1543 recenzí z celkového počtu 5032 hodnocení

• 99 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod MobilDuo získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze MobilDuo

Milan

Přidáno: 20. března 2017

• cena, sada barevných inkoustů navíc, rychlost dodání. Obchod jsem vybral podle hodnocení zákazníků.

Po prvním nákupu v tomto obchodě jsem spokojen a mohu jej všem doporučit.

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme Milanovi za jeho slova, která napsal v tomto hodnocení. Koupil jste si od nás tiskárnu i se sadou inkoustů, která byla zdarma navíc, tak jak to bylo uvedeno na naších stránkách. Jsme rádi, že jste byl s celým nákupem spokojen. Je dobře, že jste si přečetl naše hodnocení, to je vždy dobrý rádce při nákupech přes internet. Milanovi děkujeme za jeho doporučení pro ostatní nakupující, je to pro všechny opravdu důležité.

J.V.

Přidáno: 19. března 2017

• Rychlost dodání,dobrá komunikace
  • Nevím

Spokojenost,doporučuji

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme moc za Vaše hodnocení nákupu, rychlost dodání a dobrou komunikaci si pochvalujete, navíc jste přidala DOPORUČENÍ nákupu na naších stránkách. Ještě jednou děkujeme a hlavně za plný počet hvězdiček :-) ve Vašem hodnocení.

Přidáno: 18. března 2017

• kvalitní zboží

Reakce obchodu MobilDuo

Dobrý den, děkujeme za Váš čas, který jste milý zákazníku věnoval vyplnění dotazníku o spokojenosti s nákupem na MobilDuo.cz. Nakoupili jste rychle a hlavně kvalitní zboží, tak jak to píšete v této recenzi. Ještě jednou mockrát děkujeme za Vaše hodnocení, budeme se těšit na další Vaše objednávky.

Přidáno: 14. března 2017

• Zboží dorazilo rozbalené a nefunkční. Poslal jsem zpět, po telefonu slíbeno odeslání nového kusu do konce minulého týdne, zatím stále nic nepřišlo. Ze strany obchodu neproběhla žádná komunikace, celkově obchod obchod hodnotím velmi negativně.

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme, i na tuto červenou smršť musíme řádně reagovat. Zákazníkovi jsme odeslali mail, hned po převzetí zboží k reklamaci, které nám zaslal. Čekali jsme na našeho dodavatele, až nám pošle nové zboží, které bychom zákazníkovi zaslali zpět. Zákazník byl rychlejší a napsal tuto nemilou recenzi, což je škoda. Celá záležitost se vyřeší k plné spokojenosti našeho zákazníka, tak ať je spokojen. Zboží si řádně objednal, musí být o něho postaráno, a také bude - bylo zákazníkovi zasláno nové zboží, omlouváme se za to zpoždění.

Lubin63

Přidáno: 14. března 2017

• Rychlost, pozornost k zákazníkovi.
  • Nevidím žádné.

Doporučuji!!!

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme za hodnocení ze strany zákazníka, hlavně za jeho doporučení. Budeme se těšit na další objednávky a rádi dokážeme, že se umíme postarat o všechny zákazníky.
Ještě jednou děkujeme

Kadlec

Přidáno: 13. března 2017

• dostal jsem zde zboží, které jsem potřeboval.Cenově výhodnější oproti konkurenci. Nepředražená doprava.

šel bych sem koupit opakovaně

Reakce obchodu MobilDuo

Toto hodnocení nás těší, zákazník jak píše, by neváhal u nás opakovaně nakupovat, za toto jsme velmi rádi. Opravdu prodáváme levně tak, ať jsou naší zákazníci spokojeni a dopravu nepředražujeme, jak je v této recenzi zmíněno. Děkujeme

Pavel

Přidáno: 13. března 2017

• sobotní rozvoz
  • delší expedice

Obchod doporučuji, kvůli nízkým cenám. Ale po zkušenostech s jinými e-shopy, dva dny do expedice zboží, které je skladem, se mi zdá dost. Ale za tu cenu jsem rád počkal.

Reakce obchodu MobilDuo

Někdy zboží, které je skladem, nám musí být dopraveno z druhého skladu a pak vznikne ta prodleva zasílání objednávky z naší strany, za což se dodatečně omlouváme, (jeden ze tří produktů jsme museli doobjednat), proto ten den zdržení nastal.
Objednáno 01.03.2017 15:14 hod / Vyřízeno 03.03.2017 14:08 hod.
Sobotní závoz Pavla potěšil, to je dobře. Za to menší zpoždění, se ještě omlouváme. Děkujeme za recenzi Pavle.

Přidáno: 9. března 2017

OK

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme za krátké, ale tak potřebné hodnocení pro ostatní nakupující zákazníky. Budeme se těšit na Vaše další nákupy na našem e-shopu.

Přidáno: 6. března 2017

• Pestrost nabídky zboží, přehlednost stránek
  • žádné

Naprostá spokojenost, solidní prodejce, velmi doporučuji, kvalita, rychlost, super jednání

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme za Vaše hodnocení nákupu na našem e-shopu, za kladné doporučení pro ostatní zákazníky. Vaše naprostá spokojenost, nás velmi těší.
Děkujeme i za chválu naší přehledností internetových stránek, pestrost nabídky zboží, a označení nás jako solidního prodejce, to opravdu moc potěší. Děkujeme za vše a přejeme další spokojené nákupy přes internet.

Jarek Hradecký

Přidáno: 27. února 2017

• Velký sortiment určité kategorie zboží
  • nevím, první nákup- bez problémů

spolehlivý

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme Jarku za Vaše hodnocení nákupu, který proběhl bez problémů. Jsme rádi, že jste si vybral zboží, které jste potřeboval. Snad Vám i při dalším nákupu budeme moct dokázat, že je na nás spolehnutí, to je velmi důležité při nákupu z domova. Ještě jednou děkujeme Jarku zá nákup.