• nulová komunikace
    • poničené telefony po reklamaci

Bohužel se o svou negativní zkušenost s tímto obchodem musím podělit i já.
    Na emaily nikdo nereaguje, telefon je údajně vypnutý nebo nedostupný. - Již více, než měsíc.... (Mluvím o době, kdy se snažím dovolat já. Pokud je to doba delší, netuším) Divné!!! Jiný kontakt uveden není. Domluvit se s tímto obchodem je tedy nemožné.
    "Fungují" zde pouze na reklamaci. Nevím, proč se tomu tak říká - Reklamace ještě v záruce byla neúspěšná. Telefon mi přišel po více než měsíci ještě v horším stavu, než jsem ho odeslala.
    Divně znějící, ale přesto bohužel reálné - nezbylo nic jiného, než řešit "reklamaci neúspěšné reklamace".
    To je samozřejmě již problém. Reklamaci mi nechtějí uznat!!! Na vše mám důkazy. Okopírované papíry, výpisy volání, okopírované emaily. Ve všem komunikaci a můj zájem o řešení problému během těchto reklamací. Rozhodně tento problém hodlám řešit dál.
    Nelíbí se mi, jak se k nám kupujícím chovají prodejci a další zaměstnanci obchodu.
    Možná se mi budou hodit i recenze některých z Vás.

Přeji všem málo takových zkušeností
    Brandýská

• Neexistuje žádná výhoda tohohle e-shopu, jelikož se jedná o zloděje
    • Nemám slov k tomu, že se vůbec něco takového může dít

Podvodníci všech podvodníků!!!!! Nechápu,jak se tohle ještě může vůbec dít, jsou to zloději, nic jinýho!!!!! Všechny zde uvedené negativní recenze jsou pravdivé , mám úplně stejnou zkušenost !!!!!!

• V servisu jsme měnili přední a zadní kryt a bylo nám oznámeno, že iphone4S, který měl být nový není z výroby a je skládaný!!
    • nejde se dovolat samozřejmě..na stejné adrese sídlí např.
    • Central Import s.r.o. - www.samsung-praha.cz
    • www.kvalitnimobily.cz

Jsou to podvodníci a je to na soud!

• NIC POZITIVNIHO
    • POKUD NECHCETE PRIJIT O PENIZE, NIC SI ZDE NEKUPUJTE
    • zakoupeny telefon jsem po necelem roce reklamovala s tim ze telefonu nefungoval fotak a velmi casto se sam vypinal, jinak telefon nemel zadne vizualni poskozeni. Byl mi vracen s prasklym displejem s tim, ze jsem takto poskozeny telefon jiz zaslala a proto nefunguje spravne. Podotykam, ze jsem jej posilala v original obale a perfektne zabaleny, k poskozeny behem prepravy dojit nemohlo. Nasledovala absolutne neprofesionálni vymena nazoru, kazdopadne jsem bohuzel jedna z mnoha, ktera prisla o sve penize.
    • Ovsem nejvice me na cele veci mrzi skutecnost, co vse je mozne a jak tato firma dokaze udelat ze slusnych lidi uplne pitomce!

NEDOPORUČUJI!!

• 1.1.2018 jsem si objednala telefon huawei p9 lite (2017)
    • 3.1.2018 mi přišel telefon v úplně jiné krabičce kde byl zalepený typ telefonu říkala jsem si že je to asi omyl ale i přesto jsem ho rozbalil a v krabičce byl úplně jiný telefon huawei G9 chtěla jsem ho reklamovat ale reklamaci neuznali protože mi k němu poslali záruční list na p9 lite potom mi přišla zpráva že když vyplním dotazník zaslaný na email zašlou mi zdarma power banku (psala to úplně jiná firma která ani neexistuje) žádný email mi nepřišel a když jsem číslu zavolala zpátky tak jsem zjistila že ani to číslo neexistuje takže kdo můžete rozhodně se této firmě vyhněte.
    • VŘELE NEDOPORUČUJI!!!

NEDOPORUČUJI!!!

• Na prnví pohled seriozní a kvalitní přístup zaměstnankyně na infolince central import. Když přišel balíček - Iphone 6 16gb, zdálo se, že je vše v pořádku. Krabička zabalená, všechny komponenty pohromadě a zabalené. Záruční listy odpovídaly datu, kdy byl telefon zakoupen. Nicméně, po čase užívání telefonu, cca 3-5 týdnů začal zlobit. Sekal se, pomalu načítal, baterka nevydržela déle jak 4 hodiny bez nabíjení a postupně odešla i možnost telefon nabíjet z důvodu poškození. Zjistilo se (V praze na Modřanech v apple servisu), že telefon je repasovaný kus z Německa kterému v roce 2015 vypršela záruka. Zavolal jsem na číslo uvedené na stránkách Central Import a vše týkající se ntéto nepříznivé zkušenosti jsem jim sdělil. Opět velmi milá a vstřícná paní odlouhlasila vše, co jsem řekl nebo chtěl slyšet. Poslal jsem Balíček s telefonem, všemi certifikáty a fakturou + PRŮVODNÍ DOPIS, obsahující adresu, jméno, problém s telefonem a číslo účtu. Jelikož jsem opravdu hodně urgoval a hrozil podáním trestního oznamení + žaloby, do 14 dnů od zaslání reklamace byl vystavený dobropis a do dalších následujících 14 dnů peníze na účtě. Firmu Central Import S.R.O bych tedy opravdu nikomu nedoporučoval a lidem kteří čekají na vyřízení jejich reklamace bych rád poradil - Tlačte, hrozte, urguje. Především slušně a oni zacouvají.

• Spolehlivý obchod.

OK

V pořádku.

• absolutně nic
    • to není firma, to je paní, která sedí doma u televize a zvedá telefony

K narozeninám mi manžel koupil telefon. Po otevření se nestačil divit, telefon pro čínský trh, žádná čeština. Ihned jsme poslali telefon zpět a odstoupili od smlouvy. Dodnes jsme nedostali peníze za telefon, dávám paní ještě dnešek 7.11.2017 a zítra jdu na polici podat trestní oznámení. Telefon stál 7250Kč. Tato firma má více názvů, dejte si pozor!!!!!

• - velmi milá obsluha
    • - reklamace vyřešena opravdu rychle za nějakých 5 - 7 dní
    • - reklamaci jsem musel poslat poštou

Koupil jsem si u nich mobil před rokem a něco. Přestala mi fungovat baterka a v autorizovaném servise mi po diagnostice řekli že jde o závadu způsobenou dlouhým vybitím baterie. Fakt je že mobil byl vybitý asi 3 dny kdy jsem byl na dovolené a nepoužíval ho. Servis mi řekl ať se obrátím přímo na prodejce jinak baterku budu muset platit. Napsal jsem a poslal poštou a musím říct, že oprava proběhla překvapivě rychle :)

• vše

Nechápu,jak někdo tento obchod může doporučit. A nejvíce mě na tom vše pobavilo,jak se zde obchod obhajuje. Nejhorší obchod ze všech,zakoupila jsem si zde iPhone 5s a místo potěšení mám s ním jen trápení. Po třech měsících nefunkční zamykání,za nedlouho přišli problémy s home button-který je již též nefunkční.Sem tam mi vynechával i zvuk. Signál nemám žádný po většinu času. Nemluvně o USB kabelu,který už mám dávno zakoupen nový.Dokonce při výměně prasklého displeje,mi byla položena otázka,zda ho přede mnou někdo používal. Bohužel,mobil je repasovaný. Koukala jsem,kolik lidí má špatnou zkušenost. Prosím Vás,nenechte se obalamutit ,pár dobrých recenzí jinak samé špatné,a to čím se pořád chrání obchod,je spíše k pláči či smíchu (?) ,žádné nové rozumné argumenty. Obyčejní podvodníci.

• nizké ceny
    • delší vyřízení reklamace - čekalo se na díl ze zahraničí

Po přečtení recenzí jsem se obávala,že moje reklamace nebude vyřízena,ale byla vyřízena.Jako satisfakce , za prodloužení 30denní reklamační lhůty, mi byla poslána power banka a prodloužená záruka o 1rok. Velmi slušné jednání. Byla mi ponechána data v mobilu,tak za to jsem moc vděčná.Touto cestou firmě i děkuji

• NIC!
    • Další kdo se nachytal, reklamace po 2 měsících kvůli nefunkčnímu mikrofonu. Z reklamace se telefon vrátil z rozbitým ochranným sklem, částečně odlepenou obrazovkou od těla telefonu a poškozeným slotem pro SIM. Po zaslání zpět a dvou měsících dohadování...žádný výsledek.

Ruce pryč!

• Příjemné vystupování po telefonu ale to je tak asi všechno
    • U této firmy jsem si koupil telefon BlackBerry a katastrofa,telefon byl od začátku špatnej a reklamaci mi samozřejmě neuznali,dál to nemá asi cenu komentovat,škoda že jsem se na recenze nepodival dřív,tak aspoň upozornění pro ostatní

Podle těchto recenzí a dle mých zkušeností u této firmy telefon rozhodně nekupovat

Reakce obchodu Mobilpolis

Upozorňujeme čtenáře těchto "recenzí", aby je brali s velkou rezervou. Všiměte si, že tato recenze je zcela anonymní. Tážeme se proto autora, proč neuvede cokoli, co by ho alespoň trochu identifikovalo? Naše reklamační oddělení funguje vzorně a určitě jeho funkčnost neodpovídá těmto lživým recenzím. Navíc se ani nesetkáváme se stížnostmi a reklamacemi závad, které jsou zde popisovány.

Na předchozích stránkách se můžete přesvědčit, že mnoho recenzí bylo již smazáno, jelikož je psal stále dokola jeden člověk a vydával se za různé zákazníky a dokonce i za ČOI.

Nevýhodou takovýchto stránek je, že na ně může psát kdokoli a cokoli. Konkurence je v tomto opravdu vytrvalá, sami se přesvědčte na předchozích stránkách, jak dlouhodobě a pečlivě psala stále stejná osoba pod různými jmény recenze a pak se snažila tvrdit, že recenze odpovídají skutečnosti.

Zákazníci, kteří mají jakýkoli problém, se mohou s reklamací na nás stále obrátit a nemusí se bát nesmyslů, kterými je zde účelově konkurence straší.

• U teto spolecnosti jsem zakoupila Samsung S4 . Behem 5 mesicu byl 3x na oprave a neustale nefunguje. Nevim, ktery opravar to opravuje, ale bude to neco na zpusob jako cela firma co prodava telefony pres internet. Proto doporucuji nejdrive zjisti si neco o prodejci a potom to koupit. Aby se nepodporovalo takoveto podnikani.

V tomto obchode jsem to koupila, protoze jsem byla krava a dala na doporuceni sveho syna. Od tohoto obchodu a vsech podobnych co nejdal. Nedelejme jim blbce.Tato firma je nesolventni.S timto pristupem jsem se setkala poprve a doufam, ze naposled a to pamatuji nejaky patek.

Reakce obchodu Mobilpolis

• U Mobilpolis jsem si zakoupil Iphone 5 za příznivou cenu. Zprvu bez problémů, hned po 14 dnech se ale zanesl fotoaparát a nafoukla baterie. Při návštěvě autorizovaného apple servisu mi bylo sděleno, že na záruční opravu nemám nárok protože TELEFON JIŽ MĚL NĚKDO V AMERICE a záruka propadla v roce 2013 a že na záruční opravu proto nemám nárok.
    • Telefony jsou repasované, a jsou vydávány za nové!

!!!!!!VYHNOUT SE OBLOUKEM!!!!!!!!

• Repasované mobily
    • Jednání
    • Nekvalitní

Bylo to tu tolikrát zmíněno,ale lidi.. nenechte se napálit.! V červenci jsem si zde zakoupila apple iPhone 5S. Stále mi volali,psali a pokládali Ty samé otázky,zda je vše v pořádku. Asi po 14 dnech od koupení přestali. Zpočátku se mi to zamlouvalo a napsala jsem kladnou recenzi. Ale po té,co se mi rozbil displej a já s tim zašla na opravu,mi to začalo vše dávat smysl. Pan se mě po opravě tel. zeptal zda mám tento telefon od někoho odkoupen,že v něm chybí šroubky a uvnitř byla nálepka. Četla jsem recenze a vše mi začalo dávat smysl. Asi 3-4 měsíce od zakoupení mi přestalo jit zamykání,odešla nabíječka,chvílemi nešel zvuk. Na můj e-mail reagovali,že pokud chci vrátit peníze,musím mobil zaslat se soudním posudkem,že je repasován a nadále to budem řešit. Dále mi bylo sděleno,že mobily se prodávají nové. V tuto chvíli mi sem tam reaguje tlačítko home. Přestává fungovat.. Proto na závěr-TENTO OBCHOD JE PLNÝ PODVODNÍKŮ,NEDOPORUČUJI.! JEN OKRÁDAJÍ A VYDĚLÁVAJÍ NA PODVODECH.

Reakce obchodu Mobilpolis

• Kvalita vyrobku hnus! Dve reklamace uznane ale problem nevyresen a u treti se stejnou vadou mi ji neuznali a ani nedali vedet po terminu jsem chtela odstoupit od smlouvy a po trech dnech mi napsali ze mi udajne psali ze je neuznana reklamace a ale me nic neprislo!

Nic u nich nekupovat vyrobech jsem koupila v pulce zari aneudtale je v reklamaci !
    Nevim jak mam dale postupovat muzete mi prosim nekdo poradit ?

Ps: omlouvam se za pravopisne chyby .....

• nic . . . možná jen cena
    • celkově špatné :( nic dobrého , podvodníci ......

nepoužitelný telefon . . . .tři reklamace a pořád nic ani peníze :( .........

Reakce obchodu Mobilpolis

V červenci jsem si na tomhle e-shopu koupila telefon, který jsem z důvodu kvality zvuku reklamovala. První reklamace byla uznána a výrobek opraven. Bohužel problém odstraněn nebyl. Řešila jsem to jak písemně, tak telefonicky, prostřednictvím reklamačního oddělení. Druhá reklamace nějakým nedopatřením neproběhla v řádném termínu, tudíž jsem odstoupila od kupní smlouvy.
    Přesto hodnotím kvalitu služeb uvedeného e-shopu kladně co se týče přístupu, telefonické komunikace a serióznosti. Obratem po uznání odstoupení od kupní smlouvy mi byla řádně vrácena částka v hodnotě kupní ceny.