• Skvělá a rychlá komunikace.
    • Vyřízení požadavků na úrovni.

Objednal jsem vlastní hloupostí nesprávný obal na macbook.
    Bez váhání mi zaslali nový a zpět jsem odeslal špatně objednaný bez nákladů.
    Rychlé vyřízení i vysvětlení.

Obchod doporučuji 10/10

Hrozně dobře se mi zde objednávalo a celkově se mi to líbí

• nedodali zboží, neodpověďěli na dotaz
    • nereagovali na výzvu storna objednávky, nevrátily peníze

• nekomunikují!

• reklamaci vyřidili v čas a bez řečí

Poslal jsem mobil, který přestal se připojovat na GSM na reklamaci a to v předposlední den. Sice se mi nepodařilo s nimi komunikovat a na maily neodpovídali, ale po měsíci přišel mi opravený mobil. Takže spokojenost.

• Výhoda je se jim vyhnout velkým obloukem
    • Podvodníci

Tuto a podobné firmy by měl stát likvidovat . ČOI si s nimi neví rady, protože jsou evidovány na zahraniční subjekty, kteří s ní nekomunikují. Jsou to podvodníci a je třeba varovat co nejširší spektrum potenciálních zákazníků. Jenomže oni založí novou firmu a všechno pokračuje dál. Nakupujeme použité nebo bůhvíodkud dovezené zboží za malou slevu, ale co potom? Já už nakupuji pouze u autorizovaných a ověřených obchodníků, kde nějaké reklamace neřeší a zboží vymění. Raději si připlatím a jsem v klidu. Jirka

• neberou telefony
    • neodpovídají na e-maily
    • NEKOMUNIKUJÍ

První špatná zkušenost s e-shopem. Asi jsem se měla spálit, abych byla opatrnější. Nákup telefonu sice proběhl naprosto v pohodě. Teď - cca po roce - mě ale začal zlobit. Naštěstí žádná neřešitelná věc, ale otravuje to a telefon má být ještě skoro rok v záruce. Asi se obrátím na soud. V tomhle svou nečinností nemůžu nikoho podporovat.

• NENAKUPOVANI V TOMTO OBCHODE
    • SEZNAMENI SE S FAJN PRAVNIM ZASTUPCEM, KTEREHO SI NAJMETE PRO POSTOUPENI VECI NAKUPU U TETO SPOLECNOSTI K SOUDU
    • ZKUSENOST A MOZNOST PSANI OSKLIVYCH RECENZI DO NEKONECNA
    • NEKOMUNIKACE
    • NESPOLEHLIVOST
    • NEZOSPOVEDNOST ZA VLASTNI CHYBY
    • DODNES NEMAM PENIZE ZPET ZA REKLAMOVANY TELEFON - LEDEN-UNOR 2018 (13.000,-)

USETRETE SI STAROSTI A NAKUPUJTE JINDE - NAKUP MUZE PROBIHAT BEZ PROBLEMU, PAK ALE ZJISTITE, ZE JE NECO SPATNE - BUD VAM PRIJDE JINY PRISTROJ - NEBO NECO NEFUNGUJE NA PRISTROJI, KTERY JSTE SI OBJEDNALI - TAK TEDY REKLAMUJETE A ONO SE NIC NESTANE - TAK TECH ZE ZAKONA DANYCH 30 DNI CEKATE A VOLATE A PISETE - A ONO PORAD NIC - TAK SE ROZCILITE VYPOVITE SMLOUVU A ONO VAM NAJEDNOU NECO PRIJDE, ALE ON JINE FIRMY - MOBILKING - VY UZ ALE NIC NECHCETE, JEN PENIZE ZPET - NO A TO MATE PRAVE SMULU

• -
    • Nulová komunikace
    • NEDOPORUČUJI !!!
    • NIC ZDE NENAKUPUJTE !!!

Po osmi měsících od nákupu odešla baterie. Před odesláním mobilu k reklamaci jsem chtěl kontaktovat obchod ale po čtrnásti dnech pokusů bez úspěchu. Koupím si baterii novou, než abych přišel o přístroj.
    NIC ZDE NENAKUPUJTE !!!
    NIC ZDE NENAKUPUJTE !!!

• NENAKUPOVAT V TOMTO INTERNETOVEM OBCHODE ANI V OBCHODE MIBILKING.EU (je to jedna firma)
    • NULOVA KOMUNIKACE
    • NEVYRIZUJI REKLAMACE (POKUD ANO, TAK POZDE A BEZ JEDINEHO RADKU VAM NAJEDNOU TREBA PRAVE FIRMA MOBILKING COSI POSILA)
    • NEVRACI PENIZE PO VYPOVEDI KUPNI SMLOUVY

Reklamovala jsem mobilni telefon zakoupeny u Mobilsmart.cz, nepotvrdili prijem (nenapsali, nevolali), volala jsem (treba i 10x denne), nikdo neodpovida.
    Napsala jsem email (1,2,3,4) a nic. Tak jsem po uplynuti 30 dni, ktere maji na vyrizeni reklamace, napsala osklivou recenzi a pisemne odeslala vypoved kupni smlouvy...a ejhle nejaka firma Mobilking.eu mi cosi posila. Zasilku jsem odmitla.
    Napsala jsem email s informaci, ze jsem od smlouvy pisemne odstoupila a ze podam trestni oznameni, pokud nevrati penize...prisla odpoved (WOW)...napsali, ze nechapou proc odstupuju...dodnes nemam penize, ani telefon (13.000,-)...dnes 20 dni po vypovedi kupni smlouvy. Kontaktovala jsem Policii ČR, doporucili mi obratit se na pravnika a soud.

DRZIM PALCE VSEM, CO SE ROZHODNOU ZDE NAKUPOVAT.

OBCHOD VICE NEZ NEDOPORUCUJI!

• dostupnost zboží
    • absolutní nekomunikace se zákazníkem, nelze vyměnit,vyreklamovat dodané zboží, nepřebírají poštu, neodepisuji na maily, nezvedají telefony.

Před vánoci jako jeden z mála obchodů nabízeli a měli skladem NOKIA 3310, volil jsem tedy dostupnost. Rychlost dodání, cena v pořádku, ale telefon nemá český software, určen primárně pro balkánský a dálněvýchodní trh.
    Na 1 mail ohledně výměny zboží odpověděli jak potupovat. Od té doby nekomunikuji, zaslaný MT k výměně i jinou poštu nepřebírají.
    Obchod kategoricky NEDUORUČUJI.

• dodaly místo Dual SIM J330F, typ J330FN který není duální, bohužel nepřišli jsme na to hned, ale stejně by to bylo jedno Nekomunikují!!! Pozor mobilsmart.cz, Mobilpoint Express s r.o, KING Mobile s.r.o., je všechno jeden spolek

vyhněte se obloukem, v před vánočním shonu jsem nebyl dost ostražitý, našel jsem pár kladných recenzí (údajně za ně platí) a bohužel nenašel ty záporné, kterých je patrně nepoměrně víc. Je to poprvé za více jak 10 let co nakupuji na netu, co jsem takhle naletěl.

• NENAKUPUJTE V TOMTO OBCHODE!!!
    • (Ani v obchode "MOBIL KING", ktery sdili sidlo, IC a b. ucet a lze v nem tady na Heurece take nakupovat)
    • NEODPOVIDAJI NA TELEFON A EMAIL (muzete volat i 100x)
    • NEVYRIZUJI REKLAMACE
    • NEVRACEJI PENIZE ZA VYPOVEZENE KUPNI SMLOUVY

Proverte si a utecte jinam.

Utraty penez v tomto obchode budete litovat.

• cena?
    • Nekomunikují
    • Pokud komunikují tak stejně nic nedodrží

Reklamoval jsem telefon. Reklamace se nestihla za měsíc (vůbec se nikdo neozval) několikrát jsem se dovolal a vždy mi bylo slíbeno vrácení peněz, ale nikdy nic nepřišlo. Teď už se nedá ani dovolat. Vypadá to, že půjdu podat trestní oznámení...

• -
    • Bohuzel musim potvrdit posledni 2 recenze...
    • -obchod vubec nepotvrdil prijeti reklamace (podana pred mesicem)
    • -neberou telefon
    • Pevne doufam ze dostanu zpatky svuj mobil!

NEDOPORUCUJI!!!!

• KLADNYM RECENZIM NEVERTE!
    • NEDOPORUCUJI! NEDOPORUCUJI! NEDOPORUCUJI!
    • NEDOPORUCUJI! NEDOPORUCUJI! NEDOPORUCUJI!
    • 19. ledna jsem odeslala telefon na reklamaci (Samsung Galaxy S7 Edge - nepredvidatelne zamrzal, nedalo se na nej spolehnout) - do dneska nemam zadnou zpravu (mimo sms o dadani od Ceske posty) - napsala jsem jim nekolik emailu, nepretrzite zkousim volat - vyhrozovala jsem i Cernymi ovcemi - bez reakce
    • TO NENI NORMALNI!!!

VYHNETE SE TETO FIRME VELIKYM OBLOUKEM!

KLADNYM RECENZIM NEVERTE!

• ?
    • poslal jsem mobil na reklamaci je to 14 dni a nemůžu se s nimi spojit nezvedaji telefon nereaguji na email a sms.Od pošty přišla potvrzovací sms že telefon přebrali ale nikdo se do ted neozval.

?

• Prodejce nereaguje. Neodepisuje na maily, ani na SMS. Hovory nezvedá.
    • Platba za vrácené zboží trvala měsíc.

Mobil který jsem si objednal (Nokia 3310) nepodporoval češtinu. Prodejce na tuto skutečnost neupozornil. Když jsem odstoupil od smlouvy a mobil odeslal zpět, prodejce do 14 dnů platbu nevrátil. Nereagoval na maily ani na SMS, ve kterých jsem ho žádal o informaci, kdy částku pošle zpět. Hovory mi nezvedal. Částku vratil 28 dnů od vrácení zboží. Žádné vysvětlení ani omluva ze strany prodejce.

Rychlé doručení.