• Cena, přístup k zákazníkům
    • NEmají prodejnu, zboží vydávají v bytě v panelovém domě, nepůsobilo to dobrám dojmem!

Pokud si necháte zboží poslat, nebo Vám nevadí výše uvedení, tak je nákup OK.

děkujeme za vaši recenzi,
    bohužel fungujeme jen jako e-shop, ne kamenný obchod, ale je možný i osobní odběr "jen" právě v soukromém bytě. Myslím, že i toto mnoho lidí to uvítá. tým MB

• V místě mého bydliště nikdo doplňky pro Nokia Lumia 820 zatím nenabízí, proto jsem tuto možnost uvítal.
    • Zásilka vyjde hodně draho, pro vysoké ceny balného a poštovného.

V mém případě rozhodla samotná cena zboří, která nebyla oproti konkurenci vysoká.

• zájem o zákazníka
    • nemá

přišlo mi ještě lepší zboží než jsem si objednal a ve stejné ceně.

Reakce obchodu Mobilní Doplňky.cz

Děkujeme za milou recenzi, jsme rádi, že jste spokojen. Mějte pěkný den tým MB

Chaby popis zbozi, myslel jsem, ze kupuju neco trochu jineho. Cena za doruceni je neumerna.

Reakce obchodu Mobilní Doplňky.cz

popis je stejný jako v každém jiném e-shopu, bohužel, jestli jste potřeboval více informací o zboží, stačilo nás kontaktovat email i telefonní čísla jsou na našich stránkách v kontaktech. Jestli jste nespokojen, máte právo zboží vrátit do 14dní bez udání důvodu, peníze vám budou navráceny.
    My cenu za doručení neurčujeme, URČUJE JÍ ČESKÁ POŠTA. Je nám líto, že jste byl nespokojen. Tým MB

Doporučuji!

Ze strany obchodu vše perfekt, horší to bylo s Českou poštou, kdy zásilka z Prahy do Děčína trvala 3 dny.

• Rychle jednání
    • Dobrá komunikace
    • Prodávají nepovedené fejky od guessu ..;)

Docela mě naštvali..;)

Reakce obchodu Mobilní Doplňky.cz

děkujeme za recenzi. Prodáváme to, co nám a jiným obchodům dodává dodavatel. Jestli jste nespokojen, můžete nás informovat a zboží vrátit..

Perfektní!

Reakce obchodu Mobilní Doplňky.cz

Dobrý den, děkujeme za pěkné hodnocení a přejeme krásné svátky. Tým MB

Pohodový nákup,super ceny-co chtít víc :) Děkuji

Reakce obchodu Mobilní Doplňky.cz

Vážený zákazníku, děkujeme za vaše hodnocení a přejeme pěkné svátky :-) tým MB

• Přišlo mi za určité peníze více zboží, než jsem si objednal :D asi pozornost..
    • Majitel (odesílatel/logistik) mi volal v sobotu o půl 9! ráno, jestli nechci zboží doručit kurýrem ještě v sobotu, za příplatek, místo doručení poštou až v pondělí :D

Každému nemusí sedět e-shop v EN

Reakce obchodu Mobilní Doplňky.cz

Moc děkujeme za recenzi. (za příplatek ju? :D) Pan majitel měl jen cestu okolo..

• šetření času
    • kupuji zajíce pytli

spokojenost

Reakce obchodu Mobilní Doplňky.cz

dobrý den, ano, ale to asi ve všech eshopech kupujete zajíce v pytly..:D děkujeme za recenzi a váš nákup u nás.

• Našel jsem lcd jen u vás
    • Máte dobré ceny

S vašim obchodem jsem velice spokojen,sice jsem u vás kupoval poprvé ale asi ne naposledy
    Určitě vás doporučím dál

Reakce obchodu Mobilní Doplňky.cz

děkujeme za vaše hodnocení a budeme se těšit na další spolupráci.

Doporučuji ostatním

• - dobrá cena
    • - rýchla dostupnost
    • - možnost osobního odběru

Spokojenost

• Přehledně zpracovaná nabídka v e shopu. Bezchybné a rychlé dodání požadovaného doplňku.

Moho jen doporučit

• Výhody které nabízí jsou že nabízí zboží velice zajímavé které jsem jinde nenašel.

Vřele doporučuji. Celková spokojenost, zboží které jsem si objednal bylo přesně to co jsem očekával. Krátká dodací lhůta a velmi seriózní ceny. Vaca

Vážený zákazníku,
    děkujeme za vaše kladné hodnocení a těšíme se na další spolupráci.

• Perfektní služby

NBení co dodat.

• levne zbozi,
    • rychlost,
    • serioznost

doporucuji

Reakce obchodu Mobilní Doplňky.cz

děkujeme za váš názor, je pro nás důležitý.

• Skvělá komunikace,rychlost vyřízení objednávky, cena.
    • Nemám výhrady