Obchod zrušil objednávku a peníze nezaslal zpět. Nereaguje na e-maily. Nedoporučuji…

Přestože jsem zboží zaplatil převodem hned 11.8. tak byla objednávka obchodem zrušena! Ohledně vrácení uhrazené častky se mnou nikdo na číslech uvedených v kontaktech nekomunikuje!!!

Ochotné a rychlé jednání

cenově dostupné zboží,
    rychlé dodání,
    velmi příjemný přístup

Reakce obchodu modernikocarky

Dobrý den, děkujeme za spolupráci a jsme rádi, že jste spokojeni. Děkujeme za vaší důvěru a vaše ohodnocení. Jste velmi milý člověk. Přejeme hezký den s pozdravem tým modernikocarky.cz

Velmi rychlé dodání

Reakce obchodu modernikocarky

• Zbozi levnejsi nez v jinych obchodech
    • Doruceno pozdeji, nez uvadi na strankach.

Reakce obchodu modernikocarky

Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení, jsme velmi rádi, že jste spokojená. Pozdější odeslání je způsobeno dovolenýma, za což se omlouváme. Jsou prázdniny. :-D . Přejeme krásné léto a spokojené děti=spokojení rodiče.

S pozdravem tým modernikocarky.cz

Obchod nereaguje na mail.Dodnes zboží nepřišlo.Jediny jejich kontakt byl před 10 dny,ze objednávku zpracovávají.

Reakce obchodu modernikocarky

Dobrý večer, velmi nás mrzí vaše hodnocení. Vaše objednávka se připravuje k předání přepravci a následnému doručení na vámi zadanou adresu.
    S pozdravem tým modernikocarky.cz

• Příjemná komunikace
    • Komunikace mailem i telefonicky bez problémů
    • 100% jednání

Velice příjemné jednání. Ochotně odpověděli všemu a maximálně vyšli vstříc. Děkuji

Reakce obchodu modernikocarky

Děkujeme za vaše ohodnocení. Jste velmi milý člověk. Děkujeme za důvěru. Přejeme hezký den s pozdravem tým modernikocarky.cz

I přes špatné hodnoceni obchodu, rozhodla se objednat bavlněné povlečeni.Byli potíže při vkládáni zboží do košíku,ale po kontaktovaní emailem obchodu ,všechno proběhlo bez problému.Povlečeni dorazilo v pořádku,a děti mají velkou radost. Děkuji.
    Věra. M.

Reakce obchodu modernikocarky

Dobrý den, velmi si ceníme vašeho hodnocení. Vždy se snažíme udělat vše pro spokojenost zákazníka.
    Máme mnoho spokojených zákazníků, ale ne každý dá hodnocení tady na heuréku.
    Přejeme hezký den tým modernikocarky.cz

potěšilo mě, že když jsem se dvakrát neúspěšně pokoušel dovolat na dvě telefonní čísla obchodu, z obou dvou čísel mi poté volali nazpět. Komunikace byla příjemná. Zboží (povlečení) došlo včas a v pořádku. Co mě trochu zklamalo, bylo to, že povlečení bylo zasláno pouze v původním obalu, na kterém bylo lihovou fixou napsáno mé jméno a nalepený štítek s poštovními údaji. Byl to dárek k vánocům a ten štítek tam trochu kazil první dojem. Ale nezlobím se na nikoho, jelikož mám ekologické cítění a také chápu, že před vánocemi to může být těžké všechno stihnout zabalit a odeslat.

Reakce obchodu modernikocarky

Dobrý den pane Jane, moc děkujeme za vaše milé hodnocení. Opravdu jsme toho měli moc a snažili jsme se vyřídit všechny objednávky, tak aby byly včas u všech zákazníků.
    S přáním poklidných svátků a šťastného nového roku tým modernikocarky.cz

• Dobrá komunikace
    • Vstřícnost

Reakce obchodu modernikocarky

Děkujeme za vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste spokojená a vaše malá princezna bude určitě taky spokojená.
    S přáním hezkého zbytku dne tým modernikocarky.cz

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

Obchod zrušen, jelikož zboží neměli. Trvalo to několik dní, než na to přišli.
    I po té bylo dle eshopu zboží dostupné.

Reakce obchodu modernikocarky

Dobrý den paní Kubincová, velmi nás mrzí, že jsme vám nemohli zajistit vámi vybraný hrací stoleček. Bohužel nebyl to ani úmysl ani naschvál, že vámi vybrané zboží bylo nedostupné.
    Ještě jednou se vám omlouváme a s přáním hezkého dne tým modernikocarky.cz

• Spatna komunikace, nekvalitni zbozi

Na e-shopu jsem si objednala 3 věci, přišly 2 bez jakéhokoli vysvětlení. Ta 1 byla dodána až po telef. rozhovoru. Zprávy z e-shopu automaticky padají do spamu. 1 z věcí byl kolotoč nad postýlku. Ten se po týdnu pokazil. Bylo mi sděleno, že se poradí a zavolají co s tím. Nikdo nevolal a dnes neberou telefon. Zboží z Polska- “za levno nakoupit, za draho prodat”. Kojící polštář je OK, snad se do chvíle nerozpáře.

Reakce obchodu modernikocarky

Dobrý den paní Martínková Müllerová, kolotoč bereme samozřejmě do reklamace. Knížku jsme neměli hned skladem, tudíž jsme vám ji poslali hned jakmile to bylo možné. O tom, že knížku pošleme o pár dní později jsme psali email, který skončil zřejmě ve spamech, což my neovlivníme.

Omlouváme se za komplikace tým modernikocarky.cz

• prijemna a rychla komunikace

Reakce obchodu modernikocarky

Dobrý den, děkujeme za váš nákup. Jsme rádi. že jste spokojená. S pozdravem a přáním hezkého dne tým modernikocarky.cz

• Vybrali jsme si autosedačku, ještě ten den zaplatili platbu předem na účet, až po několika dnech přišel email, že není k dostání, na stránce je napsaná skladem
    • Vybrali jsme proto jinou, okamžitě doplatili rozdíl opět platbou předem a na dotaz, kdy nám sedačku doručí, přišla odpověď emailem až po 6 dnech.
    • Když už jsme se konečně dočkali autosedačky, po rozbalení úplně jiná barva než jsme objednali. Už jsme to ale nechali tak, čekat další tři týdny se nám nechtělo.
    • Špatná komunikace přes email.
    • Nedoporučuji.

Dobrý den paní Adámková.
    Reaguji na vaše hodnocení. Nesouhlasím s tím. Udělala jste si objednávku na autosedačku. Poté jsme spolu hovořily a vy jste se nemohla rozhodnout, kterou vlastně chcete. Takže jste opravdu neposlala peníze převodem úplně hned, ale až po dohodě, kterou autosedačku vlastně chcete.
    Chtěla jste polohovací a v určitém váhovém rozmezí a do určité částky. Snažila jsme se vám co nejlépe vyhovět ve všech vašich požadavcích.
    Objednanou jste chtěla zrušit a objednat si jinou.
    A po tomto všem jsme vám doporučili autosedačku, kterou jste si rozmyslela spolu se svým partnerem a souhlasila jste s jejím zakoupením pro vašeho malého syna.
    Ano peněžní rozdíl jste doplatila a sedačku jsme vám poslali.

Tým modernikocarky.cz

• Rychlé, bez komplikací, vše řádně zabaleno a doručeno.

Ráda zopakuji nákup.

Tým modernikocarky.cz

• Rychlé a pohodové jednání, ceny super

Super doporučuji

Tým modernikocarky.cz

• Vše. Široký výběr produktů. Přehledné informace.
    • Zatím nic

Reakce obchodu modernikocarky

Děkujeme za váš nákup. Těší nás vaše spokojenost.

• vše
    • zatím nevím