zboží uhrazeno, ale nedodáno - prodloužena lhůta

• Dlouhá Lhota.

• po 5 dnech od objednání žádná komunikace eshopu o dodání zboží !!
    po mé urgenci jsem se dozvěděl, že eshop neumí poslat zboží z Olomouce do Prahy !! a následně se zjistilo že objednané zboží vůbec nemáte !! to znamená že zákazníkům na stránkách eshopu lžete ??!!
    Tato vaše 5denní blamáž mě stála 10.000,- penále po předání bytu po rekonstrukci investorovi ...... tak vám pěkně děkuji

vůbec nekomunikují

Jediná zpráva od firmy je toto vyhodnocení.

• Bohužel nemohu doporučit. Před 14 dny jsem učinila objednávku 2 druhů dlaždic. U obou byla uvedena doba dodání 3 týdny. Z obchodu ihned ten den volali, že zboží není a už nikdy nebude, protože se přestalo vyrábět a výroba se neobnoví. To by samozřejmě nebyl problém (stát se to může), kdyby ovšem i dnes, po 14 dnech, nebylo zboží stále v jejich eshopu uvedeno jako dostupné s dobou dodání 3 týdny - korektní by bylo produkt stáhnout a ne lákat zákazníka na něco, co obchod nemůže splnit.

Reakce obchodu ModerniKeramika.cz

máte pravdu. Bohužel jednu z Vámi požadovaných položek (formát dlažby) výrobce přestal bez předchozího upozornění vyrábět. Mrzí nás, že jsme nemohli Vaši objednávku vyřídit. Z eshopu daný formát dlažby stáhneme.
    MK keramika

• Nebyl jsem informován, že zboží je v obchodě, prodavačka byla neprofesionální.

Reakce obchodu ModerniKeramika.cz

mrzí nás, že jste nebyl s nákupem spokojen. Věřte, že uděláme vše pro to, aby se informovanost a i profesionalita prodejního personálu zlepšila.
    Děkujeme za zpětnou vazbu.

udělala jsem objednávku 28.7. zboží, u kterého bylo uvedeno naskladnění do 5 dnů. Do 9.8. se mi nikdo neozval, tak jsem tam zavolala a arogantní pán mi oznámil, že zboží se bude teprve vyrábět, takže dodací doba bude i několik měsíců. 1 kus měli na jiné pobočce, ale zboží mezi pobočkami nepřevážejí ani nedováží domu, musím si prý pro něj dojet (cca 200 km).

Dne 25.4.jsem si objednal zboží 26.4.mě byla potvrzena objednávka,ale do dnešního dne jsem neobdržel ani zboží ani žádnou zprávu.Dnes je 5.5.Vím zcela jistě že z tohoto obchodu si už nic neojednám.

• Paní na pobočce dole ve městě velice ochotná, vše promptně vyřešila
    • pán v oddělelní obchodu ve skladu nahoře u Tesca v Rakovníku úplná tragedie. Nekomunikativní, všechno problém. Dlouho mě nikdo tak dokonacel nevytočil Bohužel jsme zjistili chybu v objednávce a přiobjednat na místě nešlo

Obchod přijal objednávku, ale tím to skončilo a nikdo se za celou dobu neozval, takže se neděje nic. Žádný email, ani kontakt. Prostě jsem objednávku asi neposlala:(

• Zboží uváděné skladem je ve skutečnosti skladem u výrobce, což je zřejmě běžná praxe u všech prodejců.

Pokud objednáte vše s minimálně 14 denním předstihem včetně položek, které jsou skladem, pak nebudete překvapeni.

Reakce obchodu ModerniKeramika.cz

mrzí nás, že jste nespokojen s dobou dodání, která byla 5 pracovních dnů.
    Skladem znamená, že dané zboží je dostupné na našem centrálním skladě v Rakovníku, odkud na naše prodejny zavážíme. Tudíž je nutné počítat s nějakým dnem navíc na dodání v případě, že na dané prodejně není zboží v dostatečném množství skladem. Objednávka byla v Brně připravena k vyzvednutí během 3 pracovních dnů a chybějící položka dorazila do Brna za další 2 dny.

S pozdravem Modernikeramika.cz

• Bylo expedovano jiné zboží než objednané.
    • Nechápu proč nabízíte zboží v e-shopu, když nelze dodat na adresu.

• Blízko od bydliště
    • RAKO výrobky
    • Minimální sklad, vše vozí z Rakovníka
    • Při objednávce na internetu během víkendu se čeká na pondělí - až otevřou v Rakovníku a potvrdí, zda-li mají vybrané zboží
    • Žádná proaktivita při komunikaci (zpoždění dovozu, rozbité zboží)

1) Část objednaných obkladů (10%) dodali z jiné šarže (změna vzhledu je vidět)
    2) Část dlažby (25%) byla dovezena rozbitá - bylo nutno zavolat a reklamovat na prodejně, vyčkat na dovoz z Rakovníka & dojet na prodejnu vyměnit rozbité za nové
    3) V dohodnutém čase auto se zbožím nedorazila ... až po telefonických urgencích byl oznámen pozdější termín

Reakce obchodu ModerniKeramika.cz

velice nás mrzí, že jste nebyl s nákupem u nás spokojen. Věřte nám, že pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum, bohužel někdy nastanou situace, které neumíme ovlivnit.
    U Vás se sešlo několik negativních momentů:
    1) bohužel jsme z výroby obdrželi dvě různé šarže dlažby, což jsme při přípravě Vaší zakázky zjistili a také jsme Vás na to ihned upozornili a po Vašem souhlasu zboží zavezli. Šarže jsou ale blízko u sebe, tudíž by rozdíl měl být zcela minimální.
    2) Neumíme zcela ošetřit, aby nedošlo při transportu k poškození či rozbití nějakého balíku. Přeci jen je to keramika, tudíž zboží náchylné na poškození. Tyto reklamace ale řešíme obratem, proto jsme také zboží na prodejně vyměnili.
    3) Opoždění závozu někdy neovlivníme, dopravní situace, zvlášť v Praze, je nevyzpytatelná. Za co se ale velice omlouváme je, že Vám řidič zapomněl zavolat a zpoždění závozu neavizoval. V Praze sklady skutečně nemáme, máme velký centrální sklad v Rakovníku, kde je většina položek skladem a odtud závozy (po Praze zcela zdarma) probíhají.

Pevně věřím, že se na nás i s případnou další objednávkou zboží obrátíte a že pak již vše dopadne podle Vašich představ.
    MK

Po ca 14 dnech jsem po podrobném pátrání zjistil, že objednávkou se nikdo nezabývá a ani to v nejbližších týdnech nemá v plánu.

• U obklado RAKO Easy WILMB065 Inzerto 20x40 vícebarevná mix oranž,nás ani náhodou nenapadlo, že jedne dlaždice jsou 4 sety!To tedy nikde není vysvětleno a tudíž je obklad velice drahý. Mozaiku jsme viděli v OBI za daleko příznivější cenu. I dodávka byla pozdní, do obchodu jsme zašli, protože je v místě bydliště, ale spokojenost tak na 50%.

Reakce obchodu ModerniKeramika.cz

bohužel jsme moc nepochopili Vaší reakci, že "jedné dlaždice jsou 4 sety". Abychom to uvedli na správnou míru, v balení jsou 4 sety inzerta, tj. 4 kusy a cena je uvedena za 1 set tj. za 1 kus. Vše je uvedeno v poznámce v detailu produktu. Zřejmě jste to pouze přehlédli. Je zde uvedená informace, že balení obsahuje 4 sety.
    Co se týká cen, tak ty jsou bohužel nastavené výrobcem a pokud mají ostatní jiné ceny, tak mají zřejmě jiného dodavatele.
    Co se týká dodávky, tak jste si zvolila osobní odběr na prodejně. Zboží je skladem na centrálním skladě a na prodejnu se muselo zavézt. Obklad jste měli k vyzvednutí ihned jelikož na prodejně zrovna byl a na inzerto jste čekali 2 pracovní dny, tudíž se nejedná o pozdní dodávku, ale o běžnou dodávku a běžný termín závozu.
    Hezký den,
    Moderní Keramika

• Možná dobré ceny, pokud jsou opravdu schopni zboží dodat.
    • Naprostá nekomunikace, neschopnost sdělit dodání zboží, nedostupná informační linka.

Nedoporučuji pro naprostou nekomunikaci. Nelze se dovolat na informační linku a na telefonu v prodejně mi ujistili, že zboží nedodají ani za týden a že mi zavolají až zjistí, kdy ho jsou schopni dodat. Nikdo však nezavolal a tak jsem objednávku zrušila a zboží objednala v jiné prodejně, kde ho přivezli během 2 dnů.

Reakce obchodu ModerniKeramika.cz

velice nás mrzí, že došlo k chybě v komunikaci mezi našimi prodejci a Vámi. Bohužel v té době, kdy Vám kolegové brali telefon měli na prodejně spoustu zákazníků, proto reagovali tak, jak reagovali. Jak jsme Vám již řekli v naší e-mailové komunikaci, v níž jsme se Vám omlouvali, bohužel zboží, které jste si objednala, nedržíme standardně skladem, což na e-shopu také uvádíme.
    Ještě jednou se Vám omlouváme.
    Moderní Keramika

Mám pouze jednu zkušenost s tímto obchodem, takže můj popis nemusí odpovídat běžné praxi. Zklamala mě doprava, protože:

Domluvená zavážka neproběhla kvůli chybě v administrativě obchodu. V termínu zavážky (pravda, mezi 7:00-8:00 ráno) nebylo možné se dovolat ani na mobilní telefon.

V náhradním termínu sice řidič přijel včas, ale obklady a dlažba byly prozměnu na zasněžené paletě, některé krabice roztrhané.

Suma summarum, nic moc.

Reakce obchodu ModerniKeramika.cz

velice nás mrzí, že jste s námi nespokojen. Ve Vašem případě bohužel došlo k výjimečné chybě na naší straně v našem systému, za což se Vám ještě jednou omlouváme. Na prodejnu jste se bohužel mezi 7:00-8:00 h ráno nemohl dovolat, jelikož na prodejně v Praze máme otevřeno až od 8:00 hodin.
    Co se týká palety, tak vzhledem k tomu, jaké bylo ten den počasí, tomu bohužel při nakládání zakázek na auto nešlo zabránit.
    Ještě jednou se Vám omlouváme.
    Moderní Keramika

Obklad přišel poškozený - uštípané rohy. Každý balík jiná sarže, takže každý jinak barevný.