• velice příjemná paní na prodejně, rychlá dodací lhůta, dobré ceny

Určitě doporučuji

• komunikativnost
    • prehled o skladech
    • nenasla

Hledala jsem jisty telefon nikde jsem ho nemohla sehnat jinde byl treba na sklade ale pak mi napsali ze na sklade neni ale na strankach proste byl. Tento obchod kdyz jsem tam hledala telefon byl na sklade tak jsem nevahala a ihned jsem si objednala. V pondeli jsem si ho objednala a ve stredu mi prisla sms ze mi vezou zbozi napsal kolem kolikaty by to videl pak mi zavolal a po domluve mi ho privezl. s timto obchodem jsem byla spokojena. a pokud nekdy budu neco objednavat tak jedine odsud.

• uvádí na svých stránkách, že má zboží skladem a přitom ho nemá vůbec a mít nebude

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Dobrý den, velice se omlouváme za nedodání výše uvedeného zboží. Jednalo se o mobilní telefon Nokia 5630 Xpressmusic Grey Blue, který jste si objednala dne 25.1.2011 v 0:53 minut. Bohužel se tento telefon vyprodal den předtím.O tomto stavu jste byla informována tentýž den 25.1.2011 v 8:10. Velice se omlouváme za vzniklé nedopatření.
    Team Mobilstyle.cz

V mém konkrétním případě to byl jediný internetový obchod, který měl slibované zboží skutečně k dispozici. Předtím mi objednávku na stejné zboží 3 jiné obchody zrušili s tím, že zboží není k dispozici, přestože v eshopu bylo vedeno jako skladem.

• rychlost,spolehlivost

vynikající obchodníci,neuvěřitelná rychlost dodání.ještě jsem se s tím u jiných obchodů přes internet nesetkala.vynikající.

• velký výběr zboží
    • Mobil jsem dostala sice v originální, ale rozpečetěné krabičce. Bylo vidět, že ho už předtím někdo zkoušel nebo používal. Myslím si, že byste na to měli zákazníka upozornit, popřípadě poskytnout slevu :-)

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Dobrý den, velice děkujeme za kladnou recenzi našeho e-shopu. Zboží které jste si objednala byl SAMSUNG S5550 - Black. Samozřejmě, že telefon nebyl použitý, ale poslední vystavený kus v naší kamenné prodejně. Přejeme Vám spoustu příjemných a radostných zpráv ve Vašem novém telefonu v roce 2011.
    Team mobilstyle.cz

• spolehlivost, cena .

dobré ceny, serioznost .

• žádné jsem nezjistil

Líbilo se mi hlavně dobré jednání a cena.Zboží jsem objednal,do 10minut mi z obchodu volali odpověď na můj dotaz a druhý den zásilka dorazila.Super,doporučuji.

• levne
    • neznam

velmi dobre

• Slušné a seriozní jednání
    • Žádné

Lepší obchod neznám,jsou nejlepší!!!!!!!!!!!!!

• Dostupnost inak uz vypredanych modelov. Vdaka dleh jotvaracej dobe predajne je mozne aj v neskorych hodinach zavolat a overit si potrebnu informaciu.
    • Nestihol som ziadne zaznamenat.

• velké slevi

je to perfektní obchod.

• Cena.
    • Nabízené boží neměli.

Při objednávce jsem poznamenal, že si přeji pouze telefon určený pro český trh a s českým návodem. U telefonu bylo deklarováno, že je skladem.
    Druhý den byla objednávka ze strany obchodu stornována z důvodu toho, že už telefon nemají.

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Dobrý den, když jste si telefon objednával, tak byl skladem pouze 1ks a ten byl v ten moment vyprodán v naší kamenné prodejně. Tímto se vám omlouváme za vzniklé nedopatření. Děkujeme za kladné hodnocení našich cen.
    S pozdravem team Mobilstyle

• -

Rychlý ,spolehlivý

• z pohodlí domova a kupodivu jsem nenaletěla jak stále varují v tv.
    • nemá

prostě jen jedno slovo - super

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Děkujeme za kladné hodnocení našeho e-shopu. Velice si vážíme Vašich recenzí a děkujeme za ně. Přejeme všem stávajícím i budoucím zákazníkům krásné Vánoce a hodně dobrých zpráv v Novém roce 2011.
    Váš e-shop Mobilstyle.cz

• Naprosto skvělá komunikace ze strany obchodu. Objednávala jsem si 2 telefony, z čehož u jednoho byla od dodavatele špatná paměťvová karta (2GB místo 8GB). I přesto, že to nebyla vina obchodu MobilStyle. bez problému mi kartu vyměnili za správnou.
    • nenašla jsem

• Výhodnější cena zboží oproti ostatním obchodům.
    • Ochotní prodejci, kteří znají prodávané zboží velice dobře.
    • Kamenná prodejna je v nákupní zóně za městem.

Profesionální přístup k zákazníkům a skvělé ceny.

spolehlivý obchod

• snad má požadované zboží
    • toto je první kontakt od mé objednávky, nikdo mi nepotvrdil dodání

??????

Reakce obchodu Mobilstyle.cz

Vážený pane, objednal jste si dne 17 listopadu 2010 ve 20:57 minut mobilní telefon Teddyfone o kterém jste věděl, že není skladem. 18.listopadu 2010 v 8:11 jste obdržel e-mail o jeho nedostupnosti. Možná by jste příště měl věnovat více pozornosti a neobjednávat zboží, které není skladem. Přejeme Vám krásné Vánoce. Team Mobilstyle