• Český manuál na vypáleném cd místo tištěného¨.

• na adrese je i kamenný obchod a je to přijatelná dálka,pro eventuelní reklamaci zboží

ihned po doručení fin.částky ,zaslali zboží,příjemné jednání,mohu jen doporučit

• Čekala jsem že dodání PPL bude rychlejší než Českou poštou, bohužel jsem se spletla, připlatila si a rozhodně rychleji nebylo doručeno.

• Špatná komunikace se zákazníkem. To, že mě necháte zboži zaplatit, a pak po týdnu bez jakékoliv komunikace dorazí peníze zpět na účet, bez sebemenšího upozornění, že vlastně zboží nemáte, je nefér. Byl to dárek a vaším ne-komunikováním jsem tak prošvihl tento dárek darovat. Kdybych věděl včas, že zboží nemáte, mohl jsem ho obědnat v pohodě jinde. Přitom stačilo z vaší strany třebas jen poslat pitomý email, že zboží nemáte.

Špatná komuníkace se zákazníkem. Tento internetový obchod vřele nedoporučuji. Nechají si zaplatit zboží, které nemají a ani se neobtěžují tuto skutečnost zákazníkovi sdělit. Jen suše po týdnu alespoň poslali peníze zpět na účet, ze kterého jsem zboží zaplatil při obědnání. Alespoň to. Díkybohu... Never more!!!

• Velmi příznivé ceny.
    • Rychlé vyřízení objednávky.
    • Existence kamenného obchodu, což je určitá záruka důvěryhodnosti.

S obchodem jsem velmi spokojen. Velmi příznivé ceny, rychlé vyřízení objednávky. Skutečnost, že vedle eshopu existuje i kamenná prodejna, je pro mne jistá záruka solidnosti a důvěryhodnosti. Osobně bych pouze zlepšil informování zákazníků o stavu objednávky. Vhodné by bylo například zaslat mail, že bylo zboží odesláno. Jinak k obchodu nemám žádné další výhrady a určitě bych ho ostatním doporučil.

Ačkoliv se na Internetu objeví čtyři odkazy se stejnou cenou na daný produkt,po telefonu Vám řekno, že cena prý je špatně zadaná, ale při kontrole o pár dní později, žádná změna, pořád ty samé klamné informace.

• telefonicky jsem se ptala na určitý druh zboží,ale bylo mi zasláno úplně něco jiného.
    • buď to bylo nedorozumění anebo chyba

hledala jsem produkt,který se těžko shání
    nevím zda bych tento obchod doporučila

• Objednávka byla "řešená", ač už byla expedována. Hodilo by se více informací o tom, co se s objednávkou právě děje.

• Dodací lhůtu uvádíte - ihned, což se nezakládá na pravdě. Objednané zboží jsem zaplatila a očekávala jsem, že jej obratem pošlete, čekám již druhý týden.

Vzhledem k tomu, že můj první nákup v tomto obchodě mě zklamal, asi již zde nakupovat nebudu a tudíž nedoporučím ostatním.

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Dobrý den objednala jste si v neděli 3.4.2011 BEURER PM 16. Ihned druhý den jste byla informována, že toto zboží bylo na hlavním skladě v pátek 1.4.2011 vyprodáno a bude znovu naskladněno dne 18.4.2011. Dostala jste tedy možnost okamžité vrácení zaplacené částky převodem na účet, nebo počkat do naskladnění zboží. Vybrala jste si možnost počkat do naskladnění a nyní píšete záporné recenze. Opravdu nechápeme Vaší reakci. Peníze tedy obratem vracíme na Váš účet.

• - předností pro mě byla cena zboží
    • - zboží bylo skladem a ihned odesláno

Obchod jsem si vybrala kvůli výhodné ceně zboží a také proto, že zboží bylo skladem. Telefon mi poslali hned následující den po objednání, dorazil v pořádku. Komunikace s obchodem byla skvělá. Jediné co mě trochu zarazilo, že manuál k telefonu mi poslali na přepáleném CD. Snad možná, že k tomu manuál v češtině jinak není??? Tento obchod bych ale určitě doporučila dál.

• Příjemnou prodávající

• Uspora casu
    • Neznam

Ja jsem spokojen Nakupujte.

• vyborna komunikace
    • okamžita reakce
    • prvni nakup o zadnych nevim

doporucuji
    bezvadna komunikace i po tel domluve

• Větší možnost výběru.

• Příjemná a ochotná obsluhující slečinka

Doporučuji Váš obchod známým

• Přehledná nabídka
    • Přesné informace o stavu skladu
    • okamžitá reakce

Výrobek byl na skladě.
    Možnost osobního odběru s předvedením výrobku.
    Vstřícná obsluha.
    ano, doporučil.

• velice příjemná paní na prodejně, rychlá dodací lhůta, dobré ceny

Určitě doporučuji

• komunikativnost
    • prehled o skladech
    • nenasla

Hledala jsem jisty telefon nikde jsem ho nemohla sehnat jinde byl treba na sklade ale pak mi napsali ze na sklade neni ale na strankach proste byl. Tento obchod kdyz jsem tam hledala telefon byl na sklade tak jsem nevahala a ihned jsem si objednala. V pondeli jsem si ho objednala a ve stredu mi prisla sms ze mi vezou zbozi napsal kolem kolikaty by to videl pak mi zavolal a po domluve mi ho privezl. s timto obchodem jsem byla spokojena. a pokud nekdy budu neco objednavat tak jedine odsud.

• uvádí na svých stránkách, že má zboží skladem a přitom ho nemá vůbec a mít nebude

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za nedodání výše uvedeného zboží. Jednalo se o mobilní telefon Nokia 5630 Xpressmusic Grey Blue, který jste si objednala dne 25.1.2011 v 0:53 minut. Bohužel se tento telefon vyprodal den předtím.O tomto stavu jste byla informována tentýž den 25.1.2011 v 8:10. Velice se omlouváme za vzniklé nedopatření.
    Team Mobilstyle.cz

V mém konkrétním případě to byl jediný internetový obchod, který měl slibované zboží skutečně k dispozici. Předtím mi objednávku na stejné zboží 3 jiné obchody zrušili s tím, že zboží není k dispozici, přestože v eshopu bylo vedeno jako skladem.