Mobiluj

Ověřeno zákazníky

326 recenzí z celkového počtu 701 hodnocení

• 100 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod Mobiluj získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Mobiluj

Bára Molotová

Přidáno: 21. června 2017

• nízká cena
  • dokonalá a rychlá komunikace
  • kvalitní zboží
  • doba dodání

V mém případě byla jediná menší nespokojenost v odeslání zboží. Mobil jsme si objednala v sobotu, ale odeslán mi byl až ve čtvrtek. PPL za mě super. Od odeslání zboží ve čtvrtek mi bylo předáno už v pondělí. Mobil přišel v originálním a neporušeném balení. Každopádně pokud si někdo není jistý nákupem v tomto obchodě, tak není proč se bát.
Obchod můžu jenom doporučit :)

Dobry den,
dakujeme za Vasu recenziu. Nasa doba dodania je 3-7 dni (co vo Vasom pripade, bolo splnene). Je to preto tak, lebo mame externe sklady.

Daniel

Přidáno: 10. června 2017

• nízké ceny
  • rychlá komunikace
  • nejspíše žádné

Nejprve jsem si nebyl jistý, zda nakoupit v tomto obchodě, ale nakonec se ukázalo, že se nákup opravdu vyplatil. Mnohem nižší cena než u konkurence (iPhone 7 plus). Telefon dorazil za 4 dny v pořádku, navíc jsem byl průběžne informován o stavu objedávky. Určitě doporučuji.

Dobry den,
vdaka za Vasu kladnu recenziu.

Viktor

Přidáno: 29. května 2017

• Zboží za dobré ceny
  • Vynikající komunikace
  • Rychlé dodání zboží

Po počátečním váhání jsem v obchodu nakoupil a nelituji. Na můj dotaz na dobu dodání bylo odpovězeno velmi rychle - snad do půl hodiny. Reálná doba dodání se zkrátila o jeden den. Zboží dorazilo v pořádku a já mohu jen doporučit nákup v tomto e-shopu.

Dobry den,
dakujeme velmi pekne za Vasu pozitivnu recenziu. Sme velmi radi, ze ste spokojny.

Přidáno: 25. května 2017

• nízké ceny, výborná komunikace s obchodem
  • neobjevila jsem slabinu

rozhodně doporučuji objednat zde, vše proběhlo v pořádku, přesně jsem věděla, kdy zboží dorazí

Dobry den,
dakujeme za Vasu kladnu recenziu.

Žízeň

Přidáno: 16. května 2017

Podle pár záporných recenzí jsem se trošku bál ale vše proběhlo v pořádku a reakce po mailu byla okamžitá. Za mě doporučuji

Dobry den,
dakujeme za Vasu kladnu recenziu. Verime, ze aj Vasou recenziou pomozete inym zákazníkom sa rozhodnut u nas nakupit. Nemusite mat ziadne obavy.

Navar

Přidáno: 8. května 2017

• Přehled informací, úroveň komunikace, rychlost vyřízení objednávky
  • neznám

Profesionalita, spolehlivost, solidní ceny

Dobry den,
dakujeme za Vasu pozitivnu recenziu. Sme velmi radi, ze ste spokojny.

Tomáš

Přidáno: 8. května 2017

• Výborné ceny
  • Komunikace se zákazníkem

Rozhodně doporučuji

Dobry den,
dakujeme velmi pekne za Vasu kladnu recenziu.

Anonym

Přidáno: 6. května 2017

Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

Litický

Přidáno: 25. dubna 2017

• Nespolehlivost

Dobry den,
myslime si, ze vo Vasom pripade sme reagovali spravne a informovali Vas o situacii. Telefon, ktory ste si objednali, sme zadali skladu ako poziadavku. Nasledne nam sklad dal informaciu ze telefon sa im nahle vyskladnil a nemaju ani jeden kus, ani sa im nema naskladnit. Preto sme Vas hned informovali a vysvetlili Vam situaciu. Ponukli sme Vam alternativy ale odmietli ste ich. Preto bola Vasa objednavka zrusena. Myslime si, ze sme reagovali spravne.

Vrastislav Beck

Přidáno: 24. dubna 2017

prosím vás mám totožný mobil zakoupený před rokem v t-mobile.Jak je možné že má 14-ti násobný zoom?Váš pouze 8 -mi násobný.
Zadní kryt je zcela jiný.Fotoaparát je vystouplý a blesk zapuštěný.Na vašem je vše v jedné rovině. Fotografie na vašem mobilu po přiblížení jsou rozostřené a na mém i po přiblížení dokonale ostré.
Na mobilu zakoupeném v T-mobile je opravdu dokonalé focení a videa shodli se na tom i mojí blízcí.

Dobry den,
dakujeme za recenziu. Nehnevajte sa na nas ale naozaj nerozumieme Vasej recenzii. Vy ste si u nas objednali model : SAMSUNG GALAXY S7 EDGE G935 32GB BLACK. Mali ste zaujem o tento model ? Tento model na rovny fotoaparat a predchadzajuci model S6 mal vypukly. My telefony neotvarame ani nevyberame, len ich preposielame original z vyroby. Pokial ste mali nejaky problem, mali ste nas kontaktovat. My sme Vam odoslany telefon taky, aky ste objednany.