• Objednané zboží bylo ihned k vyzvednutí na pobočce
    • jiná barva než byla zadána na eshopu
    • neochotná prodávající s arogantním jednáním
    • Rychlost vyřízení
    • Zavádějící popis zboží, telefon nemá jednu ze základních funkcí, která byla deklarována v popisu

Nespolehlivost popisu - chybí funkce, která byla deklarována. Díky tomu je telefon pro moje užití nepotřebný.

• levné, velký výběr
    • Nedostal jsem řádný prodejní doklad. Na moji žádost o jeho zaslání nebyla žádná reakce ze strany obchodu.

• Rychlost odeslání zboží
    • Prodává zařízení brandované pro zahraniční operátory, v mém případě T-Mobile Polsko a zákazník na tuto skutečnost není upozorněn. Tato skutečnost následně způsobovala problémy s funkcí některých aplikací. Byl jsem nucen několikrát provést Hard reset a znovu telefon nastavovat, obrátit se 2x na podporu HTC. Ta mi při druhém telefonátu doporučila telefon prodejci vrátit s tím, že k tomu případně vystaví i písemné oficiální doporučení.

Doporučuji si ověřit, zda nekupujete telefón brandovaný pro některého ze zahraničních operátorů.

• oproti ostatním žádné zvláštní, lze však vyzdvihnout příjemnou komunikaci s operátorkou a celkem co bylo dohodnuto, tak platilo
    • Dostal jsem mobil, který byl patrně používán či jako předváděcí model na prodejně apod.( igel. pytlík s mobilem rozlepený, taktéž pytlík se zadním krytem a pytlík s baterií).Dále chyběla plastová folie na předním displayi, chybí český návod. Tento mobil však byl jinde již pouze v růžovém provedení tak jsem do tohoto rizika šel, vícekrát bych to již neudělal. V tomto případě měla být poskytnuta sleva. Doufám, že bude alespoň fungovat po Vánocích...

viz výše...

• velký výběr
    • opakovaný nákup
    • to co nabízí nemají
    • dostal jsem mobily bez návodu

• Nedostala jsem český návod.