email "Vyřizuje se - přijatá platba" odeslán na [email protected] (přiložený dokument)
    10.1.2017 08:29 Michaela Suchopárová Stav objednávky změněn na "OBJEDNÁNO"
    9.1.2017 08:57 Michaela Suchopárová Stav objednávky změněn na "ZAPLACENO FIO"
    9.1.2017 08:57 Michaela Suchopárová Fio Banka: Přijata platba (č. 13876291856) v hodnotě 2 158 Kč. Objednávka označena jako zaplacená.
    9.1.2017 08:19 Michaela Suchopárová Informační email "Děkujeme za Váš nákup" odeslán na [email protected] (přiložený dokument)
    9.1.2017 08:19 Michaela Suchopárová Stav objednávky změněn na "Vyřizuje se ZÁLOHOVKA"
    8.1.2017 20:37 neznámý Objednávka byla vytvořena neregistrovaným uživatelem.

Děkuji za pochopení www.modion.cz, Michaela Suchopárová

• Rychlost, spolehlivost a ochota.
    • O žádných nevím.

Velká spokojenost.

Michaela Suchopárová, www.modion.cz

Naprostá spokojenost. První šaty vráceny z důvodu velké velikosti. Výměna do 14ti dnů (přes vánoční svátky) za menší. Materiál super, střih super, cena přijatelná. Komunikace přes e-mail skvělá. Není co vytknout.

• Co řeknou, to slíbí.
    • Některé šaty mají delší dodací lhůtu.

Spokojenost. Kvalita zboží je dobrá. Jedny šaty jsem vracela a penízky mi byly vráceny bez problémů.