• zboží nedorazilo
    • neodpovídají na email

Od objednávky jsem čekala 6 dnu než jsem ji zrušila, zboží meli mít skladem a nic nepřišlo a na emaily taky neodpovídají..

• Objednáno z bží skladem a 10 dnů nic, ani zboží ani kontakt.

Nebrat!

• výborná komunikace

Vřele doporučuji

• Rychlost a výborná komunikace

• rychlost, dobra cena
    • nedosla selfii tyc tzv.zdarma

Nákup OK

• cena, rychlost

• Sortiment, rychlost, cena

Rozhodně doporučuji.

• Rychlé jednání super cena
    • Nanic jsem nepřišla jen mi nedošel email o předání zásilky české poště ale to může být chybou emailu.

Obchod supr jen ostatnim radim NIKDY NEOBJEDNAVEJTE PŘES ČESKOU POŠTU!!!! Česká pošta převezme zboží 18.8. kdy mi hned odeslali smsku že zboží bude doručováno dne 19.8. v práci jsem si zařídila volno a zboží nebylo doručeno.Druhy den jsem volala na infolinku kdych to neudělala nedozvíme se že mi až ten den(20.8.) odpoledne budou balíček doručovat dokázali mě na mou poštu kde si mě převazovali a tvrdili mi že se o tom kde je balíček dozvim na netu kde byl poslední datum 18.8.:-) když jsem požádala o dodání do práce (cca 15min pěšky) řekli mi že to není možné z důvodu vyjetí z bezpečné zóny:-)) jinak pozdravuji českou poštu aneb když se chceš zblaznit objednej si jedině tam.

• - dobrá cena
    • - rychlá expedice
    • - nemožnost platby kartou
    • Klamání zákazníka, zboží skladem nebylo jak uváděli na svých stránkách.

Vážený zákazníku,

v popisku Vámi objednávaného zboží bylo jasně uvedeno, že zboží bude dostupné až 20.8., jelikož v ten den vychází CZ distribuce.
    mobil-market.cz

• Nejnižší cena

Dobrá cena, rychlé dodání

• Zboží
    • Nevím

Dobrý

Dopoiručuji

Reakce obchodu Market Mobil

Děkujeme za hodnocení a těšíme se na Váš další spokojený nákup.

S přáním příjemného dne
    mobil-market.cz

• Objednáno a nic nedoslo. A nebylo ani kam zavolat či napsat.

Vážený zákazníku,
    patrně Vám nepřišel omluvný email, že zboží již v době Vaší objednávky nebylo skladem a nebyli jsme schopni jej nikde zajistit.
    Kontakty na eshop (email i telefon), naleznete ve spodní části stránek www.mobil-market.cz.
    S pozdravem, mobil-market.cz

• -
    • jsem naštvaná, poslali jiné zboží. PŘIPLATILA JSEM SI, ALE DOSTALA JSEM O HODNĚ LEVNĚJŠÍ ZBOŽÍ. Zboží je sice funkční, ale mohla jsem ho mít o třetinu levnější. Bez upozornění, bez kontaktování, prostě odeslali. Reklamovat nebudu, nestojí mi to za ty nervy a čas.

už tu nakupovat nebudu

Reakce obchodu Market Mobil

Vážená zákaznice, zkontrolovali jsme na Váš popud dodací listy, pohyb na skladě, vydané zboží a doklad, který Vám byl vystaven k zasílanému zboží. I přes to všechno jsme nenalezli chybu na naší straně. Dle všech dostupných informací jste obdržela přesně to zboží, které jste si objednala. Neměli jsme tedy důvod Vás kontaktovat, jelikož na naší straně proběhlo vše v pořádku.
    S pozdravem mobil-market.cz.

• Zboží nelze reklamovat,neboť prodejcesi neplní základní povinnosti a nevyplňuje záruční list!!

Nepoužitelný, obraťte se na solidnější prodejce.

Vážený zákazníku,
    pro účely reklamace Vám plně dostačuje daňový doklad, který vystavujeme a přikládáme ke zboží. Pokud má výrobek seriové číslo, nebo číslo IMEI, uvádíme jej v tomto dokladu.

S pozdravem mobil-market.cz

• Mají to, co jsem potřeboval.

OK

• výhodná cena