MobilDuo

1584 recenzí z celkového počtu 5198 hodnocení

Ověřeno zákazníky

Obchod MobilDuo získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze MobilDuo

Přidáno: 21. července 2017

• rychlé odeslání
  • nižší cena než jinde

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme za hodnocení nákupu, budeme se opět těšit na Vaše další nákupy. Ceny máme opravdu nastaveny jak nejníže nám to naše nákupy dovolí. Zabalit a rychle zaslat zákazníkovi zboží, o to se snažíme.
MobiDuo.cz

jarča

Přidáno: 9. července 2017

Spokojenost rychlé dodání

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme Jarči za to, že nám napsala pochvalu v této recenzi. Spokojená s rychlostí dodání, to je moc dobře. Děkujeme

Přidáno: 9. července 2017

• Dobrá cena
  • Zboží skladem, ale přesto připraveno k odběru až třetí den!

Pokud člověk na zboží nespěchá tak v pohodě!

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme za recenzi, pokud zboží máme přímo na obchodě, tak hned ten den je objednávka vyřízena. Ve Vašem případě se jednalo o objednávku složenou s více položek, proto se to trochu protáhlo. Děkujeme za Vaše pochopení, pěkný den přeje

Peter

Přidáno: 7. července 2017

• cena,rychlost dodání
  • nevím

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme za Vaše hodnocení, Peter si cenil rychlost našeho doručení objednávky, a ještě k tomu za dobrou cenu. Pěkné svátky přeje

Viktor

Přidáno: 3. července 2017

• Velice solidní jednání, zboží z oficiální CZ distribuce

Výborná komunikace s obchodem, na dotazy bylo reagováno velice rychle a ze způsobu komunikace byl patrný zájem o spokojenost zákazníka...

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme za recenzi, jsme rádi, že jste si všiml, jak moc nám záleží na spokojenosti každého zákazníka. Viktore, je dobře, že Vám pomohla naše vzájemná komunikace přes chat. Důležitá je Vaše celková spokojenost s nákupem, a dle recenze jde vidět, že jste opravdu spokojen. Děkujeme Viktore za Váš čas, který jste si našel na sepsání tohoto moc pěkného hodnocení.

Přidáno: 30. června 2017

• Dobrá cena.
  • Žádné problémy.

Nákup bez problémů. Doporučuji.

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme za hodnocení nákupu na našem e-shopu, který byl bez problémů a ještě jste nakoupil za "dobré peníze", jak píšete. Velké díky za Vaše doporučení. Budeme se těšit na další nákupy, pěkný víkend přeje

Václav Kuba

Přidáno: 25. června 2017

• Přehledný a slušný výběr
  • nabízeného sortimentu .
  • Rychlé dodání ke odběrateli .
  • Žádné jsem prozatím nezaznamenal .

Zboží jsem v tomto obchodě nakupoval
poprvé a to pro mojí postarší
sousedku . Ze zbožím jsme zatím spokojeni .
Přišlo v pohodě pěkně zabalené .
Nemáme vůči němu žádné námitky .
Z mé strany tento obchod DOPORUČUJI .

S pozdravem hezkého dne Václav Kuba

Reakce obchodu MobilDuo

Vašku mockrát děkujeme za Vaše hodnocení nákupu, a hlavně za doporučení pro ostatní zákazníky. Jsme rádi, že jste pomohl postarší sousedce, Vaše spokojenost s nákupem je pro nás důležitá. Zboží se vždy snažíme co jak nejlépe zabalit, tak ať dorazí v pořádku ke každému zákazníkovi. Hezký den Vašku, ještě jednou děkujeme za vyplnění recenze.

dp

Přidáno: 10. června 2017

• Objednal jsem dvě věci. Pouzdro na mobil dorazil mastný, jako kdyby skladník svačil lovecký salám a magnetické USB zcela nepoužitelné. Při sebemenším pohybu se nabíjení přeruší. ( PS: nemám rád oslovení ,, pane Daniel ,, )

levny obchod, ale lepší nakoupit jinde !

Reakce obchodu MobilDuo

Dobrý den, Vaše recenze nás velmi mrzí, můžu Vás ale ubezpečit, že neprodáváme použité zboží, pouze nové. Pokud se vyskytne nějaký problém, není nic jednoduššího nás o tom mailem informovat, dáme věci ihned do pořádku. Za to oslovení se dodatečně omlouváme, nevěděl jsem, že Vás to tak nazlobí. Chováme se slušně k zákazníkům, snažíme se s nimi navodit vždy přátelskou atmosféru a věřte, jste první komu vadí oslovení jménem. PS: lovecký salám u nás nikdo nejí, možná jen u výrobce.
Děkujeme za recenzi,

Borsuk

Přidáno: 9. června 2017

• Snad někdy ceny, jinak žádné, prostě objednáte, zaplatíte a zboží si odnesete. Nic víc, nic míň.
  • Při vyzvedávání poslední objednávky na výdejním místě, jakýsi člověk, asi prodavač, vylezl odněkud zezadu s nezájmem v tvaří, zmatený jako včela, třikrát se díval na číslo objednávky a stále něco hledal. Nakonec se po cca asi deseti minutach podařilo zboží najít. Já již nervozní, zákazníci za mnou ještě více, co k tomu dodat...

Tuctovy obchod, jakých jsou mraky, občas lepší ceny. U mnohych položek zboží a příslušenství ač jsou na stránkách je jen křížek a na infu Vam sděli že neví kdy bude k dispozici. Hodně by měli zapracovat na kultuře vydeje a komunikaci se zákazníkem, kdy telefonickým dotazem jenom laksní odpověď že o produktu nemaji žádné bližší info, jen to co je na strankách prostě typičtí přeprodejci.

Reakce obchodu MobilDuo

Děkujeme, pro Vaší informaci uvádíme, že pokud máme na eshopu v nabídce více jak 16 000 produktů zboží, opravdu vše nemůžeme mít skladem na prodejně. Pokud se však zákazník telefonicky, anebo mailem dotáže, vždy se snažíme získat pro naše zákazníky co jak nejvíce informací o daném zboží. Když je u zboží "Eshop", zelená fajfka znamená to, že je skladem na eshopu, pokud je tam Křížek znamená, že zboží je na externím skladě, které jsme schopni mít na prodejně v ten den, maximálně den následující. Informace o produktech neustále pro zákazníky upravujeme, ať je napsáno u něho co nejvíc informací. Děkujeme za recenzi a přejeme hodně spokojených nákupů.

Tomáš

Přidáno: 3. června 2017

• Skvělá cena

Reakce obchodu MobilDuo

Tomášovi taktéž děkujeme za recenzi našeho e-shopu, je fajn, že je spokojen s cenou. Budeme se těšit na další objednávky Tome. Pěkný víkend přejeme