• výběr zboží (11)
  • ochota (10)
  • nakoupil v obchodě M+M Servis před 2 měsíci

Nespolahlivost

• nakoupil v obchodě M+M Servis před 2 měsíci

6.12.zaplaceno, 10.12.objednavka pripravena, 20.12 .dotaz na objednavku a odeslano 21.12.,takze vanocni darek, ktery objednate vic nez 2tydny predem, dorazi pozdeji, takze nedoporucuju. Jine razeni plateb neni dobry duvod, proc jsem nedostala zbozi vcas...

• nakoupil v obchodě M+M Servis před 3 měsíci

zatim nic nedorazilo a uz je to dlouho chapu ze je toho ted hodne ale asi se obratim jinam

Reakce obchodu M+M Servis

náhradní díly z Vaší objednávky jsou dlouhodobě nedostupné a jejich předpokládané naskladnění bylo napsané na našich webových stránkách. Zároveň jste byl informován e-mailem.

Některé nabízené zboží je atypické, momentálně nedostupné nebo se z jiného důvodu nenachází na našich skladech. Při takových okolnostech zákazníka vždy informujeme e-mailem, popřípadě telefonicky o jeho dostupnosti a délce dodání.

Mrzí nás, že přemýšlíte o zrušení objednávky, ale zrovna Vaše zboží nemá momentálně nikdo v Evropě.

S přáním hezkého dne,
    M+M servis

• nakoupil v obchodě M+M Servis před 3 měsíci

• informovala jsem dodavatele,že mi zboží nebylo doručeno i přesto,že jsem byla nemocná doma,místo aby dodání zařídil doporučil mi at si Zajdu NA POŠTU,BYT JSEM SI ZAPLATILA BALÍK DO RUKY,velké zklamání

nespolehlivost,neochota,nezájem pokud již prodal

Reakce obchodu M+M Servis

omlouváme se, ale věřte, že je v našem největším zájmu aby Vám balík dopravce doručil. Pokuď se nám balík vrátí zpátky, tak nikdo nic neprodal. Žádný kolega, který s Vámi mohl mluvit s Vámi nemluvil. Jestli jste věc řešil/a s lokálním dopravcem a né s námi, tak nemůžeme zaručit požadovanou odezvu.

Podle čísla Vašeho balíku to vypadá, že pošta se ani nepokusila o doručení. V takovém případě je potřeba Nás kontaktovat hned jak k tomu dojde abychom to mohli napravit.

Váš,
    M+M servis

• nakoupil v obchodě M+M Servis před 3 měsíci

• Objednávka zatim nedorazila ani žádné vysvětlení či reakce prodejce

Reakce obchodu M+M Servis

jak Vám bylo sděleno e-mailem při vytváření objednávky - zboží bylo objednáno u zahraničního dodavatele. S dodací lhůtou některého zboží nic neuděláme.

• nakoupil v obchodě M+M Servis před 7 měsíci

Zakoupené zboží -páka pressa Rowenta ES420030/440030 MS-622309
    dorazilo včas a v pořádku. Nicméně po necelých 2 měsících běžného domácího používání došlo ulomení plastového úchytu a páka je nefunkční. Zřejmě se jedná o nějakou nekvalitní nahrážku z Číny nebo něco podobného. Na podanou reklamaci firma reagovala jen konstatováním, že na mechanické poškození není záruka. Dle mého názoru jde o použitý nekvalitní materiál v kombinaci s konstrukční chybou, k prasknutí došlo v místě upevnění šroubku a odlomení krytu a tím ke znehodnocení celé funkce. Stručně řečeno šmejd, bohužel.

Reakce obchodu M+M Servis

jako autorizovaný servis groupe SEB (Rowenta, Tefal, Krups, Moulinex, Lagostina) prodáváme zásadně originální díly a příslušenství. Díly jsou tedy stejné jako při zakoupení zboží u prodejce. Jak Vám již kolega napsal. Na mechanické poškození a špatné používání se záruka nevztahuje.

• nakoupil v obchodě M+M Servis před 5 měsíci

Obchod se tváří jako, že má vše skladem. Doba dodání je delší než z Číny. Neschopní - jednoznačně nedoporučuji. Objednáno 9.9.2018 do 23.9.2018 nic nedodáno.

Reakce obchodu M+M Servis

část Vaší objednávky skladem nebyla. Zboží objednáváme u zahraničních dodavatelů a nemůžeme tedy zajistit jeho okamžitou dostupnost. O těchto okolnostech jsme Vás informovali e-mailem.

• nakoupil v obchodě M+M Servis před 1 rokem

Objednávka ještě nedorazila,zboží nebylo skladem,jak obchod sliboval a prý do týdne přijde z Francie.....Týden už to byl.

• nakoupil v obchodě M+M Servis před 1 rokem

• objednávka zatím nedorazila, ale už chtějí hodnocení
  • nakoupil v obchodě M+M Servis před 2 lety

• Dostal jsem jine zbozi nez jsem objednal. Cena za postovne tam a zpet skoto tak vysoka jako cena zbozi. :-(
  • nakoupil v obchodě M+M Servis před 2 lety

Nekontroluje si co posílá. Zboží přišlo poškozené. Sám jsem si opravil.

• nakoupil v obchodě M+M Servis před 2 lety

Obchod mi nezaslal potvrzení objednávky. Neozvali se ani do dvou týdnů.

• nakoupil v obchodě M+M Servis před 3 lety

• vstřícnost
    • dlouhé dodací lhůty

Dotazník jsem dostal dříve, než jsem dostal zboží, které nemám doposud.

• Žádné
    • Zboží jsem objednal na dobírku, nevyšlo to, chtějí platbu nesmyslně předem.

Jsou nepoužitelní, naštěstí je konkurence, která je provozuschopná.

• nakoupil v obchodě M+M Servis před 4 lety

• nedostatečná komunikace (slíbili určitou dodací lhůtu, kterou nedodrželi, ale nedali vědět)
  • nakoupil v obchodě M+M Servis před 4 lety

• sortiment náhradních dílů i pro starší typy spotřebičů (kávovar Krups cca 5let starý)
  • nakoupil v obchodě M+M Servis před 4 lety

Objednala jsem zboží, které bylo skladem a po potvrzení objednávky mi napsali zboží doobjednáno ve Francii.Takže čekám.

• nakoupil v obchodě M+M Servis před 4 lety

dokončení objednávky na stránkách bylo potvrzeno, na email však potvrzení nedošlo, ani informace k požadované platbě převodem, ze strany obchodu jsem nebyla nijak kontaktována ohledně učiněné objednávky a zboží nedorazilo

• nakoupil v obchodě M+M Servis před 5 lety

• nevím
    • pomalé jednání, špatná komunikace

nedoporučuji

• nakoupil v obchodě M+M Servis před 5 lety

Přišlo mi jiné zboží než jsem objednal.