• nakoupil v obchodě MN-modelář před 2 týdny

První objednání v tomto obchodě a naprostá spokojenost.Jeden den jsem objednal a druhý den bylo doručeno.

• nakoupil v obchodě MN-modelář před 2 týdny

• velmi rychlé vyřízení objednávky
    • příkladně milý a ochotný personál
    • nabídka e-shopu ihned k dispozici skladem
    • vlastní parkování u obchodu
    • dobré ceny

Vynikající modelářský obchod a e-shop.
    Jednoznačně doporučuji!

• nakoupil v obchodě MN-modelář před 2 týdny

• Rychlost, vše skladem, dobré ceny.
    • Hodně možností dopravy, i zdarma.
    • Nelze filtrovat vyhledávání podle měřítka.
    • Nepodařilo se mi zjistit, jak v systému změnit uživatelské jméno z toho přiděleného při registraci.
  • nakoupil v obchodě MN-modelář před 2 týdny

• Velmi rychlá reakce,více způsobů doručení,dobré ceny

• Rychlost dodania tovaru

• zboží skladem+ cena

• Serioznost a rychlost
  • nakoupil v obchodě MN-modelář před 1 měsícem

• Rychlé a kompletní vyřízení objednávky a dostupné ceny zejména oceňuji a doporučuji tak obchod všem.
    • U 4 krabiček figurek byla silně lepivá místa, jakoby po odstranění původní samolepky, na která se nalepily papíry vyztužující zásilku. Jak to nazvat-špatně zabaleno? 2 krabičky se mi podařilo zachránit opakovaným mnohonásobně přilepováním lepicí pásky na ona místa, to jste měli udělat vy. 2 krabičky s přílepky jsem musel vzít lihem, čímž došlo ke smytí tisku na části krabiček ve snaze zbavit se té mucholapky v mých modelářských potřebách.
  • nakoupil v obchodě MN-modelář před 1 měsícem

jelikoz v miste bydliste nemam zadnou prodejnu objednavam u vas jste levnejsi nez obchod valka

• nakoupil v obchodě MN-modelář před 1 měsícem

u nekterych produktu neni presnejsi popis

• nakoupil v obchodě MN-modelář před 4 týdny

• bleskové doručení zboží, skvěle zabaleno!!
  • nakoupil v obchodě MN-modelář před 1 měsícem

Jako vždy, vše v pořádku.

• nakoupil v obchodě MN-modelář před 1 měsícem

Po objednání a zaplacení zboží bylo druhý den odesláno a doručeno. Vše v pořádku, rychle a o průběhu transakce jsem byl vždy informován emailem.

• nakoupil v obchodě MN-modelář před 1 měsícem

rychlý nákup,doručení přesně na hodinu

• fakt rychlý

rychlost, u některého zboží slušná cena, některé věci jsem jinde nenašel

• nakoupil v obchodě MN-modelář před 1 měsícem

• Přehledný e-shop, vstřícná komunikace, rychlé dodání

• zboží jen skladem
    • přijatelné ceny
    • zatím o žádné nevím

Vždy rychlé dodání a nikdy žádný problém...Rád zde nakupuji a budu nadále...

...v pohodě...

Z

• nakoupil v obchodě MN-modelář před 1 měsícem

Po obchodní stránce na dobré úrovni, když se něco omylem pokazí, tak je ochota situaci vyřešit. Ceny zboží plus mínus dobrý. Osobně bych uvítal možnost objednání zboží, které není skladem, údajně tato možnost je, ovšem když například budu chtít něco ze sortimentu Masteru o které mě především jde, tak najdu jen položky skladem a víc nic, pak když je zboží doplněno, tak je možné, že mě ho někdo vyfoukne před nosem. Co se týče modelářů co mají přehled, tak nemám problém, co si objednám, to dodáte. Ale začátečníkům a těm co přehled nemají bych byl opatrnější váš obchod doporučit, jednak těžko dostanou radu na prodejně, ale to je vzhledem k situaci na trhu práce těžko napravitelné, dalo by se to řešit třeba poradenstvím na vašem webu, pokud tam je a já o něm nevím, tak se omlouvám. Ale co mě nejvíc vadí, tak jsou u vás i prodavači, kteří jsou fakt PRODAVAČI a každý model je nejlepší i když vím, že není a když sám potřebuji občas poradit jak se ten či onen model povedl, zda je dobrý raději počkat na jiný co se připravuje, tak bohužel vím, že u vás radu hledat nemůžu. Pro obchod je to dobrý, chápu, je třeba vydělávat, ale jako začátečníka by mě to po nevydařeným nákupu asi odradilo.

• nakoupil v obchodě MN-modelář před 1 měsícem

Tento obchod nabízí mimo prodej i nadstandartní službu,
    např. nabídku možnosti sehnání model. zboží,
    které nemá v nabídce.