• Pokud prodávající porušil zákon i ve Vašich případech, navrhuji se sjednotit a podat hromadné trestné oznámení.
    • Porušení zákona § 2106 odst. 2 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník
    • Porušení zákonů § 13, § 19 odst. 3 a § 24 odst. 7 písm. l) a x) zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele.

Internetový obchod nejedná dle platných zákonů č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku a č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele. Reklamace nebyla vyřízena v zákonné třicetidenní lhůtě. Prodávající dále neinformoval spotřebitele o průběhu reklamace dle § 13 a nerozhodl o reklamaci, či ji nevyřídil, dle § 19 odst. 3. Na základě příslibu z telefonické komunikace Kupujícího s Prodávajícím nedošlo k vyřízení reklamace. Jedná se o hrubé porušení zákonů a společnost nahlásím na České obchodní inspekci a Policii České republiky pro nedodržení zákonů v platném znění - nedojde-li k nápravě.

• Bez komunikace
    • Zloděj

Nekomunikují, nereklamují. Takový zloději mohou fungovat jen u nás v ČR, kde nám zloději i vládnou. Jen ať se pak pán a policie nediví až mu tu špeluňku někdo zapálí.

• Celý shop je nevýhoda

19.9 jsem posílal zboží na reklamaci, které bylo doručeno den poté. tj. 20.9 . Dnes je 29.11! A já stále nemám zboží ani peníze! Prodejce nezvedá telefon, jakmile hovor vzdám, tak přijde sms s výmluvama, že už to má účetní, další den to má kolega, další den jsou všichni nemocní, pak není nikdo na firmě a kdo ví, co ještě. Lituju nákupu zde, absolutní tragedie! Důrazně doporučuju se obchodu vyhnout velkým obloukem! Já už své peníze zřejmě nikdy neuvidím :)

• nakoupil v obchodě MobilDuo před 6 měsíci

• Dostala jsem nekvalutni zbozi potom jsem odeslala zbozi zpet a odstoupeni od kupni smlouvy do 14 dnu odeslala taky ale ted uz je to 3 mesic a nemam ani penize ani zbozi poprvi jsem volala s tim ze mi nedorazily penize na ucet a uz to bylo 2 mesice ...tak ze od pana jsem dostala odpoved ze se na to podiva ...uz je to 2 tyden a nic a take mi nikdo nezveda telefon na sms take nikdo nic ...
  • nakoupil v obchodě MobilDuo před 4 měsíci

špatnej eshop, žádná komunikace
    i na něho došlo!

• nakoupil v obchodě MobilDuo před 5 měsíci

Pokud si objednáte něco v prodejně je to ok, personál je bezva, vstřícný, ale jakmile to musí oni ještě odněkud objednávat, trvá to věčně. Komunikace pak vázne, jediné co jsou schopni říct je že zboží ještě nedorazilo a prý příští týden, za týden zas příští týden.... Nakonec jsme to vzali z Alzy, večer jsme objednali a ráno to tam bylo.

• nakoupil v obchodě MobilDuo před 5 měsíci

Dne 1.10. jsem si objednávku zboží (číslo objednávky 44778) za cenu 256,- které jsem uhradil převodem týž den. Do 5.10. se nic neděle, tak jsem se "připoměl", znovu pak 10.10., a do dnešního dne, což je 17.10. žádná reakce obchodu ani zboží. Tento obchod důrazně NEDOORUČUJI.

• nakoupil v obchodě MobilDuo před 5 měsíci

Za více než 3 týdny nedodali zboží, přes dotaz a výzvu emailem se nevyjadřují, nekomunikují, na email neodpovídají.
    Jako bych objednávku poslal do černé díry.
    Přitom na stránkách mají u zboží status "SKLADEM".

• Tento obchod, byla velká prohra. Zakoupil jsem telefon svojí mamince, který se po půl roce rozbyl. Telefon jsme poslali zpět na reklamaci. Pan majitel po měsíci a kousek oznámil do telefonu mamince, že reklamaci uznává a aby poslala číslo účtu, že pošle zpět peníze. Bohužel peněz jsme se nedočkali. Párkrát jsme mu volalily, poprvé řekl že se omlouvá, podruhé že to má již paní účetní a po dalším měsíci již ani nezvedá telefon. Zvažujeme proti panu majiteli podniknout právní kroky.
    • NEDOPORUČUJI zde nakupovat.

Velikým obloukem se tomuto obchodu vyhněte. Po této zkušenosti již nemám odvahu nakupovat telefon na internetu.

• lži , fikce , pohádky

Katastrofa obchod , reklamaci RE18013770 po 7 měsících stále nevyřešily! Neustále jen výmluvy. Po x letech co nakupuji po internetu je tento obchod naprosto ten nejzoufalejší! Takže se velkým obloukem vyhněte této bandě břídilů !

Obchod vůbec nekomunikuje

• nakoupil v obchodě MobilDuo před 5 měsíci

• Neprislo potvrzeni o prijeti objednavky zadna komunikace
  • nakoupil v obchodě MobilDuo před 5 měsíci

• Obchod se tváří že má skladem a ono nic a ještě k tomu nekomunikuje

• Snadné vyplnění objednávky

• Příznivé ceny
    • Široký sortiment

• nákup z domu
    • žádná
  • nakoupil v obchodě MobilDuo před 5 měsíci

Všechno proběhlo v naprostém pořádku, jednání rychlé.

• Špatný internetový obchod.
    • Špatný internetový obchod.

Vybral jsem si telefon Huawei za 5186 Kč, telefonicky jsem kontaktoval prodejce, že mám o telefon zájem, slíbil že zavolá. Ještě ten den telefon na jejich stránkách zdražil na 5549.
    Napsal mě pan Chodúr email že se ozve, ani po třech dnech se již neozval.

• nakoupil v obchodě MobilDuo před 5 měsíci

Zboží objednáno před více než týdnem. Bylo skladem a zvolila jsem osobní odběr, dodnes mi nepřišla žádná odezva.

• nakoupil v obchodě MobilDuo před 6 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.