• Recenze byla smazána z důvodu opakovaného hodnocení jedním uživatelem.

• koupil jsem si u nich mobil Nokia 6700gold a jsem spokojeny...
    • nemám co vytknout

jo můžu doporučit

• Solidní jednání, koupě zboží, které jinde už není v prodeji.
    • Nevím

Výborný. Perfektní komunikace s prodejcem. Doporučuji.

Reakce obchodu MM mobily.cz

Děkujeme za hodnocení obchodu.

• V obchodě jsem našla zboží, které jiný prodejce nenabízí, měla jsem specielní požadavek a u Vás jsem uspěla.
    • Slabinou je dlouhá dodací lhůta.

V tomto obchodě naleznete to, co v jiných obchodech neobjevíte.

• Rychlé jednání a dodání zboži

Byla jsem moc spokojená

Děkujeme za recenzi.

• Jako jeden z mála nabízí kvalitní tlačítkové mobilní telefony, na mé dotazy ještě před objednáním zboží odpověděli rychle a ochotně.

Byla jsem velice spokojena po všech stránkách, zcela určitě v případě potřeby využiji znovu služeb tohoto obchodu

Reakce obchodu MM mobily.cz

Děkujeme za hodnocení našeho obchodu.

• jako jeden z mála obchodů dodává telefony značky Motorola
    • celkem přehledné stránky e-shopu
    • obchod rychle a ochotně reaguje na e-maily a umožňuje tak online komunikaci a to i mimo klasickou pracovní dobu!!!
    • dodání i starších telefonů
    • v e-shopu byl nabízen telefon, který bohužel již nešlo objednat
    • dlouhá čekací doba (možná se to týká jen mého konkrétního kusu)
    • dodán zjevně použitý telefon (opět zdůrazňuji že se mohlo jednat jen o můj produkt), přestože byl prodáván jako nový, je to částečně i má vina, protože jsem si vybral výběhový model (2012), který se již nevyrábí

Netroufám si vyřknout ortel, zda doporučuji tento obchod či nikoliv. Na jednu stranu jsem byl zklamán, nejprve v e-sphop prezentovaným zbožím, které nelze objednat, po té dodáním použitého telefonu (dle tvrzení prodejce "z předváděčky") a následná dvojitá reklamace, která byla ovšem provedena, na české poměry, velmi rychle a vždy doprovozená pohotovou mailovou komunikací, s nabídkou zapůjčení náhradního telefonu. A to už se má zkušenost překlápí do pozitivna. Jak jsem již psal, pan Zeman z MMmobily.cz, po celou dobu komunikoval rychle, ochotně a vstřícně. K vzniklým problémům se postavil čelem. Nestalo se mi, že bych se musel něčeho doprošovat a celkově mít z nákupu trauma a zahořklý dojem :)
    A jelikož server Heureka.cz neumožňuje jakési střední hodnocení, rozhodl jsem se zvolit "doporučuji", protože, jak se říká: Konec dobrý, všechno dobé.

Doporučuji ostatním, byli jsme spokojeni.

Děkujeme.

• Dodavku zbozi, ktere neni uplne bezne k mani. Jeden z mala shopu, kde je mozne koupit Motorolu Moto X. :-)
    • Nic me nenapada.

Shanel jsem neco, co bezne neni k sehnani. Telefon nebyl skladem, ale bylo mi nabidnuto objednani s dodavkou behem par dnu. Objednal jsem a telefon v poradku dorazil behem par dnu. Baleni v poradku, telefon v poradku, cena v poradku. Zastupce obchodu mel vstricne jednani. Doporucuji.

Přes to, že telefon nebyl na skladě jej prodejce neuvěřitelně rychle dokázal sehnat a dodat.

Děkujeme za hodnocení...

• dodací lhuta

standart

Děkujeme za recenze.

• Pečlivě vybraná nabídka telefonů za výborné ceny. Nabídka modelů, které se jinde nedají koupit.

Doporučuji ostatním.

• Velká nabídka
    • Nevim

Doporučuju jsem spokojen

Děkujeme.

• Nabízí zboží, které se jinde dá jen stěží sehnat (Motorola Moto X); rychlá komunikace

Děkujeme za hodnocení.

• Přehledné stránky,krátká dodací lhůta.
    • Dobrá komunikace.
    • Žádné jsem neodhalil.

Mám dva telefony od MM Mobily a jsem naprosto spokojen. Vřele doporočuji.

Děkujeme za recenzi.

• telefon který je repasovaný prodavají za 5000 kč a v roce 2008stal 6500kč to se hodí prostě super nekupteto jakmile napíšete zapornou recenzi hned se ozvou super!!!nemam pravdu
    • jen ty ceny se drži hodně při zemi ha ha

není co dodat ha ha ha

Vážený Anonyme.
    Možná bychom mohli dle vašeho názoru některé druhy zboží, které je sice staršího data, ale je o něj stále zájem dávat zadarmo, ale to bohužel nemůžeme. I takové zboží má svoji hodnotu. Smiřte se s tím a nepište nám zde stále ty samé recenze. Je to zbytečné.

• Dobrá cena
    • Nevím