Vše ok

• rychlé odeslání, vstřícná komunikace
    • dražší poštovné a balné
    • špatná dopravní společnost -česká pošta, řidič vozil zásilku týden v autě

Rychlé dodání zboží.Mohu jen doporučit.

Rychlost

• Nejlevnější nabídka
    • Ochranné sklo zdarma

Jedna z nejlevnějších nabídek na trhu, doručení bylo extra rychlé a ještě přibalili dárek - ochranné sklo. Naprostá spokojenost!
    Pevně věřím, že takhle dobrá bude i komunikace k případné reklamaci (což, doufám, nebude třeba, zatím vše funguje tak jak má).

• Vše OK

• rychlost a spolehlivost
    • dobrá cena
    • není nic

• Rychlost vyřízení objednávky
    • Kromě hodnocení rozsáhlým popisem, prodejce nepoužívá čísla zakázek (pro snadnější orientaci zákazníka (vlastně i to jsem tam zmínil)).

Zakázka byla vedena v e-shopu Mobil-Telefon.cz, odkud mi přišel i první e-mail z adresy [email protected]. Zakázky zde NEMAJÍ ŽÁDNÁ ČÍSLA, podle kterých bych je mohl dále evidovat (třeba už pod VK SERVIS, vysvětlím dále). O VK Servisu v e-mailu (v "offline" verzi zprávy) není ani zmínka. Je zde jen odkaz na OBCHODNÍ PODMÍNKY, kde už ale VK SERVIS PRAHA, s.r.o. figuruje jako prodávající. Další e-mail už z adresy [email protected], SMS a odesílatel zboží (včetně papírového "dokumentu" (nikde není slovo "faktura", ale budiž)), všude už je zmíněný VK Servis. Opět bez jakéhokoliv čísla zakázky. A pro změnu nikde není ani tečka o e-shopu Mobil-Telefon.cz, kde jsem objednávku uskutečnil a který je předmětem tohoto hodnocení. Na adresu [email protected] jsem na začátku týdne (den po převzetí a odzkoušení zboží) hned poslal e-mail na který mi neodpověděli. Během tohoto hodnocení, kdy jsem si všiml celé té záležitosti, jsem ještě přeposlal daný e-mail na [email protected].*

*Málem jsem toto hodnocení už takto odeslal. Přerušila mě rychlá odpověď na můj poslední e-mail (na ten zaslaný na [email protected], i s mojí zprávou v "historii"), ale byla odeslána z [email protected].

• rychlost a spolehlivost

výhodná cena, rychlost odbavení

V pořádku pouze byl nastaven v neznámém jazyce =samé znaky. Byl problém se dostat z toho. a ni český stručný návod nebyl k dispozici.
    Jinak telef. funguje dobře.
    V.P.

• Peníze mi vrátili včas.
    • Přišel jiný typ mobilu, než jsem si objednala.
    • Po telefonu mi bylo oznámeno, že ten typ nenabízí, ale na Heurece byl v nabídce.

Nakupovala jsem zde poprvé a byla jsem velmi spokojena.

• komunikace slabá

• Rychlé dodání,spokojen na 1oo%.