• zdánlivě tvářící se jako solidní web, bohužel jsem si nepřečetla recenze :-( přišla hláška, že objednávka je odeslána, pan Fochler se ještě zeptal z jakého účtu bylo placeno, pak už na emaily nereagovali. nic si od nich neobjednávejte. Kdo je pro hromadnou žalobu, prosím ozvěte se. Díky

podvodníci

• Nereaguji konstruktivne anebo vubec na telefonicke a emailove dotazy
    • Po 3 tydnech prislibu expedice zbozi vzdavam nadeji, ze zbozi uvidim

Nedoporucuji pro klamave a nesolidni jednani

• NIC!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Dvojice překupníků - pánové Vidlička a Fochler mi zaslala zboží, které jsem si u nich nidkdy neobjednal, místo konkrétného mobilu jen jeho náhražku. Fakturován mi byl originál. To samé se může stát i vám.
    • Vyhněte se této dvojici velkým oblolukem.
    • Pokud budete nakupovat na internetových obchodech, podívejte s nejdříve, kdo za vším stojí, tato dvojice mladíků může mít v Ostravě nebo jinde další a další webové stránky pod jinými názvy.
    • Tento obchod NIKOMU NEDOPORUČUJI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Navíc kladné hodnocení, které je na této stránce si mohl napsat někdo z této dvojice.

Pánové Vidlička a Fochler mi dluží 103,- Kč - jako poštovné za vrácené zboží, které jsem si u nich nikdy neobjednal.
    Po výzvě k vrácení těchto peněz mi neustále lžou a mlží, obracím se na náivštvníky těchto stránek, pokuid máte s touto dvojicí negativní zkušenost, ( mobily-vf, agion pente group, valagity comerzio a další ), napiště mi na email [email protected]. Zpracovám podnět pro správce daně a další státní orgány k provedení kontrol těchto společností, pokud máte nějaké podklady jako faktury, jiné doklady ke "značkové kosmetice" od těchto překupníků nebo jiné zboží, která se později ukázalo jako napodobenina originálu, původem pravděpodobně z polských tržnic, zašlete mi k tomu podklady.

[email protected]

• Nic!
    • Nekomunikují. Neberou telefony. Uvedené zboží skladem nemají skladem. Vědomě zákazníkovi lžou.

Stačí si dohledat informace o pánech Fochler - Vidlička a už se člověk nediví:

• Naprostá spokojenost, rychlé dodání, bezproblémové jednání, mobil dorazil naprosto v pořádku. Dobrá cena. Uživatelé píšící záporné recenze tuto společnost akorát urážejí.
    • Rozhodně DOPORUČUJI!!!
    • Žádné

Rozhodně DOPORUČUJI!!!

• .
    • .

• NIC
    • Zasílají jiné zboží než si objednáte, tedy STARÝ model za cenu nového, neberou telefony, neodepisují a nekomunikují

Je to případ pro ČOI, hospodářskou kriminálku, finanční finanční úřad a celní správu
    zboží u asie možná nebezpečné a pašované, neproclené, bez dokladu o nabytí a bez návodu k obsluze
    majitelé fochler - vidlička, objednáte u firmy z VF prahy a pošle vám to firma VALAGITA z Ostravy