• Nejlevnější telefon na trhu
    • Komunikace obchodu

Obchod nabízí nejlepší ceny mobilních telefonů. Nicméně bych jim vytkla, že po zaplacení převodem se nedozvíte, zda platba došla, nebo zda objednávku odeslali.

• Dobrá cena
    • Reklamace proběhla v pořádku

V mém případě mi byl zrovna doručen trochu jiný model mobilního telefonu, než který jsem si objednal (mobil byl sice od stejné značky, ale trošku jinačí model). Po zavolání do obchodu uznali jejich chybu a bylo mi sděleno, že jim mám zboží poslat zpět a že mi tedy vrátí peníze. Po nějakém čase mně byly peníze opravdu vráceny, a dokonce mi poslali na účet o 200 Kč navíc – takže mi tím proplatili i náklady za dopravu spojené se zasláním zboží zpět do obchodu.
    I přes tento menší omyl, který se stal, musím tedy obchod hodnotit kladně. Jejich chybu uznali a peníze mi byly následně vráceny na účet i včetně nákladů za poštovné vzniklých kvůli reklamaci.

• nakoupil v obchodě Mobilking.eu před 5 měsíci

Dodáno do 3 dnů. Pouzdro Krusell zdarma. Doporučuji.

rychlost doručení,spolehlivost

• nakoupil v obchodě Mobilking.eu před 6 měsíci

• Rychlé dodání zboží.

Zboží dorazilo během 2 dnů, bohužel jsem si koupi rozmyslela a po dodání ihned vrátila. Telefon vypadal v pořádku. Peníze byly rychle vráceny na můj účet. Nemám žádné negativní zkušenosti. Skvělá cena telefonů, mohu doporučit.

• o žádné zatím nevím
  • nakoupil v obchodě Mobilking.eu před 5 měsíci

• podezřelý obchod, mnoho negativních recenzí

Podobný odchod jsme již vyzkoušeli. Podobné webovky atd. Nebudu riskovat nějaké tahanice o peníze za fakeový čínský telefon. Doporučuji si připlatit pár stovek a využít nějakého osvědčeného prodejce.

• nakoupil v obchodě Mobilking.eu před 5 měsíci

Zboží bylo doručeno správné a rychle, žádný problém nebyl

• rychlé vyřízení objednávky
    • žádná
  • nakoupil v obchodě Mobilking.eu před 5 měsíci

Čekací doba katastrofa. Objednávku jsem raději zrušit a do dnešního dne mi společnost ještě nevrátila peníze. Již nikdy více !

• Velmi špatná komunikace

Velmi špatná ,ne-li žádná komunikace nikdo neodpovídá na e-maily.

• nakoupil v obchodě Mobilking.eu před 5 měsíci

• žádná komunikace přes telefon

• MODERNÍ A PRAKTICKÝ DESIGN WEBU
    • VÝHODNÉ CENY
    • DELŠÍ DODACÍ LHŮTA

KDYŽ ANI PO NĚKOLIKA DNECH MI NEPŘIŠLO POTVRZENÍ O ZAPLACENÍ JAK JE OBVYKLÉ JINDE, ANI UPOZORNĚNÍ NA PŘEDPOKLÁDANÝ ČAS DODÁVKY, TAK JSEM ZNERVOZNĚL A DODATEČNĚ PŘEČETL RECENZE OSTATNÍCH KUPUJÍCÍCH, KTEŘÍ MĚLI S DELŠÍ DODACÍ LHŮTOU STEJNOU ZKUŠENOST. OBJEDNÁVKA 2, A DPD 10. tO MŮŽE NĚKTERÉ KUPUJÍCÍ OD NÁKUPU ODRADIT PŘES POZITIVNÍ CENY. tAKÉ SE MI NEPODAŘILO DOVOLAT NA UDANÉ TELEFONY A OVĚŘIT STAV OBJEDNÁVKY. NICMÉNĚ TELEFON V POŘÁDKU DORAZIL S FAKTUROU A TED JEN DOUFÁM, ŽE BUDE FUNGOVAT PO DOBU ZÁRUKY. oBCHOD DOPORUČUJI S VÝHRADAMI.

• nakoupil v obchodě Mobilking.eu před 5 měsíci

• Nepřehlednost, téměř žádná komunikace, žádný stav objednávky, první a poslední nákup zde

Důrazně doporučuji vyhnout se tomuto obchodu. Já už s tímto obchodem nechci mít nic společného. 2 týdny zpět jsem objednal telefon, schválně jsem ještě psal email a ptal se, jestli je skladem, protože už jeden obchod měl skladem, ale ten měl alespoň slušnost napsat, že už skladem není a že se omlouvají, takovou reakci od tohoto obchodu nečekejte. Čekejte mrtvého brouka a minimální reakce, nebo spíš jak se komu zrovna chce. Napsal jsem o storno a jen děkuji bohu, že jsem to dal na dobírku a neplatil předem, jak jsem původně chtěl..

• nakoupil v obchodě Mobilking.eu před 5 měsíci

• Přišlo jiné zboží než bylo objednáno
    • Informace na webu jsou nepřesné a zavádějící

Místo Dual SIM verze přišla Single SIM.
    Telefon není v české distribuci, má UK zásuvku.

• Přehlednost
    • Kvalita

Skvělý nákup, doporučuji!

Skvela komunikace a zbozi mi bylo doruceno behem 3dnu

• nakoupil v obchodě Mobilking.eu před 5 měsíci

• Jediná nevýhoda bylo že jsem neobdržel potvrzení o zaplacení na email.

velmi špatná komunikace

• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.