Zadna odezva, zboží nedorazilo.

• Dva měsíce telefon za 9500,- na reklamaci ,a NEKOMUNIKUJÍ! Třetí stejna vada do půl roku, adresa pro reklamaci najednou jiná. A když má dojít na vyřízení.... TICHO ! Nemám ani telefon, ani peníze!

Nespokojenost

mi připadá že všechny recenze píšou lidi s IQ maximálně 65. jako klad uvádějí vždycky rychlost, slušné jednání a vynikající komunikaci a dobrou cenu. ale to se snad v obchodu předpokládá, ne? To snad nemůže psát normální člověk?

Prodavaji rozbalene/vracene zbozi jako nove, bez upozorneni, bez slevy. Tragedie!

• jak bylo napsano, tak bylo doruceno

S obchodem jsem nemel zadny problem. Zbozi mi bylo doruceno v den kdy mi to bylo slibeno. Samsung s8 byl original zabaleny. Trochu pomalejsi komunikace, ale at si lidi rozmysli, stli chteji levny mobil nebo peci o zakaznika z drazsich e-shopu.

• OBCHOD SE VŮBEC NEOZVAL.

• Moznost Osobniho vyzvednuti

+ snadná komunikace
    - zboží nebylo na skladě muselo se čekat několik dní na dodání

• Nedoporučuji, telefon podruhé na reklamaci a nechtějí jej opravit , ani neuznali reklamaci. Dělají mrtvého brouka.

Rozhodně nedoporučuji,při reklamaci narazíte.

ok+cena

• Super

• nevím
    • nevím

Objednaný mobil Caterpillar B30 DualSIM nebyl duální, proto jsem ho byl nucen na své náklady 128,- Kč vrátit.

Reakce obchodu mobilabc

omlouváme se za tuto nepříjemnost, při naskladnění došlo k chybě které byla po upozornění opravena. Samozřejmě že Vám náklady na dopravu proplatíme. Prosím kontaktujte nás ohledně vrácení částky za dopravu,

ok

• rychlost dodání
    • nedostatečná komunikace

• možnost výběru EMS dopravy s dodáním do 24 hodin

• Při osobním vyzvednutí, těžko najít.
    • Na dvěřích jiná firma než na webu e-shopu. (klamání zákazníků?)
    • Firma špatně značená na chodbách objektu.

Byla jsem spokojená a doporučuji.