• přehledný web (4)
  • nakoupil v obchodě Mobiluj před 3 týdny

• novy smartphone v originálním balení
    • nejnižší cena

• Maximální spokojenost
    • Profesionalita
    • rychle dodani

• reklamace

Od 15.8.2018 řeším s tímto internetovým obchodem svojí reklamaci mobilního telefonu. Telefon si zasíláme tam a zpátky, protože mi ani jeden servis neuznal reklamaci (pokaždé z jiného důvodu). Nechal jsem si tedy vypracovat znalecký posudek, který hovořil v můj prospěch. Mobiluj sk uznal vinu a zaslal mi nový telefon, avšak v jiném barevném provedení než byl původní, souběžně s tím mi nevystavili žadnou fakturu a neproplatili náklady spojené s vypracováním posudku a poštovného, ipřesto, že jsem jim zaslal veškeré doklady o nákladech s tím spojené 18.1.2018. Následovala předžalobní výzva s okamžitou úhradou vzniklých nákladů. Na tuto výzvu reagovali, že mi zašlou peníze a protože jsem již s touto společností nechtěl mít nic společného rozhodl jsem se, že chci vrátit i peníze za MT. Do dnešního dne 5.2.2019 mi žádné peníze na účet nepřišli a hodlám řešit celou věc soudně včetně penále za záměrné obstrukce v celé věci, protože řešit reklamaci telefonu půl roku je už trošku moc.

• nakoupil v obchodě Mobiluj před 4 týdny

Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• super cena

• Komunikace nepodepisují
    • Doba doručení

• Dlouhé dodací doby
    • Nekomunikují

Zkusil jsem. Byl jsem smířený s delším dodáním podle jejich obchodních podmínek (až 10 dní).
    Nyní je to 11. den od objednávky a zaplacení a nemám ani zboží ani žádnou zprávu od obchodu. Na mail nereagují.
    Byla chyba zde nakupovat. Neseriozní. Rozhodně nedoporučuji.

Update po několika dalších dnech:
    Mezitím mi jednou zvedli telefon, prý se ten telefon (který mají skladem) zdržel na cestě k nim vinnou jejich dodavatele.
    Od té doby žádná další odpověď na emaily a telefony nezvedají.

Další update:
    Když se opět podařilo navázat kontakt, odstoupil jsem od smlouvy. Měli 14 dní na vrácení zaplacené částky.
    Lhůta vypršela, peníze zatím nevrátili.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• levnější cena
    • komunikace
    • dlouhá dodací doba
    • nedovoláte se, přes e-mail také nereagují
    • stále čekám na zásilku

Zkusil jsem, stále čekám na balík, nevím, v jakém stavu je objednávka, nedovolal jsem se, na e-mail nikdo neodpovídá, ticho po pěšině. Co si mám myslet? I přes negativní recenze a diskuze, které jsou vesměs stejné a nelichotivé pro tento e-shop, jsem si tedy objednal produkt. Žádná odezva, ani búúúú

Dobry den,
    telefon Vam bude doruceny v case stanovenom v obchodnych podmienkach. Pokial ste sa nedovolali, je nam to luto, urcite bola telefonna linka obsadena. K dispozicii mate aj mailovu adresu.

• nakoupil v obchodě Mobiluj před 1 měsícem

Objednala jsem si mobil, u ktereho meli uvedene ze je na sklade. Objednavku jsem zaplatila, email o prijeti platby mi dorazil hned rano na druhy den. Od te doby zadne info o stavu objednavky. Za 3 pracovni dny, kdy jsem nevedela v jakém stavu objednávka je, jsem se rozhodla zavolat na jejich zákaznickou linku. Bohužel mi bylo řečeno, že mobil na skladě není, ze se ceka na doskladneni a az pote mi bude zaslán, což mi samozřejmě nevyhovovalo protože jsem počítala s tím, že mi přijde co nejdříve, jeste když měli na stránkách uvedené že je na skladě. Objednávku jsem tedy zrušila. Peníze nazpátek mi přišly 4. pracovní den.
    Se servisem zakaznicke linky a emailove komunikace nic nemám, všechno bylo v pořádku, jediné co musím vytknout je blbě uvedena informace na webové stránce. Přinejmenším mi alespoň mohli dát vědět, že se čeká na doskladneni, když věděli, v čem je problém.
    Kvůli tomu bych uz pres jejich stranky nic nekou.

Dobry den,
    radi by sme reagovali na Vasu recenziu. Vasa objednavka bola vytvorena v obdobi sviatkov, kedy sklady boli zatvorene alebo sa cakalo na naskladnenie. Telefon bol naskladneny, ale Vy ste medzicasom objednavku zrusili. Peniaze Vam boli vratene.

• nakoupil v obchodě Mobiluj před 2 měsíci

výborné

Dobry den,
    dakujeme za Vasu pozitivnu recenziu.

• nakoupil v obchodě Mobiluj před 2 měsíci

• Super cena
    • Dobrá komunikace obchodu
    • Pečlivě zabaleno
    • Kvalitní doprava přes DHL

Na základě recenzí na Heureka.cz jsem počítala s delší dobou dodání, ale balíček dorazil už do týdne od zaplacení.

Dobry den,
    dakujeme velmi pekne za Vasu super recenziu.

• Good price

• nakoupil v obchodě Mobiluj před 3 měsíci

• levná cena

všechno došlo v pořádku

Dobry den,
    dakujeme za pozitivnu recenziu.