Na základě negativních zkušeností zákazníků Heureka.cz nedoporučuje nákup v tomto e-shopu.

• Reklamovala jsem mobilní telefon ještě v záruční době. Zaslala jsem panu Cigánkovi reklamační list a vše co bylo k reklamaci potřebné. Po několika dnech mi pan Cigánek volal, že reklamaci neuznal, neboť jsem mobilní telefon používala ve vlhkém prostředí a že oprava by mne stála 450,- Kč, což jsem odmítla s tím, že mi má mobilní telefon vrátit zpět neopravený. Posléze jsem od pana Cigánka doslala email s dotazem o jaký typ telefonu se jednalo. Nabyla jsem dojmu, že veškeré reklamace vyřizuje stejně, neboť ani nevěděl o jaký typ mobilu se vlastně jedná. Mobil jsem doslala zpět, tedy jsem si ho jako dobírku převzala od kurýrní služby za 199,- Kč. Když jsem však obálku rozlepila chyběl reklamační list, tedy vyjádření servisního technika, neboť jsem byla zvědavá na jeho odborné vyjádření. Jsem žena, telefon jsem nosila v obalu a v kabelce, takže o nějakém vlhkém prostředí by se dalo diskutovat. To i zpocené čelo by bylo důvodem pro neuznaní reklamace. Tedy jsem napsala panu Cigánkovi email, že jsem vyjádření servisního technika v obálce neměla. Slíbil, že mi fotokopii dodatečně zašle, ale že má na to svědka, že tam v obálce byl. Tedy jedna rada na závěr. Nic od něj nekupovat.

nedoporučuji

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

podařilo se více lidem dát do kupy pár info k podnikání pana Cigánka, který má toho rozjetého daleko více a je třeba tomu udělat už definitivní konec. Jenom všude poškozuje lidi dále a dále.
    Lidé, už toho zmetka se konečně zbavme a dejme se do kupy a společně něco udělejmě.

provozuje tyto eshopy:
    www.nejlevnejsimobily24.cz
    www.mobilyporuba.cz
    www.mobilyzabrez.cz
    www.obchudek24.cz
    www.retromobilky.cz
    www.topmobil.cz
    www.najlacnejsiemobily.sk ……. dokonce i na Slovensku

dále nelegálně bez živnosti půjčuje na vysoký úrok peníze, stačí zadat jeho email [email protected] do vyhledávače a nebo jeho veřejně dostupné telefoní číslo

a v neposlední řadě je majitelem, ale bílým koněm schovaným ve sportovním centru v Ostravě-Porubě, které si otevřel a to je www.zdravyrelax.cz

klidně piště další zjištěné info, vše dáme do kupy a bude tomu již konečně přítrž.

R.K.

• Tento obchod je podvod, prosím vyhněte se mu. Podávám trestní oznámení.

• Objednala jsem si zde mobilní telefon Nokia Lumia 625, telefon mi došel v jiném obalu a to od telefonu Nokia Lumia 610, kde propiskou bylo číslo přepsáno na 625. Tento telefon jsem chtěla reklamovat, avšak na to se právo u těhle obchodíků nevstahuje. Nemůžete zde vrátit-reklamovat zboží . Celou částku peněz mi samozřejmě neposlali, poslali o tisíc korun méně z důvodu: " ozbité kabičky" a poškozeného mobilního telefonu. Což samozřejmě nebyl.Balík byl pojištěný. Peníze Vám nikdo nevrátí a jednání ?? Tak to je škoda mluvit. NEDOPORUČUJI!!!

Když si tady čtu ty recenze, tak si klepu na hlavu.

• Komunikace, zboží bez dokladu, reklamace

• všechno

Proč já ve svém věku, udělal chybu a nečetl recence na p.Bc Cigánka!!!! Místo nového telefonu poslal strarý a ještě nekompletní. Pořád si jenom píšeme, tedy psali. Teď už nekomunikuje vubec.Takže se přídám do armády podvedených a začnu psát úřadům.

• naprosto nepoužitelné. ještě že jsem neplatil zboží předem, jinak už bych neviděl ani peníze ani zboží

Podvodníci !!!!!
    Pozor na ně !!!!

• Jeden velký podvod

Též jsem informoval Českou obchodní inspekci. Prosím ostatní, kdo těmto lidem naletěl, ať to nenechají být a ozvou se, protože pokud se nad tím mávne rukou, budou tito podvodníci dále šidit lidi.

• Pan Cigánek je zloděj a podvodník, nemám ani telefon, ani peníze. Obracím se na ČOI a Policii ČR...

Důrazně nedoporučuji...

• Pěkný web
    • Příšerná úroveň prodejny, všude nesystematický nepořádek, zboží se válí mezi jídlem, odpadky a hromadami všeho možného, co do obchodu ani nepatří. A především prodejce lže o původu zboží, když vydává staré ošuntělé telefony za nepoužité.

Jen pro velmi otrlé kupující.

• Sliby
    • Dobrý den, doporučuji všem - nenakupujte od podnikatele Bc. Cigánek z Ostravy - je proti němu podán návrh na odejmutí živnostenského oprávnění, má insolvenci a je to podvodník. Ti, které snad okradl, by měli zvážit žalobu, případně exekuční příkaz, neboť pan Cigánek porušuje vědomě zákon. Třeba v chládku zchladne a přestane se chovat jako zloděj. Pozor na obchody www.mobilyporuba.cz, www.levnejmobil.cz, www.nejlevnejsimobily.cz, www.mobilyzabreh.cz a www.obchudek24.cz - vše je pana Bc.Cigánka

Pozor na tento obchod!

• Zdravím-prosím všechny,kteří nemají ani peníze ani přístroj a pan Cigánek není ochotný stále poslat peníze zpět i když je reklamace oprávněná-spojme se jistě nás bude daleko víc a podejme hromadné trestní oznámení.Protože jeho chování není normální a stoprocentně je trestné!!!

nikdy nic nekupovat- použitý telefon prodává za nový ..nechce vracet peníze..

• Nenakupovat, pokud se nechcete dostat do nekonečného kolotoče lží a intrik.

Pan cigánek je podvodník, který postavil své podnikání na parazitování na nic netušícím zákazníkovi. Okrádá lidi a sám doopravdy věří, že je poctivý obchodník. Prodává použité a poškozené zboží, nevalné kvality. Nedoporučuji komukoliv u tohoto "pána :-)" nakupovat.

• dobrá cena
    • rychlá dodávka
    • ochota řešit
    • trochu zmatek v telefonickém spojení

Zboží má 100% kvalitu, dodrží cenu a když den vydržíte vyřeší všechny vaše e-maily. Doporučuji, protože jsou důvěryhodní.

• ZLODĚJ! Nemám ani zboží ani peníze, na něž marně čekám už skoro 5 měsíců.

ZLODĚJ! Nechápu, že ještě obchoduje. Už dávno mu měly ruce usekat.

• Sliby
    • Pozor podvodné jednání proti zákonu. Slibují nové zboží, posílají braky-konkrétně obchody pana Cigánka

Podvodníci-nenakupujte!

• Úplně všechno, pán si zřemě myslí, že může lidi neustále okrádat a projde mu to. Místo nového telefonu přišel telefon poškrábaný, repasovaný, bez záručního listu a návodu.

ROZHODNĚ NEKUPOVAT OD NĚJ ŽÁDNÉ ZBOŽÍ!!!

Doporučuji.
    I když nemají zboží dle objednávky - ozvou se sami. Není nutno opakovat dotaz.