• Asi cena
    • Nekomunikuje a dodací lhůta je ve hvězdách

Jsem opravdu zklamaný. Není to první nákup v tomto obchodě, ale jak poprvé, tak podruhé se kromě E-mailu nedá nic vykomunikovat. Po několika pokusech se mi podařilo se dovolat, ale nebyli mi schopni podat nějakou konkrétní informaci, takže jsem objednávku zrušil.

• Nevím o žádné z výhod
    • Nekomunikuje se zákazníkem. Nedodržuje lhůty dodání...

Rozhodně nedoporučuji. Připlaťte si a zvolte jiný obchod.

• Žádné
    • klamné informace na e shopu

Stránky na netu se neshodují s realitou,špatná komunikace (pozdní)

• Nízké ceny, zboží bohužel nedorazilo
    • jak říkám, malá záruka dodání zboží

• největší problém komunikace a když něco nabízím, tak bych měl být schopen zboží dodat...

nic nekupovat

• dobré ceny.
    • Nedostatek zboží.

Našla jsem zde dobrou cenu, akorát bohužel telefony vyprodány, takže se obchod neuskutečnil.

Objednal jsem telefon 9.4.2013. Dne 15.4. mi na můj dotaz odpověděli ,že telefon naskladní 18.4. Dne 24.4 jsem psal do obchodu, co se děje že mobil stále není na cestě a odpověď zněla ZÍTRA EXPEDUJEME. Dne 26.4. stornovali mou objednávku že mobil nenaskladnili.

2x mi lhali.

Naprosto odsuzuji toto hnusné lživé jednání a tímto chci odradit všechny potenciální zákazníky od podporování neschopných lhářů. Jsem rád, že jsem neplatil převodem, kdo ví jestli bych dostal peníze zpět.

• NA
    • NA

UZ NEBUDU HLEDAT ANI NAKUPOVAT V TOMTO OBCHODU.

• Žádné!!!
    • Vše!!!

O NIČEM!!!

• dobre ceny
    • inzeruje skladem zbozi, ktere je nedostupne

vyhodne ceny, ale prodavaji zbozi, ktere neni skladem. Objednavku rychle zrusili, takze jednani bylo pomerne seriozni

• Nízké ceny telefonů
    • Naprosto otřesná komunikace,
    • nereagují na e-maily nebo když už, tak s velkým zpožděním,
    • jediný telefonní kontakt (mobilní telefon) je téměř pořád vypnutý (z 10 pokusů jsem se dovolal 1x).

Absolutně tento obchod nedoporučuji, po 14 dnech čekání od úhrady za telefony a několika urgencích z naší strany nám přišla odpověď, že telefony nejsou schopní dodat.

Alespoň, že peníze, které jsme jim poslali, vrátili zpět relativně rychle.

Špatná zkušenost. Objednal jsem Samsung Galaxy S3 u kterého bylo uvedeno, že je skladem, byla mi potvrzena objednávka. Po čtyřech dnech přišel e-mail, že zboží není skladem a objednávka byla stornována. Přitom na stránce pořád uvádí že je skladem.

• Uvádí u výrobků SKLADEM a přitom výrobek vůbec není!
  • Velmi špatná zkušenost.Zboží bylo uvedeno skladem,byla mi potvrzena objednávka a až čtvrtý den čekání na sms,kdy dorazí zboží domů mi bylo oznámeno,že se objednávka ruší,protože zboží není skladem.Měla jsem pouhý den na to,abych neprošvihla dcery narozeniny.NEDOPORUČUJI!

• Komunikace se zákazníkem
    • Na číslo, které má uvedené na stránkách se nelze dovolat
  • na dotaz, kdy bude zboží dodáno mi nedokázali odpovědět. Po týdnu byla objednávka zrušena.

• - asi cena, ale po nákupu telefonu (telefon z druhé ruky) mi ani ta cena nepříjde jako výhoda
    • - telefony nejsou určeny pro český trh
    • - chybí český návod (bývá pouze vypálen na CD)
    • - zboží mnou zakoupené bylo již použité (SONY ST26i Xperia J White)
    • - zboží bylo od T-mobile
    • - po vrácení zboží obchodník vrátil peníze, ale za pouhé zapnutí telefonu si strhl z pořizovací ceny nechutně vysokou sankci
    • - telefon měl být skladem, bohužel nebyl a byl mi zaslán až po urgenci objednávky
    • - komunikace s obchodem je mizerná - neberou telefon, takže není možná domluva, pouze v reklamačním oddělení mi alespoň odepsali na e-mail
    • - ceny produktů jsou nízké stejně jako jejich kvalita a kvalita obchodu

Obchod bych rozhodně nedoporučila. Po zjištění předchodzího použití mobilního telefonu (v mobilu bylo staženo několik aplikací z marketu, na FB byla přihlášena minulá majitelka a byl zde nahrán její telefonní seznam) a vrácení zboží zpět obchodníkovi, mi důvod vrácení (telefon z druhé ruky) nebyl uznán a z částky 4 500 Kč mi byla stržena sankce 655 Kč z důvodu znehodnocení "nového" zařízení:
    - ZNEHODNOCENÝ SW (tel.seznam).......200KČ (ten bohužel nebyl můj, SIM kartu jsem do telefonu nevkládala)
    - POŠKRÁBANÝ CHROM. RÁMEČEK NA PRAVÉ STRANĚ.....400KČ (bohužel nemohu dokázat, že jsem ho neproškrábala já, nepořídila jsem si celkovou fotodokumentaci každého záhybu telefonu)
    - ZNEHODNOCENÁ OCHRANNÁ FOLIE NA LCD.......45KČ (folie jsem se pouze dotýkala, nestrhávala jsem ji, ani nezničila)
    - ROZTRŽENÝ IGEL. OBAL NA BATERII.....10KČ (ano, jinak totiž nebylo možné baterii vyndat, obal byl dobře zalepen:-)))

Ceny a důvod je zkopírován z mailu, který mi byl z reklamačního oddělení zaslán. Za zboží bazarové kvality je to podle mě dost vysoký trest.
    Dejte si tedy pozor, v případě, že byste chtěli zboží vrátit v ochranné lhůtě, při rozbalování a sahání a výrobek buďte velmi opatrní, jinak budete rozčarováni stejně jako já.

• Klasické klamání, mají levnou cenu a ve vyhledávačích jsou vysoko.
    • Když pak příjde na věc, a oni ten telefon "nekdě v EU" neseženou, tak Vám řeknou že smůla, ale na webu ho stále za tu cenu nabízí.

Velmi zvažte, zda Vám to stojí za to.....

• Zboží jsem objednal, přišel potvrzující e-mail . Na stránkách uvádí dobu dodání 1-2 dny. Po týdnu nic nepřišlo, ani zboží, ani e-mail, tak jsem musel projevit aktivitu já a odepsali mi, že zboží není skladem. Přitom na stránkách uvádí, že skladem zboží je. Objednávka se zrušila a zboží jsem koupil u jiného obchodu a zboží mi přišlo následující den.

Pracovníci obchodu nekomunikují se zákazníkem, při ověřování stavu objednávky po týdnu jsem zjistila, že zboží nemají, domluveno náhradní zboží z odesláním ještě tento den. Zboží jsem požadovala do určitého data, den před splněním termínu obchod písemně sdělil, že mou objednávku ruší. JEdná se o velmi nekorektní jednání, pokud zboží nemají, je slušností zákazníka o tom informovat, aby měl dostatek času si zboží zajistit jinde. Služby obchodu již vyhledávat nebudu.