• nejhorší eshop jsem neviděl i s OP

Šílený obchod objednáte zboží ale ne mou chybou ani obchodu(ale nevěřím ji)skončil ne u mě v naší balikovně ale sousedním městě asi 22 km a mizerný eshop který jsem ho informoval o chybě a jasně jsem řekl že potřebuji baterii do toto dne atd.Jaké mé překvapení bylo že po asi 10 dnech měl eshop tu drzost my napsat že jsem nevyzvedl zásilku tak musím zaplatit 100 Kč taková drzost a asi po 3 emailech kdy si pořád mlely svou tak jsem naštval a napsal že nejsem povinen jezdit 22 km pro zásilku a 100 Kč at si požádají balikovnu-TAKŽE NENAKUPOVAT

• pěkně zabaleno
    • zboží jeví známky poškození/špatného uskladnění
    • zboží nevyhovuje dle modelu telefonu, zjevně došlo k záměně

Za málo peněz, málo muziky...ale čekal jsem " nové " zboží které jsem si objednal na daný model telefonu.

Objednávka byla emailem potvrzena, ale zboží nedorazilo (týden od objednávky), telefoní zákaznická linka nefunguje (prý je v opravě), na emailový dotaz nikdo neodpověděl.

Nulová komunikace. Došly jiné konektory než které byly objednány.

Fotka nesouhlasila se skutečností. Chtěla jsem original Samsung zadní kryt a dostala jsem no name nahražku.

• nemožnost kontaktovat eshop
    • doručují až se 3 denním zpožeděním

Na zákaznickou linku se není možné dovolat. Před nákupem jsem se chtěl telefonitky informovat o zboží, ale bohužel jsem se nedokázal i při opakovaných pokusech na linku dovolat. Do eshopu jsem zaslal i email s dotazem a ani po 11 dnech mi zatím nepřišla odpověď. Kryt bateri k telefonu jsem tak objednal jinde. Nedovolal jsem se ani po obdržení baterie. Baterii chci na náklady eshopu vrátit, jelikož se jedná o padělek.

Podle popisu zboží i na první pohled podle fotky se zdá, že se jedná o originální baterii. Ovšem od originální se v mnohém liší:

1. na výšku je cca o 2 mm nižší

2. kratší připojovací flex kabel

3. jiné grafické rozložení textu + jiná podoba loga samsung

4. nápis samaung (2. řádek pod logem Samsung)

5. jiný použitý materiál

6. očividně přelepaná samolepka s rokem výroby

• Objednávka potvrzena, ale platba kartou neproběhla, chybí výzva k platbě.

Uběhlo 6 dní a nic se neděje.

• velmi dlouha doba vyrizeni objednavky
    • objednavku jsem vystavil
    • odpoved na objednavku č.

odpoved na objednavku č. 23404798 jsem dosud netostal, zaplacena byla prevodem ve vysi 159 kc.

Už je to 14 nebo 15 dnu zatím balíček nepřišel

Reakce obchodu MobilySkalka.cz

zjišťoval jsem situaci okolo Vaší zásilky. Zásilku jsme odeslali 12.9.2023. Výdejní místo Balíkovny připravilo zásilku k vyzvednutí 13.9. 2023 a 21.9.2023 byla zásilka odeslána zpět na náš sklad z důvodu nevyzvednutí. Pokud Vám nepřišel informační e-mail o stavu zásilky od nás, nebo pokud vám dopravce nedoručil kod k vyzvednutí zásilky, dejte nám prosím vědět. Chcete zaslat objednávku znovu, prosím kontaktujte nás na e-mail [email protected] a rádi Vám balíček zašleme znovu.

Honza

• Zboží dorazilo.
    • Dorazilo jiné zboží neš jsem si objednal.

Reakce obchodu MobilySkalka.cz

tato situace nás mrzí. Napište nám o jaké zboží šlo na e-mail [email protected] a vyřešíme vše k vaší spokojenosti.

Honza
    mobilyskalka

Zboží neodpovídalo popisu a nedalo se použít. Inzerované pouzdro telefon mělo být i pro mobil Samsung A53, ale ten se do něj nevešel.

• Mají pěkné zboží za rozumnou cenu.
    • Dlouhé dodání zboží, I když ho mají skladem. Ani po týdnu po objednání a zaplacení, zboží ještě nemám ani vPO BOXU.

Zboží objednané a zaplacené ani po týdnu ještě nemám, přestože ho mají skladem. ŠKODA.

• Pár dní po objednávku, byla objednávka zrušena obchodem - zboží již neměli.

Reakce obchodu MobilySkalka.cz

Velice se omlouváme. V krátkém čase nám přišlo více objednávek na Vámi vybrané zboží, a bohužel nebylo skladem dostatečné množství.

Víme, že důvěra je to nejdůležitější. Pokud jste ji ještě úplně neztratili a dáte nám druhou šanci, k příští objednávce si napište o dárek zdarma.

Děkujeme za pochopení.

Zakoupené zboží mi přišlo pouze částečně,bez uvedení důvodu,po nahlášení nedostatku obratem poslali zboží podobné, ne mnou vybrané, opět bez upozornění. Můj první a také poslední nákup.

Pěkný den,

omlouváme za tuto nepříjemnost, která nás opravdu moc mrzí.

Honza z MobilySkalka.cz

Člověk si v objednávce zadá dobírku a oni vám to sami změní na platbu kartou. Firma,která mi měla balíček dovézt mi ho ani nedovezla..

Reakce obchodu MobilySkalka.cz

Situace, která nastala nás mrzí. Dobírka zůstala stále nezměněná, pouze dopravce z aktivoval další benefit možnost platby kartou online během doručování.
    Omlouvám se za nedostatečnou komunikaci dopravce, který se v současné době bude pokoušet o opakované doručení. Budeme s dopravcem tuto situaci řešit, aby se již neopakovala. Ještě jednou se omlouváme za komplikace, které nastaly.

Jan Iliáš MobilySkalka.cz

• Po týdnu od koupeno je sklo poškrábáne

Reakce obchodu MobilySkalka.cz

Jejda to nás mrzí pane Davide,
    Ještě že jste jsi u nás zakoupil tvrzené sklo, jinak by škrábance odnesl váš telefon. :-)
    Honza z MobilySkalka.cz

• projdete se na čerstvém vzduchu -několikrát-1.nákup +2.reklamace a vrácení zakoupeného zboží

Místo zakoupeného VR boxII byl dodán VR boxI ./zásilku vyzvedával kolega/Po tel.reklamaci mi byla slíbena výměna .Jaký to div ,když po sms s informací že zboží je připraveno k výměně,příjdete do obchodu a cpou Vám opět starý model .Věřím tomu ,že se pár lidí nachytalo.Jinak to že by nevěděli jaky je rozdíl mezi VR boxem I a II /kromě ceny/nevěřím. VRboxII mají na prodejně ale za cca 590Kč

Reakce obchodu MobilySkalka.cz

děkuji za recenzi, vážím si každého názoru.

mobilyskalka

Nepravdivé informace o zboží skladem na webových stránkách. Objednávku zrušil obchod vzhledem k nedostupnosti zboží.

Reakce obchodu MobilySkalka.cz

stornovaná objednávka z důvodu nedostupnosti zboží je chybou, která mě netěší.

Neznám přesné informace o Vaší objednávce. Nicméně můžu usuzovat, že se tato situace stala v době, kdy jsme řešili problém s přenosem dat z našeho systému do e-shopu.Tato chyba nás potkala v tom nejdůležitějším předvánočním čase. Budu rád, pokud mi napíšete číslo objednávky na [email protected] a budu moct prověřit zda šlo o tuto situaci.

Omlouvám se za chybu, která nastala.

Všechno nejlepší do nového roku
    Jan Iliáš

• Hned při prvním použití se mi odtrhlo sluchátko od kabelu.
    • Reklamace neuznána, tudíž sem vyhodila peníze ,,z okna".
    • Nedoporučuji!!!!

Dobrý den, Martino,

pokud má výrobek závadu mrzí to i nás. Výrobek vždy odesíláme ihned k dodavateli, aby reklamace byla vyřešena co nejrychleji.

Abych mohl více o Vašem problému říci, vím málo informací. Podle toho co jste napsala počítám, že reklamační oddělení dodavatele vyhodnotilo, že se jedná o mechanickou závadu na kterou se nevztahuje záruka.

Nerad bych hodnotil reklamaci sluchátek takto obecně, proto budu rád pokud mi zašlete na e-mail [email protected] číslo objednávky a kontakt na sebe a můžeme problém vyřešit.

• baterie nefunguje

Reakce obchodu MobilySkalka.cz

to, že baterie nefunguje mě mrzí, o to více, že jsme tuto informaci od Vás neměli a nemohli vše vyřešit. Prosím, zašlete mi číslo objednávky a kontakt na Vás na e-mail [email protected]. abychom tuto situaci mohli vyřešit. .

Děkuji