Na základě negativních zkušeností zákazníků Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto e-shopu.

• dobrá cena
    • rychlá dodávka
    • ochota řešit
    • trochu zmatek v telefonickém spojení

Zboží má 100% kvalitu, dodrží cenu a když den vydržíte vyřeší všechny vaše e-maily. Doporučuji, protože jsou důvěryhodní.

Doporučuji.
    I když nemají zboží dle objednávky - ozvou se sami. Není nutno opakovat dotaz.

• Lze zde koupit i starší produkty, které jsou již jen obtížně k sehnání.

• nejlevnější oproti konkurenci

obchod doporučuji zboží dorazilo v pořádku to co jsem si objednala.Predejce mne i kontaktoval jestli nechci i jiné výhody .zatím jsem byla opravdu spokojena a obchod doporučuji

• Tento obchod je rychlý,spolehlivý co se týče v dodání zboží co nejblíže k bydlišti objednavatele.

Obchod měl zboží které jsem jinde za dobrou cenu nikde jinde nebylo k zakoupení.Nakupuji jen v internetových obchodech,mám velice dobré zkušenosti s nimi.
    Dopravu používám jen s osobním vyzvednutím tak i PPL.Uloženky,Zásilkovny,ČP.jen z nouze kdy to jinak nejde ale jsem dost obezřetný,nedůvěřující(špatná spolupráce.
    Doporučuji tento obchod,během 4 dnů máte objednané zboží doma.

Naprostá spokojenost, co jsem objednal to jsem obdržel, po nákupu jsem byl kontaktován s další nabídkou jako prodloužená záruka nebo nalepení folie. Nalepení folie jsem využil.
    Obchod mohu jen doporučit

Při objednávce došlo k chybě ze strany obchodu,při reklamaci obchod bleskově vše vyřešil a zaslal zboží uvedene v objednavce.Zboži jsem vratil výmenou z ruky do ruky dopravci,a obdržel zboží objednané.Proto můžu jen chválit,a obchod doporučit všem.

Prostě perfektní přístup,solidní cena a ochota prodávajících.Doporučuji.

• Že do něj nemusím
    • Že je daleko na reklamace

kupujte

• Odpornou komunikaci
    • Komunistické vedení

Nevěřte jim!!!

• vstřícnost a rychlost dodání
    • bohužel chybí návod k použití v českém jazyce

Byla jsem ráda, že jsem našla tento určitý druh zboží. Jsem ale zklamaná, že výrobek nemá stejné vlastnosti, které jsem očekávala.

som spokojný...

• velký výběr
    • nemá

je to dobrý obchod s velkým výběrem

• je rtychlý

Mám připomínku nedostal jsem fakturu o kterou jsem žádal a poslal k ní fakturační údaje. Toto urguji a žádám o její zaslání

Ve středu jsem objednal zboží. Ve čtvrtek mi bylo voláno že zboží není ale že hned objednaji pokud chci a že zboží přijde v pátek a hned odešlou. Jak bylo řečeno a domluveno tak se stalo. Zboží mi přišlo hned v pondělí. Po rozbalení zboží se objevila malá chybicka která se po těl domluvě vyřešila. Mužů jen doporučit. Skvělá komunikace a rychle řešení problémů které nastanou.

• Žádné

Obchod doporučuji,zboží dorazilo v pořádku.
    V neděli jsem objednala a ve středu už jsem se z balíčku těšila.
    S žádnými překážkami jsem se nsetkala.
    DOPORUČUJI!!!

Bez problemu jsem se s prodejcem domluvil a jeste pridal nejake dalsi zbozi dle domluvy vse Ok

• Levnější než u konkurence

Vše v pořádku