MobilDuo

1607 recenzí z celkového počtu 5280 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod MobilDuo získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze MobilDuo

habarni

Přidáno: před 3 hodinami

• Fast delivery and the product is genuine. Was really surprised that the price is cheaper than other retailers.

jitka

Přidáno: 18. září 2017

rychlé, přehledné

Reakce obchodu MobilDuo

Jitko děkujeme za Vaše hodnocení, jde vidět, že jste spokojená s nákupem. Také děkujeme za plný počet hvězdiček, to nás zavazuje, dalším zákazníkům dokázat své kvality. Budeme se do budoucna těšit na další nákupy

Jaroslav K.

Přidáno: 15. září 2017

• Rychlé jednání
  • Levné ceny kvalitních produktů
  • Rychlý dodej zboží
  • Možnost vrácení zboží

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme za krásné čtyři plusové pochvaly pro náš e-shop Jaroslave. Jsme rádi, že jste tak spokojen. Přejeme Vám, ať u nás zakoupené zboží Vám dělá radost co jak nejdéle. Velké poděkování Jardo za obsáhlou recenzi, vážíme si toho.

Vladimír

Přidáno: 15. září 2017

Displej pro Iphone 5 přišel v pořádku. Po výměně vše funguje. Výhoda je, že všechny malé součástky jsou již součástí displeje a tím jsem nemusel je přendavat z prasklého displeje. Obchod doporučuji.

Reakce obchodu MobilDuo

Vaše spokojenost se zakoupeným displejem, je pro nás oceněním, že prodáváme kvalní náhradní díly, a nejen to. Děkujeme Vladimíre za Váš čas, který jste strávil při napsaní tohoto doporučení. Jsme opravdu rádi, že jste spokojen s nákupem.

Schubert

Přidáno: 13. září 2017

Vše rychle vyřízeno, jak má být.

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme za pochvalu naší rychlosti, je to důležité zjištění pro ostatní zákazníky, kteří váhají s nákupem. Vaše spokojenost je toho důkazem, že pro každou objednávku uděláme opravdu maximum. Ještě jednou mockrát děkuje

Přidáno: 13. září 2017

• mají vše

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme za výstižnou recenzi, snažíme se nabízet zákazníkům velký sortiment zboží, a to za pěkné ceny. Jsme rádi, že jste jako zákazník spokojen.

ladatko

Přidáno: 5. září 2017

doporučuji.

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme za Vaše hodnocení, hlavně za Vaše doporučení pro ostatní zákazníky, to je asi pro nové zákazníky velmi podstatné.
Děkujeme

Pavlína Samková

Přidáno: 4. září 2017

• Dobrá telefonická komunikace

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme Pavlíně za její hodnocení, a chválu na telefonickou komunikaci, hlavně za čas, který věnovala tomuto hodnocení. Je to přínos pro ostatní zákazníky, což je moc dobře. Ještě jednou děkuje

kalimero

Přidáno: 2. září 2017

• bydliště v blízkosti
  • dobrá spolupráce
  • určitě spokojenost
  • zatím nic

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme za pěkné hodnocení, máme z něho radost a jsme opravdu rádi, že jste našel v blízkosti svého bydliště náš obchod, a navíc si chválíte dobrou spolupráci. Jste spokojen, to mluví za vše - děkujeme.

Joseph

Přidáno: 30. srpna 2017

Mobil dorazil až po týdnu a navíc v jiné barvě než jsem objednal. Po domluvě s obchodem jsem mobil ještě ten den poslal zpět a objednal nový. Ten dorazil zase až za týden a to jsem do obchodu několikrát volal, abych dodávku urychlil.

Reakce obchodu MobilDuo

Na této recenzi je pozitivní to, že jsme zákazníkovi odeslali mobil "Lenovo Moto G5 Dual SIM 2+16GB Oxford Blue", dle objednávky krabička byla jako vždy originálně zabalená, jenže paní si objednávku vyzvedla na Zásilkovně, a po rozbalení zjistila, že i když na krabičce je napsáno Oxford Blue", tak telefon je barvy šedé!!! Ihned a správně udělala, nám paní zavolala, nechtělo se nám to věřit, ale "zákazník náš pán" jak říkáme. Tak jsme se s paní domluvili, že nám to zboží může zdarma zaslat přes Zásilkovnu, ať se můžeme přesvědčit kde soudruzi z Lenova udělali chybu. Vše jsme ihned nahlásili našemu českému dodavateli, který také nevěřil svým uším. Za dva dny nám mobil dorazil a po otevření krabičky s nápisem Oxford Blue na nás čekalo nemilé překvapení, vážně uvnitř byl mobil v barvě šedé! Mezitím nám ze skladu dodali mobil, který jsme nerozbalili, to nikdy neděláme a hle, tentokrát až si ho paní rozbalila byl v balení mobil v barvě Oxford Blue. Paní anebo pán co za ní psal recenzi, kterou vidíte napsal, jakou napsal, na což má plné právo. Omluvili jsme se dostatečně milé a sympatické paní, čekali jsme pochvalu a hlavně pochopení z její strany, ale palec dolů nás nemile překvapil. Recenze měla být napsána na výrobce Lenova, měla patřit tomu kdo si popletl barvy a zaměnil je zcela neúmyslně. Nechceme, aby to vypadalo, že se vymlouváme, jen ať jsou ostatní v obraze. Celé toto nedopatření samozřejmě dodání objednávky zdrželo, za což se ještě jednou omlouváme. Vždy se vyjadřujeme ke každému hodnocení, to je naše pravidlo.