• po napsání záporné recenze mě obchod kontaktoval
    • poslal mi opravenou fakturu, omluvil se za nedopatření
    • žádná reakce na mail

Snad jen chyba v komunikaci (prý nebyl doručen ani jeden mail), jinak vše v pořádku. Obchodník tvrdí, že všechny telefony Samsung pro operátora Orange je cz distribuce a budou opraveny dle záručních podmínek v servisech Samsung v ČR.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Příspěvek byl odstraněn z důvodu nerelevantnosti obsahu.

• - levný obchod.
    • - rychlé dodání.
    • - i přes podezřele nižší cenu jsem se domníval, že telefon bude nějaká čínská náhražka, ale zatím vše o.k. a zdá se, že šlape o.k. - spokojenost.
    • - možná možnost výběru telefonů z více barev.

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• Rychlé a pohodlné objednání a dodání, výborná komunikace s pracovníky obchodu v případě, že je potřeba upravit v mém případě datum dodání.

Doporučuji zcela

• Levnější zboží.
    • Neuznání druhé reklamace která je téměř stejná jako ta první.
    • Nedoporučuji

Mobil jsem si objednal v červenci v roce 2013.
    První dojmy byly s touhle firmou skvělé,
    Jenže telefon po čase začal blbnout , listopad mobil nešel spustit tedy šel ale v neposvíceném typu.
    Napsaná závada výměna faxu.
    Druhý problém v únoru zase při spuštění , ale tentokrát se sekl a dál nefungoval znovu se poslal .
    Tentokrát to ale neuznali , protože je nad displejem malá prasklinka,ale na 90% tam nebyla nemyslim že to mohla udělat firma schválně , ale je to dost možný protože je to skoro téměř jedna a tam samá vada oboji při spuštění akorát poprvni nepodsvicoval po druhé se sekl . Byl jsem i u opraváře , a ten mi řek , že tahle závada s tím vubec nesouvisi , ale některé prodejny to tak dělají , že to i sami udělají,aby nemuseli uznat u téměř toho samého problému , má s tím prý mnoho zkušenosti.
    Takže tohle je něco pro vás já už s tímhle nic neudělám ale pro vás NEDOPORUČUJI,

Reakce obchodu Mobiltime

Dobry den , zaručni opravu vam nezamietame my , ale zaruční servis . V prvnim pripade telefon splňal záručne podmienky proto vam vymenili flex , pri druhej reklamaci , vam zamietli záručni opravu z dôvodu porušenia záručnych podmienok , nakolko mate praskle sklo , čo je v rozpore zo záručnymi podmienkami .