• vsechno

jsou to curaci

• kupoval jsem tam cca 15 mobilů od roku 2002, pár kusů bylo reklamovaných, ale bez problémů
    • Tzv. šedivý dovoz, ale to je na individuálním posouzení

• Telefon (iPhone 5S) nikdy nefungoval na 100 %, po měsíci používání se závady tak nakumulovaly, že byl prakticky nefunkční. Odeslán na záruční opravu, vrátil se v úplně stejném stavu. Od té doby je komunikace s obchodem nemožná, telefon zvoní, ale nikdo ho nezvedá, na maily nereagují. Na stránkách uvádí jen P.O. Box na zaslání reklamací.
    • Podle mého soudu se úspěšnost vyřízení reklamace bllíží 0, proto telefon dostaly děti na hraní, čímž se stal bezkonkurenčně nejdražší hračkou jakou doma máme.

Obchod ukočil činnost, reklamace neřeší.

• Je to levák na druhou.Bacha něj, neuznává reklamace a prodava již rozbalene telefony.

Z takového krámku už nikdy vic nic.

• Dvakrát jsem reklamoval telefon se stejnou poruchou. Čekal jsem až pánovi skončí údajná dovolená, pak mi zdělil, že mu magistrán vypověděl smlouvu a ať telefon zašlu na uvedenou adresu na stránkách. Nyní už nekomunikuje přes opakované volání nezvedá!!! Myslím, že ho budu muset vyhledat osobně...

Maximální ztráta důvěry. Doporučuji na uvedenou adresu nic nezasílat.

Koupil jsem zde mobil, teď bych ho potřeboval bohužel reklamovat. Obchod zrušen, číslo neexistuje, odkaz pouze na poštu, kde údajně řeší reklamace.. Nevíte někdo, jak teď postupovat? :/
    Díky, Dejv

• MobilDick už zkrachoval, obchod zavřel a svůj telefon si můžu reklamovat - hádejte kde...
    • Nechal jsem se napálit

Nákup byl v pořádku, ale prodejce ukončil činnost... prostě smůla

• umisteni v centru prahy
    • neuznava zaruky a nechce se jim vracet penize - proto pozor na ne!

Prodejce arogantně odmítl převzít telefon v rámci odstoupení od kupní smlouvy během 14 dnů od zakoupení: V současné době to řeším přes COI - ADR.

• Komplexně výborný obchod.
    • nevidím

výborný obchod

Bez problémů, rychlé dodání. Co ostatní skladem jenom slibují, tady opravdu mají.

• Příznivé ceny
    • Vcelku široký sortiment
    • Velmi přívětivý přístup k zákazníkovi
    • Žádné jsem nezjistil

Za příznivou cenu dobrý výsledek

• Žádné.
    • V tomto obchodě jsem koupila iPhone 5C, nejenže nebyl nový, ale repasovaný, ale nefungoval tak, jak měl. Sám se restartoval a poté se vypnul a nešel zapnout a tak jsem ho dala na první reklamaci. Ta proběhla tak, že přeinstalovali (prý) software, ale když jsem telefon zapnula dělal to samé jako před reklamací. Poslala jsem ho na druhou reklamaci, která trvala 30 dní přesně a vrátili mi telefon s tím, že jsem do něj nalila vodu, není to pravda, protože jsem telefon vůbec nepoužívala, tím má záruka skončila a telefon byl na odpis. Dala jsem ho tedy k odborníkovi a ten mi řekl, že je uvnitř nalitá slaná voda(aby došlo rychleji ke korozi), urvané konektory k fotoaparátu (kdyby po vyčištění šel telefon zapnout-nešel, tak by fotoaparát nefungoval-předtím fungoval). Dále spřátelený servis vyměnil základní desku takže telefon bez ní nemá již žádnou cenu a baterku atd.

Zaplatila jsem 10 000,- za telefon, který "fungoval" 3 dny.. NEDOPORUČUJI tento obchod a nenechám to tak, vidím, že nás je víc když čtu recenze. NEKUPUJTE telefony v tomto obchodě!!!!

• Koupil jsem sony Z5 compact, výborná cena, dobré jednání. Vše naprosto v pořádku.

• Rychlé a příjemné jednání.

Rychlé splnění objednávky, ochota poradit, příjemné jednání.

Bez problému.

• Vynikající ceny, úžasnà komunikace s obchodem!!!
    • Dobrá komunikace dopravce,jen telefon měl při předání vlhký (snad kapka vody) displej.

• vstricnost
    • dobra cena
    • Po telefonu mi pan zdelil ze telefon pochazi z EU distribuce a to z Polske.
    • Bohuzel telefon pochazi dle obalu z distribuce Filipin s 12 mesicni zarukou ktera byla po provereni na strankach microsoftu propadla, takze jsem nucen spolehat na serioznost prodejce a jeho zaruku.

Zbozi dorazilo v poradku funguje velmi dobre k me spokojenosti jen skoda ze mi byla podana lziva informace o puvodu distribuce statu ze ktereho pochazi.

• osobní přístup prodejce a cena

• Profesionální přístup, rychlost, vstřícnost, spolehlivost!!!

Velice seriózní jednání ze strany pracovníků obchodu. Rychlost vyřízení potřeby zákazníka. Profesionální přístup!

• Profesionální a osobní přístup, ochota.
    • Nemožnost platit kartou. Je ale nahrazeno dobrými cenami.

Vřele doporučuji!