• Perfektní komunikace
    • žádné

Super

• zakoupeno v mobilnidily.cz před 4 lety

Bez upozornění dorazilo jiné zboží než objednané!Objednávka nanic.

Reakce obchodu mobilnidily.cz

moc se Vám omlouváme za komplikace. Objednal jste obal na mobil za 62 Kč, omylem jsme Vám zaslali dražší verzi obalu (která i jinak vypadá). Tento čtvrtek Vám zašleme zboží správné. Obdržený obal nemusíte vracet.
    Ještě jednou se omlouváme za komplikace.
    Prosím, v případě problému, pište na: prodej@mobilnidily.cz

Aktualizováno: Již jsme zaslali správný obal zdarma, který dorazil k zákazníkovi, případně čekáme na změnu hodnocení zákazníka.

• nabízené díly
    • termíny

Komunikace perfektní. Jen místo originální baterie přišla náhradní,ale jako omluvu poslali obal na mobil a dopis s vysvětlením, takže jsem byl příjemně překvapen a chválím je...

• Rychla komunikacia

Co sa tyka obchodu, tak som velmi spokojny, hlavne komunikacia ma milo prekvapila. Horsie to bolo s dopravou, ale to davam za vinu Zasielkovni. Ta moju zasielku asi niekde zapotrosila, poslala ju az na moje upozornenie.

• zakoupeno v mobilnidily.cz před 4 lety

• Dobré zboží - kvalitní příslušenství i pro starší typy telefonů
    • Žádné zásadní jsem zatím neobjevil

Mohu dle své zkušenosti jen doporučit...

• ok

• velký výběr,spolehlivost,výborná komunikace

Vřele doporučuji tento obchod

Reakce obchodu mobilnidily.cz

děkujeme, moc si vážíme Vašeho hodnocení.

S přátelským pozdravem,

www.MobilniDily.cz

• zakoupeno v mobilnidily.cz před 5 lety

• Super zboži za super ceny !! :-))
  • zakoupeno v mobilnidily.cz před 5 lety

• Málo obchodů s tímto zbožím a za dobrou cenu. Velice ochotní při změně zboží

Dobrý web

• zakoupeno v mobilnidily.cz před 5 lety

• Vyborná komunikace a vstřícnost obchodu...
    • žádné

Velice ráda se sem vrátím až budu něco zase hledat....

• zakoupeno v mobilnidily.cz před 5 lety

Výborná komunikace, rychlé odeslání.

• zboží v pořádku
    • vlastní odběr
    • flexibilata prodejce
    • úspora času
    • neznám

tento obchod nabízí dobré ceny a posílá i avízo, co kdy jak, kdy vyzvednout, domluva perfektní. Rozhodně doporučuji. Svým osobitým přístupem si to tento obchod zaslouží.

Reakce obchodu mobilnidily.cz

Děkuji za reakci. obchod mobilnnidily.cz

• Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• přehlednost
    • dobré ceny
    • mohu si vybrat z domova
    • chybějící recenze na zboží
    • krátké popisy zboží

jde o první zkušenost, ale zboží dorazilo, takže OK

Děkuji za hodnocení.
    obchod mobilnidily.cz

• Uhradila jsem zbozi dne 11.6.2015, mobilni kryt na Nokia
    • Do dnes jsem neobdrzela zbozi ani informaci o stavu
    • Navic prodejce p.Laton, nekomunikuje, nezveda mobil
    • Za sebe absolutne nedoporucuji, priste nakoupim jinde
    • Prodejce neni profesionalni prodejce
    • Amater!!!

Nenakupovat

Reakce obchodu mobilnidily.cz

Recenze je smyšlená za účelem poškodit obchod. Uvedenou osobu neznáme a přidat negativní informaci na Heureka.cz může kdolikov, i bez objednávky. Heureka tomu není schopna zabránit a zmůže se jen maximálně k tomu, že sem tam něco ze zpráv odstraní. Pomluvy jsme řešili s Policií ČR: podací číslo KRPT-175942-2/ČJ-2015-070614.

Objednávky vyřizujeme standardně, nikomu nic nedlužíme.

Pokud máte pochybnosti, můžete objednat na dobírku a platíte až při převzetí zboží. Už při prvním kontaktu poznáte, že obchod funguje řádně. O Vaší objednávce Vás budeme informovat SMS zprávou i e-mailem, vč. všech termínů, kdy zboží pošleme spolu s číslem zásilky o odeslání zboží.

• ochota
    • rady