Na základě negativních zkušeností zákazníků Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto e-shopu.

• špatná komunikace, zasláno jiné zboží, než bylo objednáno, místo originál nabíječky zaslána jiná, vrácení peněz trvalo cca 3 týdny po každodenních urgencích, kdy jsem stále znovu opakovala problém (údajně kolegové spolu nekomunikují), správná nabíječka nedorazila vůbec.

v žádném případě nedoporučuji

• -nic

Doplnění k mé recenzi ze 14.listopadu...
    Telefon, který jsem si nechával u nich opravit a jehož oprava -neoprava mě vyšla na 780,- Kč, s tím, že opravovaná součastka byla "dražší" jsem rozebral a podíval se kde je opět problém. Mikrospínačové tlačítko nebylo zcela zjevně vůbec vyměněno, jen ten rádoby technik trochu pošteloval spínací plíšek a to bylo asi tak vše, co za ty 2 týdny udělal. Takže bylo otázkou času (týden), kdy se tento plíšek zase pohne a tlačítko přestane fungovat...
    Pan Bc.Cigánek je u mě normální podvodník a parodie na podnikatele.
    Mimochodem, posledním dvěma recenzím, co jsou podemnou, tak nějak nevěřím, pan Cigánek tu asi občas dá sám nějaké to kladné hodnocení, aby to nebylo tak jednoznačné...

• široká nabídka
    • přehlednost nabídky
    • rychlost vyřízení objednávky
    • iniciativa obchodu - telefonický kontakt s nabídkou příslušenství
    • domnívám se, že by zákazníci ocenili možnost doručování prostřednictvím zásilkovny nebo uloženky - tyto formy doručení mohou vyhovovat více než doručení přepravní službou, která doručuje podle svých časových možností a ty se nemusí shodovat s časovými možnostmi zákazníka

byl to můj první nákup u této firmy a na základě této zkušenosti ji mohu doporučit

Naprostá spokojenost, co jsem objednal to jsem obdržel, po nákupu jsem byl kontaktován s další nabídkou jako prodloužená záruka nebo nalepení folie. Nalepení folie jsem využil.
    Obchod mohu jen doporučit

• ŠPATNÁ KOMUNIKACE,ODBUDOU VÁS SLIBEM V NÁPRAVU A NIC SE NEDĚJE!!!

SICE DOPRAVA A OBJEDNÁNÍ RYCHLÉ,ALE CO SE SKRÝVALO V BALÍKU JE VĚC DRUHÁ!!!1.jiná barva mobilu,než jsem si objednala 2:jiný obal než jsem si objednala 3:jiný a už použitý držák,který nepasuje na objednaný mobil4:neoriginální folie na mobil,již nalepená za ůčtovanou cenu za nalepení 79,-!!+folie 189,- děs!!TAKŽE KDYŽ TO SHRNU ANI JEDNA OBJEDNANÁ VĚC NESEDĚLA!!!!Po x@ a x telefonátech a slibech,že sjednají náhradu se nestalo nic!!A já bohužel doufala v solidnost,že vše napraví,ale do dnešního dne bohužel nic a to ještě nevím,zda mobil funguje.:(,ale bojím se poslat vše zpět a nemít nic.Má chyba je,že jsem si nepřečetla recenze na tento obchod.NEUDĚLEJTE TU SAMOU CHYBU!!!MĚL BY TAM NĚKDO POSLAT KONTROLU!!!

pokud se stane zazrak a pan Cigárek dá mou objednávku do pořádku,recenzi ráda změním

• dlouhá dodací doba
    • arogantní jednání
    • neférové jednání - navýšení ceny opravy o více než dvojnásobek bez upozornění.

Dal jsem si u nich opravit mobil - nefunkční zapínací tlačítko, bylo mi řečeno, že cena bude 350,- a bude to do tydne. Po urgencích mi po více než 2 týdnech napsali, že je telefon hotový, s tím že cena opravy je 780,- Při dotazu na prodejně, proč je cena opravy o tolik vyšší mi personal s naprostou arogancí sdělil, že cena součástky byla asi vyšší.
    Po asi 14 dnech tlačítko opět nefunguje, mam výrazné podezření, že součastka ani nebyla vyměněna, pouze nějak provizorně opravena. Tenhle servis nikdy více...

Objednala jsem si zboží podle nabídky z e-shopu, zvolila jsem dodání kurýrem. Po několika dnech volali z obchodu, že se mám pro zboží dostavit osobně a jen tak mimochodem mi pán sdělil, že mnou objednaný produkt už není, takže mi dodají jiný. Podotýkám, že bez mého souhlasu. Objednávku jsem zrušila, takto se rozhodně nejedná. Mimochodem, zboží z původní objednávky stále figuruje v nabídce e-shopu mobilyporuba, takže s aktualizací stránek si zřejmě nikdo hlavu neláme. Absolutně nedoporučuji.

• Děkuji tomuto nečestnému obchodu, s podvodným vedením za lekci, z které jsem vyšel ještě celkem dobře a poučila mě na celý život.
    • Lžou
    • Nedodrží co slíbí
    • Vydávají použité zboží za nové

Objednal jsem si telefon černé barvy, přišel mi sice včas, ale přišel mi samozřejmě v bílé barvě, přišel mi v ošoupané krabičce, příslušenství v krabičce bylo zaprášené (takže určitě těžko nové nebo nepoužité).

Psal jsem a volal do obchodu a domlouval se na výměně telefonu za černý, přičemž jsem upozornil, že si vyzvednu pouze NOVÉ zboží, tímto jsem je zřejmě odstrašil, jelikož se mi tak čtvrt roku nikdo neozval, že bych si pro telefon měl přijít.

Takže díky tomuto obchodu jsem došel k názoru, že radši si příště připlatím tisíc...dva za kvalitní zboží u kterého mám jistotu pravosti a nepoškozenosti, než abych ušetřil a měl spoustu problémů.

Takže za mě - NIKDY od nich NIC nekupovat

• Pouze rychlá dodávka při prodeji.
    • Nejen že zaslali použité zboží, ale při druhé reklamaci do telefonu nalili tekutinu a ještě do něj uhodili - přišel poškozen.

Tato firma vystupuje pod dvojím názvem - Mobily Poruba a Top mobil. Objednaný telefon přišel včas, ale tlačítko na fotoaparát bylo ošoupané. Že by výstupní kontrola tak kontrolovala fungování fotoaparátu? Po 9 měsících přestal telefon fungovat a když jsme ho odeslali na reklamaci, byl nám vrácen, že je zoxidovaný. Poslali jsme ho znovu a vrátil se zničený - rozbitý display a plný nějaké tekutiny s tím, že reklamace není uznána. Navíc jim vadilo, že jsme s telefonem jeli na dovolenou - takže pozor, telefony mít pouze doma a to se ještě zeptejte, zda v obýváku, protože kuchyň by mohla vadit. Navíc odpovědi na e-maily píše pokaždé někdo jiný a ani se nedomluví, co psát. Takže radím z vlastní zkušenosti - čtěte recenze a názory druhých. My to neudělali a stálo nás to několik tisíc, protože majitel odmítá jakoukoli reklamaci uznat. To víme, bohužel, až teď. Reakci na svůj názor číst nebudu, protože z e-mailů vím, jak firma reaguje.

Při objednávce došlo k chybě ze strany obchodu,při reklamaci obchod bleskově vše vyřešil a zaslal zboží uvedene v objednavce.Zboži jsem vratil výmenou z ruky do ruky dopravci,a obdržel zboží objednané.Proto můžu jen chválit,a obchod doporučit všem.

• Vůbec nic.
    • V žádném případě nedoporučují. Najděte si jiného oprraváře, nebo prodejce.

Staré mobily prezentuje a prodává za nové včetně náhradních baterií.

Při opravě Vašeho mobilu, vám vyndá dobré součástky a nahradí vadnými.

Mnoho lidí s tímto pánem doplatilo na důvěřivost.

Nepříjímá reklamace až za účasti policie.

• Vrátili peníze
    • Nespolehlivost
    • Klamání zákazníků
    • Zboží je dováženo z Polska

Nenakupujte v tomto obchodě!!!!!!

• Nedoporučuji nikomu!!!
    ... neochota ze strany prodávajícího- na internetových stránkách milné informace prý na skladě 99ks a nakonec jsem se po 14 dnech dozvěděla,že nemají žádný kus... katastrofální komunikace, zkrátka jsou to podvodníci!!!

• Katastrofa- od 7.9. ani naznak komunikacie,preco zasielka nebola,pripadne nebude dodana

• Dodání repasovaného zboží vydávaného za zboží nové
    • Velmi neseriózní a sprosté jednání přes telefon
    • I přes opakované urgence nevystavují daňové doklady
    • O náhradní díly žádáte opakovaně nakonec bez výsledně

V žádném případě tento obchod pana Cigánka nedoporučuji,
    dle mého názoru už dozrál čas tam zajít s obchodní inspekcí.

• Žádné!!!!
    • Podvodné jednání a okrádání spotřebitelů!!!
    • Zasílají nefunkční zboží (repasované,vydávané za nové) - dochází ke klamání spotřebitele!!!
    • Porušují občanský zákoník o vrácení zboží!!!!
    • Šílená komunikace, neochota, arogantnost!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!POZOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Lidé dejte si na tyto podvodníky pozor!!!!! Zasílají nefunkční zboží, repasované, vydávané za nové, což Vám tvrdí i při objednávání a i když výslovně napíšete do objednávky, že chcete pouze nový telefon, zašlou Vám repasovaný absolutně nefunkční šmejd!!!!!! Částku Vám nevrátí celou, ale pouze 80% z ceny zboží!!!, takže Vás okradou a ještě zaplatíte 2x poštovné!!! Kdyby to nebylo tak daleko a měl bych více času, zajel bych si to do Ostravy vyřídit, ale nestojí mě to za to...

• Obchod slíbí a nedodrží

špatné!!

• Pan Cigánek je neuvěřitelný podvodník.
    • Jediné, co na něj 100% platí, je právník - všem vřele doporučuji.

Omylem jsme mu poslali platbu, kterou nám neuvěřitelně drze zapíral. Jakmile jsme nasadili advokát, do týdne byly peníze doma.

• vše

ho jeste nezavřeli? rychle pryč s toho obchodu.vzdycky jak jdu kolem toho obchodu mam chut prohodit tou vylouhou cihlu.

Je to banda podvodníku dodali k telefonu starou baterii kterou jsem reklamovala v den dodaní telefonu za 17 dní ještě neposlali jinou tak mam telefon na nic od 1září jsme jim 3x volali a posilali 3x mail