• Nejlevnější telefon na trhu
    • Komunikace obchodu

Obchod nabízí nejlepší ceny mobilních telefonů. Nicméně bych jim vytkla, že po zaplacení převodem se nedozvíte, zda platba došla, nebo zda objednávku odeslali.

Dodáno do 3 dnů. Pouzdro Krusell zdarma. Doporučuji.

rychlost doručení,spolehlivost

• Rychlé dodání zboží.

Zboží dorazilo během 2 dnů, bohužel jsem si koupi rozmyslela a po dodání ihned vrátila. Telefon vypadal v pořádku. Peníze byly rychle vráceny na můj účet. Nemám žádné negativní zkušenosti. Skvělá cena telefonů, mohu doporučit.

• rychlost dodání
    • o žádné zatím nevím

Zboží bylo doručeno správné a rychle, žádný problém nebyl

• rychlé vyřízení objednávky
    • žádná

• žádná komunikace přes telefon

• MODERNÍ A PRAKTICKÝ DESIGN WEBU
    • VÝHODNÉ CENY
    • DELŠÍ DODACÍ LHŮTA

KDYŽ ANI PO NĚKOLIKA DNECH MI NEPŘIŠLO POTVRZENÍ O ZAPLACENÍ JAK JE OBVYKLÉ JINDE, ANI UPOZORNĚNÍ NA PŘEDPOKLÁDANÝ ČAS DODÁVKY, TAK JSEM ZNERVOZNĚL A DODATEČNĚ PŘEČETL RECENZE OSTATNÍCH KUPUJÍCÍCH, KTEŘÍ MĚLI S DELŠÍ DODACÍ LHŮTOU STEJNOU ZKUŠENOST. OBJEDNÁVKA 2, A DPD 10. tO MŮŽE NĚKTERÉ KUPUJÍCÍ OD NÁKUPU ODRADIT PŘES POZITIVNÍ CENY. tAKÉ SE MI NEPODAŘILO DOVOLAT NA UDANÉ TELEFONY A OVĚŘIT STAV OBJEDNÁVKY. NICMÉNĚ TELEFON V POŘÁDKU DORAZIL S FAKTUROU A TED JEN DOUFÁM, ŽE BUDE FUNGOVAT PO DOBU ZÁRUKY. oBCHOD DOPORUČUJI S VÝHRADAMI.

• Přehlednost
    • Kvalita

Skvělý nákup, doporučuji!

Skvela komunikace a zbozi mi bylo doruceno behem 3dnu

• Jediná nevýhoda bylo že jsem neobdržel potvrzení o zaplacení na email.

• rychlost vyřízení dodávky

můj první nákup a vše super. doporučuji všem

• Dobrá cena,
    • Bezproblémový obchod i komunikace

• Nižší ceny než v jiných obchodech

Kvůli některým recenzím tady jsem měla z nákupu trochu strach, ale zatím se zdá být neopodstatněný. Mobil Huawei P10 plus jsem objednala za bezkonkurenční cenu v sobotu 30.6. Přišel mi email o potvrzení objednávky. V úterý mi přišla zpráva od DPD o doručování a další den jsem měla mobil doma. Přišel zabalený v originální krabičce se správnou nabíječkou a zatím funguje bez problémů. V tuto chvíli tedy nemohu obchodu nic vytknout.

• Nakupoval jsem zde poprvé a byl jsem naprosto spokojen. Oceňuji rychlost a když jsem potřeboval změnit termín dodání, stačilo pár kliknutí na odkaz v mailu.

• Ráno peníze měli na účtu, druhý den já telefon v ruce.Spokojenost veliká.Dekuji

komunikace pouze emailem, na žádné telefonní číslo uvedené v eshopu se nedovoláte, zvoní , ale nikdo nebere ani nezavolá zpět, v eshopu není možně sledovat stav objednávky, i když se přihlásíte (registrujete)

Bezproblémový obchod!

• přesnost