• kvalita
    • nízké ceny
    • výborná komunikace

Nízká cena a dobrá komunikace.

• Možnost prohlédnout si zboží objednané přes e-shop v kamenném obchodě ještě před zaplacením (nechat si ho odložit a až poté zaplatit).

Naprostá spokojenost = přijatelné ceny, rychlá komunikace, příjemná obsluha.

• Rychlé zaslání.
    • V případě, že chcete zboží várit zpět, musíte si sám uhradit poštovné tam. Což v případě, že přijde zboží poškozené a je to tutíž vinou obchodu mě přijde neseriózní.

V tomto e-shopu jsem nakupovala poprvé. Vybrala jsem kvalitní dětské botičky Superfit. Bohužel přišly mě s kazovou vnitřní stélkou u levé botičky. Tato vada byla vidět na první pohled a bylo tudíž zcela jasné, že o ní prodávající musel vědět. Nejednalo se o žádnou skrytou vadu.
    Vnitřní stélka levé botičky byla celá zkroucená a hrbolkatá, zkrátka nepoužitelná.
    Druhá vnitřní stélka byla v pořádku.
    O této vadě jsem ihned mailem informovala prodávající. Bylo mi sděleno, abych odeslala zpátky a že mi zašlou novou z jiných botiček. (Ovšem poštovné tam bych platila já). Žádala jsem tedy o poskytnutí slevy na zboží s touto vadou. Bohužel sleva mi poskytnutá nebyla žádná, pouze možnost zaslání zpět na moje náklady.
    Vzhledem k tomu, že jsme botičky nutně potřebovali a k výši poštovného, které bych musela uhradit se mi nevyplatilo zasílat zpátky. Vyřešila jsem to tak, že jsem si vnitřní vložky do botiček zakoupila jiné. Bohužel tím se mi botičky o dost prodražily....
    Takže po této zkušenosti nedoporučuji!!!
    Snadno se vám může stát, že vám zašlou botičky, které by v obchodě normálně neprodali nebo prodali, ale museli by na ně dát slevu vzhledem k této vadě.

• náhoda
    • žádné neznám

perfektní

• Rychlé a seriozní jednání, rychlé vyřízení objednávky.
    • Je těžké proklikat se nabídkou bot, pokud máte opravdu specifické požadavky (vel, výrobce), stále vás to vrací do základní nabídky.

Velký výběr, rychlé jednání, trochu problémy při zadání specifických požadavků, systém moc nereaguje.
    Jinak spokojenost. Doporučuji.

• siroky vyber zbozi

• Přehledný eshop zpříjemňující výběr zboží.
    • Snadná objednávka se sledováním jejího vyřizování.
    • Osobní přístup provozovatele.
    • Kamenná prodejna a velké skladové zásoby zaručující rychlé vyřízení objednávky.
    • Zatím jsem žádné nenalezl.

Individuální a osobní přístup provozovatele eshopu.
    Zboží je přímo skladem, takže je rychlá expedice bez prodlev.
    Více způsobů dopravy a platby, včetně možnosti si zboží prohlédnout a vyzvednout v kamenné prodejně.

• velký výběr
    • NEKOMUNIKUJÍ
    • Pomíchají velikosti

Pro dceru jsem objednala holinky. Ovšem pravá holinka velikost 34 a levá holinka vel. 31.
    Ihned po rozbalení jsem mailem kontaktovala Modadeti, ale bohužel žádná odpověď.
    Napsala jsem 2 maily s dotazem na jakou adresu mám holinky odeslat a vrátit a kdo
    bude platit další poštovné, které budu muset znovu hradit.
    Zatím mi nepřišla žádná opověď a mrzí mě, že před objednáním jsem si nepřečetla
    jejich hodnocení zde na Heurece. Je vidět, že nejsem sama, kdo je nespokojený.
    Chápu, že k záměně může dojít, ale v tom případě bych očekávala nějakou rychlou
    komunikaci ze strany e-shopu. Jistě moje 2 maily již někdo četl, ale očekávala bych
    odpověď jak vyřešíme..... Přeci si nenechám LEVOU HOLINKU vel. 31 a PRAVOU 34.
    NEDOPORUČUJI.

• Zboží nachystané hned do druhého dne
    • Velký výběr kvalitního zboží
    • Komunikace skvělá
    • Obchod v centru Uh

• výběr
    • žádná komunikace
    • telefon neberou
    • na mail neodpovídají
    • zboží stále nedoručeno, na stránkách se píše, že zboží skladem doručí za 24 hodin, dnes 5 den a žádná odpověď
    • zvolila jsem přepravu GSL a po zadání čísla zásilky - neexistuje

NO co dodat, jsem zklamaná.
    Až po podrobném pátrání, jsem na konci u kontaktů našla popisek, že se obchod stěhuje a že se mohou zásilky opozdit.
    Podle mého je tohle dost zásadní informace, která by měla být na hlavní stránce E-SHOPU.
    A pokud přijmou objednávku a zašlou potvrzovací mail, mohly by to tam také zmínit. Mě by to ušetřilo spoustu potíží.

• hezké webovky
    • Nekomunikace ze strany obchodu

stránky jsou sice hezké, ale objednala jsem si zboží, dostupnost psána 5 dnů, přišlo mi potvrzení o zaplacení už 3.9., dnes je 11.9. a já se snažím dovolat na zadaný telefon 774 777 710 - nikdo to nebere nebo tady na ten 775 442 288 - ten je pro změnu nedostupný. Peníze v čoudeli a objednané zboží nikde. Asi si půjdu popovídat přímo do kamenného obchodu a budu požadovat náklady na dopravu, ušlý zisk a pak pokud tam neuspěju, asi budu muset podniknout kroky aspoň k vrácení peněz...

• groteskní jednání
    • zboží přišlo rozbité
    • nekonečné řešení reklamace
    • dodací lhůta jim asi nic neříká

NEDOPORUČUJI!!!

• Nesrozumitelná komunikace
    • Dlouhé čekání na (ne)vyřízení objednávky

Objednala jsem si dva páry bot. Z obchodu mi poslali email, že nemohou najít druhou botu u jednoho páru, posléze i u druhého. Po 11 dnech mě informovali, že u jednoho páru došlo k systémové chybě a zboží nemají vůbec skladem a u druhého páru je jedna bota vadná.
    Obchod kvůli této zkušenosti nedoporučuji.

• Nakupovala jsem zde poprvé a určitě se budu ráda vracet. Přijatelná cena za velmi dobré boží. Překvapila mě komunikace - info o každém kroku týkajícím se mé zásilky, velmi rychlé dodání. Za mě maximální spokojenost, žádné mínus jsem nenašla.

Příjemný eshop, řadím mezi oblíbené

Reakce obchodu Modadeti.cz

Děkujeme!

• Opravdu široká nabídka a krásné botičky.
    • Ptala jsem se mailem na velikost bot, aby malé seděli správně, paní velmi příjemná a ochotná, změřila je a rychle jsme se domluvili, Botky máme a sedí perfetkně!
    • Rychlé vyřízení objednávky.
    • Děkuji za super obchod!
    • Doporučuji!

Doporučuji.

• Dekuji obchodu za rychlost vyrizeni, zbozi prislo v naprostem poradku, dokonce jsme dostaly darecky navic, ktere dcerku velice potesily. Dekujeme.
    • Nejsou.

Doporucujeme.

• Rychlá domluva a dodání botiček i oblečení. Bezproblémový obchod, můžu jen doporučit.

Jenom doporučuji.

• Svělá komunikace, rychlé vyřízení objednávky. Vše proběhlo bez problému.

Doporučuji!!!§