• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 2 týdny

Tlačil mě čas dodání, kvůli změně projektu
    Pracovnici z Rakovníka jsem zavolal, poradila mi jak objednat a za dva dny jsem si jel pro dlažbu.
    Za mě super a naprostá spokojenost.

• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 3 týdny

• S obchodem jsem velice spokojená,ráda tam chodím nakupovat jsou velice ochotní a vždy dobře poradí.
    • Nevím
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 3 týdny

• Profesionální přístup, vše zařídili k naší maximální spokojenosti
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 1 měsícem

Nakupovala jsem podruhé, vždy obsluha na prodejně ochotná a profesně zdatná. Výdej ve skladu bez problémů, skladník mi pomohl s nakládáním do auta.

• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 1 měsícem

Objednávka byla urgentní a personál vstřícný, milý a ochotný a zboží vydali co nejdřív to šlo. Nadstandardní komunikace, děkuji.

• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 2 měsíci

• Bylo expedovano jiné zboží než objednané.

• možná domluva
    • objednávali jsme poměrně velkou zakázku, problém nastal s tím, kdo ji u nás doma složí.....Nakonec po mírném přemlouvání složil dopravce....Sama bych to neodtahala. Změna termínu dodání na pozdější, což nám mírně zkřížilo plány.
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 2 měsíci

• Spolehlivost
    • Osobní přístup, ochota
    • Dlažbu dovezli v poradku pan řidič ji osobně šetrně vylozil
    • Po objednání nedal obchod sám od sebe zpětnou vazbu ze zboží je není bude odvezeno kdy. Musela jsem volat sama protože jsem na dlažbu spechala ale pak vše bylo ok
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 3 měsíci

Příjemná obsluha, zboží na prodejně.

• vstřícnost,rychlost
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 3 měsíci

• přehlednost stránek, rychlost dodání, ochota
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 3 měsíci

• Nechápu proč nabízíte zboží v e-shopu, když nelze dodat na adresu.
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 4 měsíci

• Dobrá komunikace, rozumné ceny, doprava bez problémů.
    • Nevím o žádné.
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 4 měsíci

• Velmi dobrá komunikace, znalost produktů a vstřícnost.
    • Delší dodací lhůta (5 dní). Závoz dělají jen 1x do týdne.

• cena zboží
    • přátelští, vstřícní pracovníci
    • snadná dostupnost prodejny/ vzorkovny
    • prodejna/ vzorkovna a výdej zboží na jedno místě
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 5 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 5 měsíci

• Dobra komunikace pokud je treba
    • Informovanost kdy budou mit dalsi zbozi od vyrobce
  • nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 5 měsíci

Neuveritelne ochotna pani prodavacka myslim ze Iveta Karhánková.
    Moc moc chvalim za jeji pristup :-)

• Blízko od bydliště
    • RAKO výrobky
    • Minimální sklad, vše vozí z Rakovníka
    • Při objednávce na internetu během víkendu se čeká na pondělí - až otevřou v Rakovníku a potvrdí, zda-li mají vybrané zboží
    • Žádná proaktivita při komunikaci (zpoždění dovozu, rozbité zboží)

1) Část objednaných obkladů (10%) dodali z jiné šarže (změna vzhledu je vidět)
    2) Část dlažby (25%) byla dovezena rozbitá - bylo nutno zavolat a reklamovat na prodejně, vyčkat na dovoz z Rakovníka & dojet na prodejnu vyměnit rozbité za nové
    3) V dohodnutém čase auto se zbožím nedorazila ... až po telefonických urgencích byl oznámen pozdější termín

Reakce obchodu ModerniKeramika.cz

velice nás mrzí, že jste nebyl s nákupem u nás spokojen. Věřte nám, že pro naše zákazníky se snažíme dělat maximum, bohužel někdy nastanou situace, které neumíme ovlivnit.
    U Vás se sešlo několik negativních momentů:
    1) bohužel jsme z výroby obdrželi dvě různé šarže dlažby, což jsme při přípravě Vaší zakázky zjistili a také jsme Vás na to ihned upozornili a po Vašem souhlasu zboží zavezli. Šarže jsou ale blízko u sebe, tudíž by rozdíl měl být zcela minimální.
    2) Neumíme zcela ošetřit, aby nedošlo při transportu k poškození či rozbití nějakého balíku. Přeci jen je to keramika, tudíž zboží náchylné na poškození. Tyto reklamace ale řešíme obratem, proto jsme také zboží na prodejně vyměnili.
    3) Opoždění závozu někdy neovlivníme, dopravní situace, zvlášť v Praze, je nevyzpytatelná. Za co se ale velice omlouváme je, že Vám řidič zapomněl zavolat a zpoždění závozu neavizoval. V Praze sklady skutečně nemáme, máme velký centrální sklad v Rakovníku, kde je většina položek skladem a odtud závozy (po Praze zcela zdarma) probíhají.

Pevně věřím, že se na nás i s případnou další objednávkou zboží obrátíte a že pak již vše dopadne podle Vašich představ.
    MK

• nakoupil v obchodě ModerniKeramika.cz před 6 měsíci

Skvělá dohoda s obchodem, rychlé dodání.