• zbozi prislo
    • obchod nekomunikuje
    • na webu nejsou zadne informace o obchodu takze nevite od koho nakupujete
    • nakupujete u mobilcentrum, faktura je od jine spolecnosti a zbozi prijde od uplne jine spolecnosti

Reakce obchodu Mobilcentrum

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Je nám líto, že jste nebyla s vyřízením objednávky spokojená.
    Informace o obchodu jsou uvedené v sekci "vše o nákupu/obchodní podmínky".
    Provozovatelem eshopu mobilcentrum.cz je společnost Fast Mobil Shop s.r.o.. Na daňovém dokladu musí být uveden prodejce (provozovatel) nikoli název obchodu.
    Dopravce si volíte z námi nabízených dle svého uvážení.

Věříme, že příští objednávka již proběhne k Vaší spokojenosti.

Těšíme se na ni .-)
    Přejeme Vám pěkný den.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

objednal som Baterie Apple iPhone 4 1420mAh Li-Pol OEM (BULK) APN 616-0520 a prisla bateria APN 616-0513 takze taka skusenost

• Nefunguje komunikace mezi e-shopem a firmou provozující platební bránu. Zboží je e-platbou okamžitě uhrazené, ale e-shop o tom neví!!!! Musíte je upomínat a nahánět, aby vám zboží poslali.

Příště už raději ne

• Neozvou se že zboží není skladem i když pri objednání je psáno do 48hodin čekám už 10 dní budu objednavku rušit i když jsem už ji zaplatila

Nespolehlivost obchodu žádná komunikace s kupujícím

• I když mi mělo zboží přijít do 24hod,je to již přes týden a stále nedorazilo. Obchodu jsem psala, odpověd stále nedorazila.

Dobrý den Moniko,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Je nám líto, že nejste s naším obchodem spokojená. Skladové množství uvádíme u každého produktu. Pokud zboží nemáme skladem, snažíme se jej co nejrychleji zajistit. Víme, že rychlost dodání je pro zákazníky velmi důležitá.
    Přejeme Vám pěkný den.

• Chybí český manuál, z ničeho není zřejmé, že se jedná o telefon,urcený pro ČR, chybějící návod hovoří o opaku.

Pochybný jako většina no máme webových obchodů.

Dobrý den Kerry Kingu,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Je nám líto, že nejste s naším obchodem spokojen. 100% telefonů, které prodáváme pochází z oficiální české distribuce. Je možné, že na některých modelech je při prvním spuštění potřeba vybrat češtinu jako výchozí jazyk.
    Podrobné návody dnes již výrobci k telefonům nedodávají, jsou dostupné na webech výrobce. K telefonům se dodává uživatelská příručka se základními informacemi o použití telefonu.

Přejeme Vám pěkný den.

• Zboží komunikuje v angličtině a nebyl dodán český podrobný návod nutný k řádnému nastavení a používání. Z tohoto důvodu vráceno.

Dobrý den Fotografe,

Přejeme Vám pěkný den.

• Přestože obchod potvrdil objednávku za cenu kterou měl na svých stránkách uvedenou tak ji následně stornoval. Na další komunikaci již nereagoval.

• že som platil 2x najprv prevodom a potom prišla dobierka (výhoda pre obchod)
    • platba 2x za to isté

no možno sa nájdu aj iné obchody s rovnakým sortimentom a kde stačí zaplatit za tovar iba 1x

Dobrý den Anthony,
    Velice se Vám omlouváme. Slovenské zásilky odbavujeme "ručně" a udělali jsme chybu. Uhrazenou částku Vám samozřejmě vrátíme na Váš účet.
    Za chybu se ještě jednou omlouváme.

• skoda mluvit

skoda mluvit

Zkontrolujete si fakturovanou částku.

Reakce obchodu Mobilcentrum

děkujeme za Vaše hodnocení.
    Velice se Vám omlouváme, po kontrole Vaší objednávky jsme zjistili, se výsledná částka zaokrouhlila tak, že jste uhradil o 1,-Kč víc než bylo zobrazeno na eshopu.
    Na opravě usilovně pracujeme.
    Děkujeme za pochopení.

Přejeme Vám pěkný den.

Nic jsem nedostal,a kdoví jestli něco dostanu.

Dobrý den Vlastiku64,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Na Vaši objednávku jsme nezapomněli. Bohužel jsme museli zboží objednat přímo u výrobce v Asii, kde nyní probíhají oslavy nového roku, čímž je odeslání zboží zdrženo.
    Jakmile budeme mít zboží na skladě, budeme Vás informovat.
    Přejeme Vám pěkný den.

• Po objednání zboží mě ani po 10 dnech nikdo nekontaktoval!To,že zboží není skladem a ani neví kdy bude,jsem se dozvěděl až když jsem majitele kontaktoval po 10 dnech telefonicky.Teprve pak mi poslal mail s omluvou,že neví kdy a zda zboží bude...

Dobrý den Románo,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Je nám líto, že nejste s naším obchodem spokojen. Skladové množství uvádíme u každého produktu. Pokud zboží nemáme skladem, snažíme se jej co nejrychleji zajistit. Víme, že rychlost dodání je pro zákazníky velmi důležitá.
    Mobilcentrum.cz

• Sliby o dozasobeni zbozi, ktere ani po mesici nebylo naskladneno.....

Asi po teto zkusenosti bych si prvni zjistil dostupnost zbozi, a nasledne pak objednavat

Dobrý den ,
    děkujeme za Vaše hodnocení. Je nám líto, že se Vaše objednávka tolik zpozdila. Omlouváme se.
    Věříme, že příště už to bude na 100%

I don't spreak Czech... Battery is not working, I wanna make reclamation

Dear Miroslav,
    I´m sorry that the battery does not work. Please send it back and we will send you a new one. Thank you.
    Best regards.

• doba dodání hrozná

Dobrý den Petře,
    je nám líto, že jste nebyl nákupem u nás spokojen. Bohužel si nejsme vědomi pochybení. Zboží jste objednal 30.12. a my jsme jej ve stejný den expedovali na výdejní místo Heureka Point Ústí nad Labem. Budeme rádi, když nás informujete jak jste Vaši kritiku myslel. Záleží nám na Vaší spokojenosti! Pokud jsme udělali chybu tak se ji pokusíme napravit a hlavně se jí v budoucnu vyvarovat...
    Děkujeme za Vaše hodnocení.
    Přejeme pěkný den

• 24 hodinove dodanie tovaru cakam uz tyzden a este stale nedorazil

Reakce obchodu Mobilcentrum

24 hodinové dodání platí pro Českou Republiku, na Slovensko je 24h pouze na výdejní místo Heureka Point v Bratislavě. Zpoždění dodání bylo způsobeno přepravcem Slovenská Pošta. Za přepravce se omlouváme.
    Děkujeme za pochopení.
    Mobilcentrum.cz

Už druhý týden se nic neděje. Nevím, co je s objednávkou. Naštěstí jsem dopředu nic nezaplatil, ale podobné jednání ve mně důvěru nevyvolává.

Dobrý den
    děkujeme za Vaši objednávku i hodnocení. Je nám líto, že zboží které jste objednal, je momentálně nedostupné. Jakmile jej naskladníme budeme Vás informovat. Děkujeme za pochopení.

Mobilcentrum.cz

V obchodě jsem koupil telefon. Bohužel po několika dnech se porouchal. Již měsíc je v opravě a v obchodě panuje pohoda, žádná komunikace. Budu zřejmě žádat vrácení peněz.

Dobrý den
    děkujeme za Vaši objednávku i hodnocení. Je nám líto, že se telefon po krátké době "zasekl" a bylo nutné jej posílat do servisu. Přístroj jsme ihned po obdržení odeslali do servisního střediska a očekáváme jeho přijetí v nejbližších dnech. Reklamaci jsme v servise opakovaně urgovali. O stavu reklamace jsme Vás také informovali emailem. Děkujeme za pochopení. Mobilcentrum.cz