Mobilplus

Ověřeno zákazníky

966 recenzí z celkového počtu 2209 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod Mobilplus získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze Mobilplus

Mart3344

Přidáno: 8. září 2017

Na mobil čekám už 14 dni, po telefonu mi bylo řečeno maximálně 5 dni .Nikdo mi nedal vědět , sám jsem si musel zavolat a zjistit co a jak . Telefon jsem koupil jinde. Pánové na prodejně jsou nepříjemný , přijde mi ze je snad otravujeme. Nikdy víc, takový přístup jsem ještě neviděl.

Reakce obchodu Mobilplus

děkujeme za recenzi. Bylo Vám sděleno, že daná varianta zboží není dostupná a bylo Vám telefonicky nabízena jiná barva. Bylo nám sděleno, že požadujete tu jak jste objednával. Tím, že zboží nebylo dostupné tak i tak jsme se jej snažili objednat, kdy po 9ti dnech byla objednávka emailem stornována.

Avšak i tak se Vám omlouváme za komplikace.

Olda

Přidáno: 30. srpna 2017

Vždy poradili dobře

Reakce obchodu Mobilplus

děkujeme Vám za Vaší reakci.

Přidáno: 20. srpna 2017

Se vším jsem byla spokojená

Reakce obchodu Mobilplus

děkujeme Vám za Vaše hodnocení.

Lucka E

Přidáno: 11. července 2017

• Blízká dostupnost v centru města.
  • Personál ochotný pomoct a poradit.

Prozatím jsem byla vždy spokojená. Pokud se náhodou stalo a zboží nebylo skladem, byla mi nabídnuta přijatelná alternativa, na které jsme se následně dohodli.
Nemám důvod, proč bych tento obchod neměla doporučit dále :)

Barča

Přidáno: 4. června 2017

• Hodně zboží je dostupné na prodejně ale s objednal ním jsem spokojená dorazilo brzo a zaměstnanci jako vždy byli milý a příjemní
  • Myslím že žádné jen

Rychlý dodej objednávky milý personál a super ceny

Reakce obchodu Mobilplus

děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si jej vážíme a i nadále se budeme snažit.

Alena

Přidáno: 3. června 2017

• Kvalita,cena,kladný přístup,rychlé jednání

Doporučuji nakupovat v tomto obchodě.

Zuzzara

Přidáno: 30. května 2017

• Široký sortiment
  • Velice příjemní a ochotní zaměstnanci
  • Zboží velice rychle připraveno k osobnímu odběru
  • O žádných nevím

Můžu doporučit, mobil byl do hodiny připraven k osobnímu odběru. Velice ochotný prodavač v prodejně v Liberci.

Reakce obchodu Mobilplus

velmi děkujeme za Vaší recenzi, abychom si chváli užili více, předali jsme jej danéhu zaměstnanci, který Vás obsluhoval.

Beebop

Přidáno: 20. března 2017

• Měl jsem bohužel možnost zažít slušné oznámení o nemožnosti dodávky objednaného zboží

Korektní jednání se zákazníkem

Reakce obchodu Mobilplus

skladnost u telefonu byla uvedena (nedostupné), snažili jsme se jej poptat u dodavatele, nicméně nám bylo sděleno, že již nebudou.

I tak se omlouváme za vzniklé komplikace.

Přidáno: 14. března 2017

• rychlost,přehlednost

s pozdravem

Přidáno: 4. března 2017

• slušné ceny
  • několik kamenných poboček
  • velmi slabá komunikace (žádné potvrzení přijetí platby, odpověď na mail až za téměř týden, zaslání zboží bylo opožděno - informování až na poslední chvíli že bylo třeba zboží objednat znovu od dodavatele)
  • zaplatil jsem si dopravu DPD - zboží doručila česká pošta
  • zboží bylo skladem ale dorazilo aý za více než týden

Telefon jsem původně chtěl objednat z jiného a více známe eshopu ale bohužel jsem šanci propásl a proto objednal z mobil plus. Celou dobu při čekání na telefon jsem byl značně nervozní kvůli absenci jakékoliv pro-aktivní komunikace. Zboží bylo skladem, očekával jsem doručení do cca 3 dnů ale ani po třech dnech jsem neobdržel žádnou zprávu. Až po více než týdnu jsem se dozvěděl že zboží bylo nutné přeobjednat u dodavatele a zaslání bylo opožděno a posléze mi bylo do dvou dnů doručeno naštěstí bez problému avšak Českou poštou a ne kurýrem DPD který měl zboží doručit - je to napsáno i na faktuře. Telefon funguje bez problému, žádná další komplikace se nekonala ale nejsem si jist jestli bych podruhé do toho šel - leda že by tento eshop radikálně zapracoval na komunikaci - vždyť v dnešní době může být většina zpráv typu: obdrželi jsme vaší platbu automatizovaná a zákazník se hned cítí klidněji.

Reakce obchodu Mobilplus

zde opravdu došlo k velkému pochybení z naší strany, kde skutečně nedošlo k informování zákazníka. Pevně věříme, že v případě naší komunikace by obchod proběhl lépe a velmi se za toto omlouváme.

Problém s dopravou společností DPD bylo zapřičiněno technickými problémy v systému doručování. Nemohli jsme tak tvořit štítky pro spol. DPD.

I tak jsme však rádi, že zboží došlo k majiteli v pořádku a Vy si jej tak můžete naplno užít.

Tým Mobilplus.cz