• Velmi dobré ceny.

• Dobra komunikace

• Bezkonkurenčná cena objednávaného tovaru
    • Objednaný tovar doručený dôkladne zabalený
    • "Dostupnost: skladem" = v mojom prípade bol tovar v externom sklade v Nemecku, tým pádom aj dlhšia dodacia lehota - o týždeň. Doručenie do 5 pracovných dní však bolo v súlade s dodacími podmienkami e-shopu.

• Zboží mi přišlo
    • Hrozná komunikace s obchodem
    • Poškozené balení
    • V telefonu slíbí, ale na mail později nereagují.

Telefon prišiel po týždni čakania. Hneď pár minút po prvom spustení zahučal a zomrel. Teraz už viac ako týždeň čakám na zaslanie nového a modlím sa nech je to nový kus a nie ten istý- opravený.
    Jediná pozitívna vec na celej veci bol extra milý pán na zákazníckej linke, ktorému sa podarilo dať ma relatívne do pohody.

• Opravdu zasílají nové, nerozbalené telefony
    • Mám již druhý od nich a dokonce reklamaci vyřídili bez problémů
    • Cena nemá konkurenci
    • Platba kartou (a ne převodem jako u ostatních)
    • Mohli by se profilovat trochu profesionálněji aby lidé měli větší důvěru v obchod

• Obchod nezajímá, jakým způsobem doručuje PPL. PPL jede v prázdninovém režimu, zpoždění týden není problém, nakonec jsem musela pro zboží do Depa PPL a hodinu čekala, i když slíbili, ze bude pripravene

• Nejprve se obchod jevil pozitivně, při prvním e-mailu,že stále ani po týdnu,co jsem poslala peníze nemám zboží, mi odepsali, že nedohledali platbu(která byla přes jejich platební metodu) a že problém co nejdříve vyřeší.Odeslala jsem jim potvrzení o platbě o od té doby bez reakce,neodpovídají....Pokud se v pondělí neozvou sami, asi se obrátím na ČOI.... nejedná se zrovna o malý obnos peněz....!!!!!

Nejlepší cena, dobrá komunikace, zboží doručeno v pořádku do pěti dnů.

• Hodně pomalé doručení.
    • Platba dopředu.

Po přečtení recenzí jsem chtěl objednavku stezovat, ale nakonec telefon dorazil a byl v pořádku a je nový a funguje.

• Nizssi ceny oproti konkurenci
    • Prepravce DHL / PPL
    • Doprava v cene
    • Pro CR - Slovensky obchod registrovany v Italii (pri prip. reklamaci, sporu nevyhoda)

Vse bez problemu doruceno. Spolehlivy obchod i kdyz vice komunikace od prepravcu DHL / PPL nez od prodejce. Uvital bych regulernejsi prehled o objednavce (vyrizuje se / stahujeme od dodavatele / predpokladany datum odeslani) nez za den platba prijata, za ctyri dny pracovni dny a vikend odeslano. Na Slovensko se me volat nechtelo, reakce na mail hned druhy den (v den odeslani).

ok

• asi o 5.000 Kč nižší cena než v jiných obchodech
    • doprava zdarma
    • platba předem

Shodou okolností po odeslání platby běžela v Černých ovcích reportáž o jiném obchodu, který také požadoval platbu předem, ale zboží neposlal a dělal problémy i s vrácením peněz (sídlo firmy fiktivní, majitel k nezastižení...)
    Měla jsem proto trochu obavy, ale telefon dorazil v naprostém pořádku v avizovaném termínu, byl skutečně nový a funkční. Super nákup :-)

• Rychlost a spolehlivost dodání

• Good price
    • Delivery as promised

• Super ceny
    • Delší dodání

vše v pořádku

Telefon byl doručen relativně v krátké době, bohužel se nepodařil zprovoznit a proto byl nasledující den vrácen, chyběla jakákoliv dokumentace, zpětné vracení peněz proběhlo do tři týdnů...