Lidi prosím pozor. Mají nový obchod Rajsmartfonu.cz... Už jsem na to upozorňoval. Očividně zase další převlek pro prodej repasovaného zboží :( a hrozné recenze o tom svědčí.

• vše

zakoupený mobil jsemtřikrát reklamoval se stejnou závadou,ale do záručáku byla zapsána pokaždé jiná oprava.při čtvrté reklamaci mi ji neuznali(nebyla zjištěna závada)a když jsem ho poslal během týdne popáté,tak mi sdělili,že vypršela záruční doba,protože jsem si nevšiml,že byla jen na rok.takže to měli pěkně spočítaný a akorát tahaj lidi za nos.a ještě těch peněz za poštovný...nechápu,že na nich ještě nebyla inspekce...

• Absolutní spokojenost. Opravdu nechápu ty lidi co tu všude píší tak strašně nepravdivé negativní recenze ... můj mobil Samsung S4 se mi v nabíječce přes noc zkratoval a vyhořela základová deska .. oprava 7-8 000 na opravě mi řekli že bych to ěml dát na reklamaci protože se tam stal samovolný zkrat ale čekal sem že reklamace neprojde skrz to že přes noc se mobil nemá nabíjet nebo že si firma vymyslí kdoví co jsem nalil k baterce .. ale vůbec .. sice po delší době ale i přesto reklamace uznaná.. dávám této firmě obrovské + a tímto jí velice děkuji za služby a jsem moc rád že jsem si u nich telefon koupil :)
    • vůbec nic .. ceny levné a všechno jak má být

nakupovat v této firmě je jedna velká radost !!! :)

• Negativna skusenost, je nutne podat podnety na obchodne inspekcie v SR a CR aby taketo neseriezne subjekty zacali riesit

Ti kt. Takto oklamali podajte podnety na obchodnu inspekciu, ja to idem hned spravit!

je to divný

• zloději, podvodníci, kradené zboží, nemožnost reklamace, nemožnost komunikace, nefunkční stránky

Nedoporučuji!!!!

• nefunkční stránky, nekomunikují, reklamace tedy není možná ( nebudu posílat mobil na Slovensko, abych už nikdy neviděl mobil ani peníze)

Nebrat

podvodníci

O důvěryhodnosti tohoto e-shopu už myslím není třeba debatovat, co mně ale opravdu zaráží je naivita všech zákazníků. Mně osobně by už před nákupem odradily věci jako např. že místo kontaktu je dostupný pouze jakýsi formulář, v popisech zboží jsou chyby, nejen chybné informace o produktu ale také mnohé jazykové chyby. Když už někoho neodradí tohle, tak snad není takový problém si vyhledat recenze. Stojí to pár minut hledání ale může Vám to ušetřit tisíce korun.

• - obchod nekomunikuje
    • - neoriginální příslušenství

Spolu s mojí objednávkou iPhone 5 dorazilo k tomuto přístroji neoriginální příslušenství (sluchátka a nabíjecí kabel), kt. jsem hned posléze zaslal jako reklamaci zpět. Od té doby (konec března) obchod i přes výzvy nekomunikuje! Pokud bych nevlastnil jiný přístroj od Apple, a tudíž neměl možnost nabíjení, tak mi iPhone leží doma ve skříni cca 5 měsíců bez možnosti používání!!! Jelikož mi už došla s tímto obchodem trpělivost, zaslal jsem jim předžalobní výzvu. Pokud ani přesto nebudou reagovat, zakoupím originální příslušenství a danou částku po nich budu vymáhat prostřednictvím příslušného soudu, jakož podám i podnět na příslušné orgány (SOI apod).

• Jsou to podvodníci.
    • Prodají rozbitý telefon, zruší stránky a nereagují

zásadně nedoporučuji

• vše

to Vašek: nevím, jak jinak reagovat na Váš příspěvek..popravdě momentálně zvažuji různé možnosti, vzhledem ke zkušenosti, kterou mám. Pokud máte nějaký nápad, přidávala jsem příspěvek do diskuze, můžete reagovat tam.

• mobil se s největší pravděpodobností rozbije ještě v záruční době a pak s vámi přestane obchod komunikovat

Nemám ve zvyku psát recenze, ale když vidím kladné ohlasy, které se tu objevují, nemůžu jinak. Na konci března jsem zakoupila mobil HTC. Před koupí jsem ještě posílala dotaz, zda je telefon nový, nepoužívaný přístroj HTC. Bylo mi odpovězeno, že ano. Po měsíci se mobil rozbil, přestal fugovat displej. V té době už nefungovaly ani internetové stránky společnosti, poslala jsem tedy další dotaz, co vše je třeba zaslat k reklamaci. Hned druhý den mi přišla odpovět, to obchod ještě komunikoval. Mobil jsem poslala, zaplatila pošovné + pojištění a čekala. Telefon se mi po měsíci opět vrátil, nikdo ho na Slovensku nepřebral. Zaplatila jsem tedy další poštovné za cestu zpět. Na další email už nikdo nereaguje, telefon nikdo nezvedá. Šla jsem tedy do autorizovaného obchodu HTC, kde by telefon teoreticky měli opravit. Tam se však ukázalo, že mobil s takovým sériovým číslem vyroben vůbec nebyl. Jedná se o padělek slepený z různých součástí. Nehorázní podvodníci!!!!

• V tomto obchode jsem si pred rokem koupila Iphone 4. Telefon jsem pred mesicem reklamovala, dnes ho mam doma zpet a opraveny. Na tento obchod si nemohu stezovat, komunikovali v ramci moznosti. Pravda je, ze stranky jsou nefunkci, ale servis funguje, tak neveste hlavu.
    • Ps: e-shopu timto dekuji za splneni reklamacnich podminek.
    • Lucka

Spokojenost!!!

• Všechno.... nefunkční podpora, nekomunikují, neuznávají reklamace atd.

Neuvažuje někdo o žalobě?

• nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • - nereagují na emaily
    • - chci reklamovat telefon a jejich stránka je už více jak 14 dní nefunkční
    • - žádná pobočka v čr
    • - nic u nich nekupujte, jsou to jen podvodníci!
    • - krásně jsem u nich přišla o 8000,-
    • - strašná kominikace

je to o nervy, to mi věřte!

• NIC !!!
    • Jsou to podvodníci !!!!
    • Zakoupila jsem telefon NOKIA 6700 za 5900,-Kč, 3x jsem telefon reklamovala ( dalších 660,-Kč ) s tím, že se během hovoru samovolně vypíná. Bylo mi odpovězeno , že se závada n e p r o j e v i l a.

PODVODNÍCI !!!! DAREBÁCI !!!!

ROZHODNĚ NIC NEKUPOVAT !!!!!

• iphone5 s neorginálním příslušenstvím = nelze nabíjet ani připojit k počítači
    • na email nereagují ani po telefonické domluvě
    • NENAKUPOVAT
    • JEN PROBLEMY

Mobilní telefon přišel až na po druhé, protože jej zaslali na špatnou adresu (může se stát). Telefon je v pořádku, ale protože je dodáno neoriginální příslušenství, tak jej není možné nabít a musel jsem pořídit originální příslušenství, takže jsem si jej mohl rovnou pořídit v kamenném obchodě bez čekání, za stejnou cenu a bez problému reklamace, která jak se zdá není v tomto obchodě možná. Když jsem poslal nabíječku s kabelem na výměnu, tak se mi vrátila stejná čínská nefunkční náhražka. Tedy vyhozené peníze za poštovné a nyní již obchod nekomunikuje 3 týdny ani na jeden z emailů.

• Jsou to podvodníci ... pozor na ně!!!!!

V žádné případě nedoporučuji u nich nic kupovat ... přijdete o peníze a o nervy ... mám sto chutí jet na Slovensko na policii

• NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • Jsou to podvodnici a posilaji nefunkční mobily!!!!!!!! 3 reklamace,každá za 200poštovnyho a stejně pořád tvrdijou že mobil je v poho,nechápu???????!!!!!!!!

PODVODNICI