Mobilplus

• 100 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku

Recenze Mobilplus

Barča

Přidáno: 4. června 2017

• Hodně zboží je dostupné na prodejně ale s objednal ním jsem spokojená dorazilo brzo a zaměstnanci jako vždy byli milý a příjemní
  • Myslím že žádné jen

Rychlý dodej objednávky milý personál a super ceny

Reakce obchodu Mobilplus

děkujeme za Vaše hodnocení, velmi si jej vážíme a i nadále se budeme snažit.

Alena

Přidáno: 3. června 2017

• Kvalita,cena,kladný přístup,rychlé jednání

Doporučuji nakupovat v tomto obchodě.

Zuzzara

Přidáno: 30. května 2017

• Široký sortiment
  • Velice příjemní a ochotní zaměstnanci
  • Zboží velice rychle připraveno k osobnímu odběru
  • O žádných nevím

Můžu doporučit, mobil byl do hodiny připraven k osobnímu odběru. Velice ochotný prodavač v prodejně v Liberci.

Reakce obchodu Mobilplus

velmi děkujeme za Vaší recenzi, abychom si chváli užili více, předali jsme jej danéhu zaměstnanci, který Vás obsluhoval.

Beebop

Přidáno: 20. března 2017

• Měl jsem bohužel možnost zažít slušné oznámení o nemožnosti dodávky objednaného zboží

Korektní jednání se zákazníkem

Reakce obchodu Mobilplus

skladnost u telefonu byla uvedena (nedostupné), snažili jsme se jej poptat u dodavatele, nicméně nám bylo sděleno, že již nebudou.

I tak se omlouváme za vzniklé komplikace.

Přidáno: 14. března 2017

• rychlost,přehlednost

Přidáno: 4. března 2017

• slušné ceny
  • několik kamenných poboček
  • velmi slabá komunikace (žádné potvrzení přijetí platby, odpověď na mail až za téměř týden, zaslání zboží bylo opožděno - informování až na poslední chvíli že bylo třeba zboží objednat znovu od dodavatele)
  • zaplatil jsem si dopravu DPD - zboží doručila česká pošta
  • zboží bylo skladem ale dorazilo aý za více než týden

Telefon jsem původně chtěl objednat z jiného a více známe eshopu ale bohužel jsem šanci propásl a proto objednal z mobil plus. Celou dobu při čekání na telefon jsem byl značně nervozní kvůli absenci jakékoliv pro-aktivní komunikace. Zboží bylo skladem, očekával jsem doručení do cca 3 dnů ale ani po třech dnech jsem neobdržel žádnou zprávu. Až po více než týdnu jsem se dozvěděl že zboží bylo nutné přeobjednat u dodavatele a zaslání bylo opožděno a posléze mi bylo do dvou dnů doručeno naštěstí bez problému avšak Českou poštou a ne kurýrem DPD který měl zboží doručit - je to napsáno i na faktuře. Telefon funguje bez problému, žádná další komplikace se nekonala ale nejsem si jist jestli bych podruhé do toho šel - leda že by tento eshop radikálně zapracoval na komunikaci - vždyť v dnešní době může být většina zpráv typu: obdrželi jsme vaší platbu automatizovaná a zákazník se hned cítí klidněji.

Reakce obchodu Mobilplus

zde opravdu došlo k velkému pochybení z naší strany, kde skutečně nedošlo k informování zákazníka. Pevně věříme, že v případě naší komunikace by obchod proběhl lépe a velmi se za toto omlouváme.

Problém s dopravou společností DPD bylo zapřičiněno technickými problémy v systému doručování. Nemohli jsme tak tvořit štítky pro spol. DPD.

I tak jsme však rádi, že zboží došlo k majiteli v pořádku a Vy si jej tak můžete naplno užít.

Tým Mobilplus.cz

Tereza

Přidáno: 12. února 2017

• Přehlednost stránek, výhodné ceny
  • Od objednávky obchod nekomunikuje, i kfyž jsem si na mobil vyřídila splátky Cetelem

Nevím, nakupuji poprvé v tomto obchodě, muže to být náhoda.

Reakce obchodu Mobilplus

děkujeme za Vaše hodnocení. Nicméně tím, že jste žádala o úvěr, je třeba doložit veškeré podklady úvěrové společnosti. My jako prodejci v tomto směru nijak nefigurujeme. Úvěr jako takový byl schválen, avšak právě tím, že nebyly dodány doklady, tak úvěrová společnost nám nedala pokyn k expedici zboží. Toto je třeba komunikovat se třetí stranou tedy s Cetelemem. My nemáme možnosti toto urychlit.

Booker

Super

Uživatel bez avatara

Anonym

Přidáno: 20. ledna 2017

• Dne 18.1.2017 jsem uvedla recenzi, kde nedoporučuji tento obchod z důvodu, že jsem nebyla spokojena s nabízeným zbožím, které dle mne neodpovídalo mému požadavku. Musím uznat, že po komunikaci se zástupcem společnosti mi bylo vyhověno a po vrácení zboží i když bylo použito mi byla vrácena cena za toto zboží. Nevím, zda jsem zástupce přesvědčila, ale musím uznat, že konečný závěr mne mile překvapil. Děkuji

Zástupce se mnou komunikoval a zboží v rámci reklamace převzal zpět a byla mi vrácena kupní cena.

• Byla pro vás tato recenze užitečná?
  • Ano
  • Ne

Reakce obchodu Mobilplus

děkujeme za Vaší recenzi. Bohužel reagujete jako neověřený zákazník, ale zřejmě víme o co se jedná.

Jsme rádi, že jsem Vám mohli vyjít vstříc.