Velmi rychlé doručení , krásný produkt .Deka je přesně jako na fotografii a nádherně měkoučká.

• Krásné a kvalitní povlečení, jsem velmi spokojená.
    • Žádná.

Krásné a kvalitní povlečení, jsem velmi spokojená. Velký výběr, krásné motivy, obchod určitě doporučuju. Skvělá komunikace obchodu a rychlost dodání.

• spokojenost

• Široký sortiment
    • Rychlé odeslání
    • Příznivé ceny
    • Kvalitní materiály

Vše v pořádku, rychlé odeslání, příznivé ceny, kvalitní materiály. Nakupovala jsem opakovaně.

Rychlé dodání

• Spokojený

Prostěradla se mi líbí. Kupovala jsem i k vánocúm.

• Absolutní spolehlivost a rychlost. Díky.

Dobra komunikace, rychlost dodavky

• Musím platit převoden

Reakce obchodu Mkluzkoviny.cz

děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Platbu převodem požadujeme kvůli opakovaným nevyzvednutým objednávkám. V naší evidenci máme zaznamenáno čtyři objednávky, které jste provedla, ale následně jste je nevyzvedla.

MK Lůžkoviny :)

vše ok

Nakupuji opakovaně, vždy k naprosté spokojenosti. Výrobky jsou kvalitní a ceny příznivé.

Dobrý den, Jaroslavo,

děkujeme za Vaši milou zpětnou vazbu. Vašich opakovaných nákupů si velmi vážíme, budeme se těšit na Vaši další objednávku.

MKLůžkoviny.cz :)

Velký výběr

Není co zlepšovat

• Prima sortiment, rychlé dodání

Zde nakupuji ráda, zboží splňuje mé požadavky, neliší se od prezentovaných fotek.Je velmi kvalitní a cenově dostupné. Vždy si zde najdu něco ,co potěší při vylepšení mého domu. Vítám i novinky v nabídce na vylepšení domu.

Dobrý den, Jano,

děkujeme vám za vaši pravidelnou podporu a pozitivní zpětnou vazbu.:)

MKLůžkoviny.cz

Nakupuji na mkluzkoviny již po několikáté, jsem spokojená, vždy kvalitní materiály, perfektně šité povlečení, nic se nepáře, nelezou z toho nítě, zipy fungují, krásné vzory povlečení, velký výběr, rychlé dodání zboží od objednání.

Dobrý den, paní Foldová,

děkujeme vám za vaši dlouhodobou podporu a skvělou zpětnou vazbu. Jsme potěšeni, že jste spokojeni s našimi produkty. Vaše poznámky o kvalitě materiálů, precizním zpracování a rychlém dodání jsou pro nás velmi důležité a motivující. Těšíme se na vaši další návštěvu.

MKLůžkoviny.cz :)