• rychlé
    • přehledné
    • spolehlivé

• doba doručení
    • komunikace
    • reklamace byla bez problémů vyřízena
    • obchod není příliš známý

V tomto obchodě jsem zakoupil telefon Sony Xperia XZ1 Compact, tou dobou byl cca o 2500 Kč levnější než v ostatních obchodech. Telefon mi přišel do týdne se vším, co bylo slibováno - telefon, český manuál, česká nabíječka a sluchátka. Telefon jsem používal asi 3 měsíce bez problémů, pak se mi ale jednoho rána nepodařilo telefon, který byl celou noc na nabíječce (vím, že se to nemá) zapnout. Ihned jsem si archivoval všechny e-maily od Mobilking.eu. Díky předchozím recenzím jsem moc nevěděl, jestli mám telefon posílat pryč na reklamaci, zda jestli mám telefon dát na opravu nějakému odborníkovi. Rozhodl jsem se pro reklamaci. Dvouletou záruku jsem zdaleka nevyužil, proto jsem telefon se všemi potřebnými dokumenty poslal na adresu, která byla uvedena na internetových stránkách. Po třech týdnech jsem napsal, jak to vypadá s mojí reklamací, řekli mi, že moje reklamace byla vyřízena, a že už mi telefon poslali. Za dva dny mi telefon skutečně přišel, v přiložených dokumentech bylo napsáno, že oprava proběhla v Německu, kde telefonu vyměnili základní desku. Od té doby telefon funguje bez problémů a nenašel jsem na něm žádný náznak toho, že by byl telefon kompletně rozebrán. Na rozdíl od ostatních jsem s tímto obchodem i s vyřizováním mojí reklamace spokojen.

• určitě rychlost

• Obchod podvodnik
    • Zadluzil penize

Po telefonu + 420 739 866 566 rikali, ze na trhu ČR jsou už 1 rok, ale není to pravdou.

mobilking eu - kontaktni firma KING Mobile s.r.o., sidlo: Platnéřská 88/9, Praha 1, Číslo účtu : 2301200574, z 6.04.2017
    mobilsmart cz - KING Mobile s.r.o., telefon mimo provoz, zadluzily, sidlo stejne: Platnéřská 88/9, Praha 1, Číslo účtu stejne: 2301200574, z 24.07.2015

Cislo uctu stejne, sidlo stejne, to znamena, ze spolecnost mobilking eu - kontaktni firma KING Mobile s.r.o. je z roku 2015 a je zadluzena.
    Navic je zalozena na osobu: VERONIKA ONDRUCHOVÁ, dat. nar. 1. července 1993, Slovenská 857, Květná, 687 66 Strání, ketre je pouze 25 let..

• Dobrá cena, výborná komunikace po tel., rychlé dodání, obchod mohu jen doporučit

Super cena, výborná komunikace po tel., rychlé dodání, mohu jen doporučit.

Velmi neseriozni jednani. Nereaguji na emaily. Telefony nezvedaji. Na sms take bez reakce. Potrebovala jsem po 5ti mesicich uzivani reklamovat vadu telefonu. V uvedene hodiny na adrese nikdo nepritomen, aby bylo mozne telefon dorucit.
    Po precteni recenzi tedy smeruji zasilku zpet - radeji. A obratim se na výrobce, případně na ČOI.

• nakoupil v obchodě Mobilking.eu před 3 týdny

Kvalitní zboží, rychlé doručení, vstřícnost obchodu

• Dobra cena
    • Dodání do tydne
    • Přehledné stranky
    • Zatím nic
  • nakoupil v obchodě Mobilking.eu před 2 týdny

• Nepřišla mi k telefonu česká nabíječka

V nabídce nebylo napsáno že telefon se prodává asi s americkou nabíječkou

• nakoupil v obchodě Mobilking.eu před 2 týdny

• skvělá komunikace na zákaznické lince

• dobré ceny
    • rychlý dovoz
    • prvotní strach z nákupu kuli špatným recenzím

rysknul jsem a nakoupil na tomto obchodě i přes špatné recence , naštěstí nic z těchto recenzí se nevyplnilo
    mobil dorazil v pořádku zabalený v neporušné krabičce
    za mě mohu nákup doporučit

• Podezrele praktiky
    • Stejne ICO jako jina firma
    • Nekomunikace

Spolecnost ma stejne sidlo a ICO jako spolecnost Mobilsmart cz, ktera diky svym podvodnym praktikam, nedodrzovanim smluvnich ci reklamacnich podminek prisla do zahuby. Dodnes mi dluzi kupni cenu za mobilni telefon (13 tis. CZK).

NENECHTE SE ZMAST 83% spokojenosti zakazniku...je to jen otazka casu.

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Doprava
    • Jednání
    • Reklamace

Naprosto nedoporučuji. Jediná výhoda obchodu je cena, ale nenechte se zmást. Zboží k vám půjde týden, když na něm pak objevíte závadu jako v mém případě a pošlete na reklamaci, tak se vám po třech týdnech vrátí se zprávou že se žádná chyba neprojevila. Díky moc mobilking, ale příště radši někoho spolehlivějšího.

Reakce obchodu Mobilking.eu

objednávka byla vytvořena dne 06. 02. 2018 na bankovní převod a expedována dne 07. 02. 2018, tzn. jeden pracovní den, nikoli týden, jak uvádíte. Po třech měsících užívání jste telefon zaslal na reklamaci, že Vám nefunguje WIFI hotspot. Na zařízení byly provedeny testy a všechny dopadly v pořádku. Parametry telefonu shodné se specifikacemi producenta. V takovém případě není možné reklamaci uznat, když se Vámi popisovaná závada neprojevila.

Děkujeme za pochopení.

mobilking.eu

• Recenze byla provozovatelem odstraněna ve smyslu čl. 8.3.2 OP Heureka.

• Delší dodací lhůta
    • Nemožnost platit kartou

• stránky,info zákazníkovi

• přepravní společnost DPD

Dobrý den po přečtení všech špatných recenzi jsem se i tak rozhodl u tohoto obchodu objednat a můžu jenom doporučit. Zboží bylo vyexpedováno ihned po zaplacení a v podstatě bylo doručeno do následujícího pracovního dne. (jediný problém byl v tomto případě se společností DPD) Co se týká komunikace také bylo vše v pořádku mé telefonické i emailové dotazy byly rychle a srozumitelně zodpovězené. Hodně lidí tady kritizuje, že dostalo telefon určeny například pro provoz v UK, ale to je právě to co tento obchod nabízí - distribuce EU znamená, že je distribuovaný pro země evropské unie a ne konkrétně ČR. S toho vyplývá i nižší cena než u běžných obchodníku v ČR.

• Rychlé vyřízení
    • Dobrá cena
    • Žádná
  • nakoupil v obchodě Mobilking.eu před 3 měsíci

• Dobrá komunikace
    • Mohlo přijít dříve ale i tak se vyplatilo