• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 3 týdny

• cena zboží
    • přátelští, vstřícní pracovníci
    • snadná dostupnost prodejny/ vzorkovny
    • prodejna/ vzorkovna a výdej zboží na jedno místě
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 1 měsícem

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 1 měsícem

• Dobra komunikace pokud je treba
    • Informovanost kdy budou mit dalsi zbozi od vyrobce
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 1 měsícem

Neuveritelne ochotna pani prodavacka myslim ze Iveta Karhánková.
    Moc moc chvalim za jeji pristup :-)

• Blízko od bydliště
    • RAKO výrobky
    • Minimální sklad, vše vozí z Rakovníka
    • Při objednávce na internetu během víkendu se čeká na pondělí - až otevřou v Rakovníku a potvrdí, zda-li mají vybrané zboží
    • Žádná proaktivita při komunikaci (zpoždění dovozu, rozbité zboží)

1) Část objednaných obkladů (10%) dodali z jiné šarže (změna vzhledu je vidět)
    2) Část dlažby (25%) byla dovezena rozbitá - bylo nutno zavolat a reklamovat na prodejně, vyčkat na dovoz z Rakovníka & dojet na prodejnu vyměnit rozbité za nové
    3) V dohodnutém čase auto se zbožím nedorazila ... až po telefonických urgencích byl oznámen pozdější termín

Reakce obchodu ModerniKeramika.cz

velice nás mrzí, že jste nebyl s nákupem u nás spokojen. Věřte nám, že pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum, bohužel někdy nastanou situace, které neumíme ovlivnit.
    U Vás se sešlo několik negativních momentů:
    1) bohužel jsme z výroby obdrželi dvě různé šarže dlažby, což jsme při přípravě Vaší zakázky zjistili a také jsme Vás na to ihned upozornili a po Vašem souhlasu zboží zavezli. Šarže jsou ale blízko u sebe, tudíž by rozdíl měl být zcela minimální.
    2) Neumíme zcela ošetřit, aby nedošlo při transportu k poškození či rozbití nějakého balíku. Přeci jen je to keramika, tudíž zboží náchylné na poškození. Tyto reklamace ale řešíme obratem, proto jsme také zboží na prodejně vyměnili.
    3) Opoždění závozu někdy neovlivníme, dopravní situace, zvlášť v Praze, je nevyzpytatelná. Za co se ale velice omlouváme je, že Vám řidič zapomněl zavolat a zpoždění závozu neavizoval. V Praze sklady skutečně nemáme, máme velký centrální sklad v Rakovníku, kde je většina položek skladem a odtud závozy (po Praze zcela zdarma) probíhají.

Pevně věřím, že se na nás i s případnou další objednávkou zboží obrátíte a že pak již vše dopadne podle Vašich představ.
    MK

• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 2 měsíci

Skvělá dohoda s obchodem, rychlé dodání.

• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 2 měsíci

• Paní na telefonu byla velice vstřícná

Objednané zboží nebylo v pobočném skladu v Olomouci - trvalo 5 dní, než bylo vůbec naskladněno. Malé dodávky asi nemají velkou preferenci (trvalo ještě další dva pracovní dny, než nám zboží dovezli, a i tak se cukali).

Reakce obchodu ModerniKeramika.cz

děkujeme za Vaši recenzi. Bohužel naši prodejci nemohou ovlivnit na kterém skladu se zboží momentálně nachází. V internetovém obchodě uvádíme, že je zboží skladem, ale tím je myšlen sklad centrální, který je v Rakovníku. Pak samozřejmě záleží, který den zboží objednáte a zda se zrovna v ten den uskuteční závoz na danou prodejnu či nikoliv. Pokud jste tedy objednala zboží v sobotu odpoledne, objednávka byla zpracována v pondělí a v úterý nebo ve středu se zboží zavezlo na prodejnu do Olomouce, kde musí na zboží nejprve přijmout a zařídit dopravu na adresu, kterou jste si zvolila. Bohužel chvilku trvá než se přijme zboží z kamionů a rozdělí tak jak má. Doufáme, že Vás tedy čekání příliš neodradilo a že se na nás zase někdy obrátíte. :)
    Hezký den.
    MK

• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 3 měsíci

Perfektní servis

• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 3 měsíci

• dostatečný sortiment, vstřícné ceny, rychlost dodání na sklad
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 7 měsíci

Po ca 14 dnech jsem po podrobném pátrání zjistil, že objednávkou se nikdo nezabývá a ani to v nejbližších týdnech nemá v plánu.

• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 8 měsíci

• ochota, rychlost
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 8 měsíci

• perfektní komunikace

• Velký výběr sortimentu
    • Komunikace s obchodem
    • Dlouhá doba dodání

Obchod komunikuje a problémy dokáže řešit. Dlažba je krásná a všechny odstíny vypadají stejně.

• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 9 měsíci

nákup byl rychle a spolehlivě vyřízen, personál v prodejně v Praze 5 byl velmi milý a ochotný

• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 10 měsíci

ochotný a příjemný personál. úžasná rychlost od objednání zboží k vyzvednutí.

• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 1 rokem

• dostupné autem, bezproblémové parkování
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 1 rokem

• Zboží většinou skladem a rychle k odběru.

Výdejní sklad jinde než prodejna. Skladníci pomalí. Jinak OK.

• Vstřícný personal
    • Žádné
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 1 rokem

• Dobře znají své zboží a dokáží poradit