Druhy den po objednani jsem si musel telefonicky overit, jestli ji vubec maji, protoze potvrzeni na e-mail neprislo. Paty den jsem znovu volal, ale na zadnem z tel. cisel nikdo nebyl. Sesty den se sami ozvali, maji jen jinou velikost baleni, ale to uz jsem mel objednano jinde. Cena ok, ale komunikace K.O.

• Profesionální jednání, individuální přístup maximální snaha o spokojenost zákazníka

• rychle a bez problému

Po objednávce nepřišel ani email s číslem účtu, abych mohla zaplatit. Když jsem se snažila o číslo napsat, tak se mi email vrátil jako nedoručený. Fungují ještě vůbec?

Spokojenost.

• Velmi milý přístup a rychlé dodání.

velmi dobré jednání obchodu, bohužel mnou požadovaný produkt neměli, i když byl na jejich webu.

• Velmi dobrá komunikace,vše super.Doporučuji!

Vše vždy proběhne na výbornou

Mohli by zasilat mail ihned po objednání, aby člověk věděl ze je vše v pořádku, ale na druhou stranu mě mile překvapila důvěra obchodu, ze zaslali zboží s papírovou fakturou a až poté co dorazilo jsem měl uhradit.

• Rychlé doručení,kvaliní zboží!

První nákup, velmi korektní jednání

• Okamžité vyřízení objednávky a zaslání zboží.

Majitel byl velmi vstřícný, zboží jsme si předali na předem určeném místě.

• velká spokojenost!

• sleva, vstřícné jednání

Parádní obchod. Rychlé, spolehlivé a osobní jednání. Mohu jen a jen doporučit

Objednala jsem zboží a uvedla zaplatit převodom na účet, nedorazilo mi c účtu kam peníze poslat ,psala jsem hned email, aby mi zaslaly údaje kam peníze odeslat do dneška nic což mě mrzí

Byla jsem nadšená, bleskové dodání

Přehledný eshop a rozumné ceny co nemají objednají, komunikace s eshopem bez zbytečných prodlev.