• Dostala jsem nekvalutni zbozi potom jsem odeslala zbozi zpet a odstoupeni od kupni smlouvy do 14 dnu odeslala taky ale ted uz je to 3 mesic a nemam ani penize ani zbozi poprvi jsem volala s tim ze mi nedorazily penize na ucet a uz to bylo 2 mesice ...tak ze od pana jsem dostala odpoved ze se na to podiva ...uz je to 2 tyden a nic a take mi nikdo nezveda telefon na sms take nikdo nic ...

špatnej eshop, žádná komunikace
    i na něho došlo!

Pokud si objednáte něco v prodejně je to ok, personál je bezva, vstřícný, ale jakmile to musí oni ještě odněkud objednávat, trvá to věčně. Komunikace pak vázne, jediné co jsou schopni říct je že zboží ještě nedorazilo a prý příští týden, za týden zas příští týden.... Nakonec jsme to vzali z Alzy, večer jsme objednali a ráno to tam bylo.

Dne 1.10. jsem si objednávku zboží (číslo objednávky 44778) za cenu 256,- které jsem uhradil převodem týž den. Do 5.10. se nic neděle, tak jsem se "připoměl", znovu pak 10.10., a do dnešního dne, což je 17.10. žádná reakce obchodu ani zboží. Tento obchod důrazně NEDOORUČUJI.

Za více než 3 týdny nedodali zboží, přes dotaz a výzvu emailem se nevyjadřují, nekomunikují, na email neodpovídají.
    Jako bych objednávku poslal do černé díry.
    Přitom na stránkách mají u zboží status "SKLADEM".

Obchod vůbec nekomunikuje

• Neprislo potvrzeni o prijeti objednavky zadna komunikace
    • Obchod se tváří že má skladem a ono nic a ještě k tomu nekomunikuje

Zboží objednáno před více než týdnem. Bylo skladem a zvolila jsem osobní odběr, dodnes mi nepřišla žádná odezva.

bordel na webových stránkách, přišlo mi jiné zboží než bylo "na obrázku"

Reakce obchodu MobilDuo

Dobrý den, zákazníkovi jsme zaslali Nokia 130 Black, poté nás kontaktoval, že jsme mu poslali novější typ Nokia 130 Black, a na obrázku byl starý model. V podmínkách máme jako všechny e-shopy, že obrázky jsou ilustrativní. Toto nedopatření nebylo v žádném případě naše chyba, náš dodavatel nám takový obrázek mobilu navedl na naše stránky. Víme, není to omluva, jen pro vysvětlenou pro ostatní, aby byli v obraze.
    MobilDuo.cz

• Zbozi vraceno, misto toho vybrano jine, naces penize za vracene zbozi jsem zatim nevidel. Je to skoro dva mesice a stale jen vymluvy.
    • Nedoporucuji, jen Vas okradou !!!

Reakce obchodu MobilDuo

Dobrý den, vrácení platby za MobilDuo, objednávka VS:43432,Sebastian Wolf, Faktura:18FV03323, reklamace Apple iPhone 6S Baterie 1715mAh Li-Ion r.v. 20. Platba - Částka 261,00 CZK Vám dorazila, to dobře víte, ale je třeba se tady o tom i zmínit. Poté takové recenze na nás vrhají zbytečně špatné světlo.
    Děkujeme
    MobilDuo.cz

Na stránkách mají téměř vše skaldem, ale bohužel opak je pravdou. Nikdo Vás neupozorní mailem, či telefonicky že zboží momentálně nemají, nebo v mém případě že už ho miř ani nebudou. Při pokusu o kontaktování mailem, se připravte na odpověď až po několika dnech a o kontaktu telefonicky budete rádi když se vůbec dovoláte. Rozhodně nedoporučuji zde nakupovat a pokud se tak už rozhodnete, tak alespoň pouze na dobírku.

• položky skladem ve skutečnosti skladem nemají
    • komunikace nulová. telefon nedostupný, na mail nereagují
    • nedoporučuji platbu předem
    • po 10 dnech bez peněz, objednaného zboži i jakéhokoliv infa od prodejce

Reakce obchodu MobilDuo

Dobrý den, za to nedodání zboží se omlouváme, ale platbu jsme vám převedli zpět na Váš účet: Vrácení platby 284,00 CZK za MobilDuo, objednávka VS:44365,Martin Matoušek, Faktura: nebyla vystavena, zboží nedodáno - Stav Provedeno zaplaceno. Nechceme tady vypadat, že se obohacujeme. Ještě jednou se omlouváme za ty trable, které nastali na naší straně.
    MobilDuo.cz

• dlouhá čakcí doba na dodání zboží

8.9. objednávku přijali, 9.8. zpracovávali....no a je 28.8. a zboží nemám, ani mi nedali vědět kdy bude asi doručeno. te´d jsem jim poslal mail a pokud mi do dvou-tří dní neodpoví, tak budu objednávku rušit. Chápala bych--kdyby zboží na skladě nebylo, ale protože BYLO, tak jsem zklamaná dlouhou čekací dobou na dodání.

• Velmi pomalý zásilkový obchod.

• asi ceny
    • asi osobní vyzvednutí popřípadně nákup přímo na prodejně
    • čekal jsem týden, poslouchal nějaký keci ohledně kartelových dohod a jiné kraviny, pak my pán nezvedl telefon , po telefonátu mé kamarádky která začala vyhrožovat paragrafama a právníkem tak zboží bylo odesláno
    • doporučení neplatit nic předem
    • držel týden peníze i objednaný tablet

celkově pokud jste z daleka a chcete kurýrem doporučení objednat na dobírku neplaťte nic převodem na účet

celkově pokud jste místní ( Ostrava a okolí ) asi ano jinak ne !!

• Pouze nízká cena,ale ta je stejně k ničemu,když zboží nemají...
    • Alespoň vzácně někdy zvednou telefon a na požádání zruší objednávku,když zboží nemají a ani mít nebudou...
    • Mají dle obchodu na skladě 20ks mobilů,ale ve skutečnosti nemají žádný,je to pouze klamání zákazníků.
    • Strašná komunikace - jenom kecy a výmluvy,ale kdy zboží dorazí,to neřeknou!
    • Při zboží skladem(20ks) každý zákazník předpokládá,že zboží dorazí do 3 pracovních dnů,ale po týdnu nulové komunikace jsme se museli ozvat sami s dotazem kam se zboží podělo? A odpověď - pouze výmluvy !!!
    • Už si u nich nikdy nic neobjednám.

Kdo chce mít nervy v klidu,tak ať si nakoupí jinde....

není uvedena dodací lhůta , čekal jsem 11 dní , pak jsem zrušil

• Nízká cena