• bohužel zboží bylo vyprodáno

Dodávka byla v pořádku

První nákup, spokojenost až na zabalení zboží a to že nesedí úplně odstín ale to je už prostě nakupování na internetu a zobrazení displejů. Cena vyhrála co si budem :)

• Bleskové reakce a promtní dodání

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za vaší recenzi a jsme rádi , že jste byl s námi spokojen.Kozák MK-autodoplňky.

• Rychlost, vstřícnost
    • Nemám

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi , že jste byli s nákupem spokojeni.

Zbozi jsem dostal brzy,ale zabalene jen do folie a papiru a Posta to svoji praci pomackala a dodala v mizernem stavu doporucuji balit do kartonu. Dekuji.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Omlouváme se , za českou poštu i za naše balení a již jsme objednali nějaké kartonové pevné role , do kterých budeme folie balit.Bohužel se tímto navýší i přeprava o 50-60kč , ale folie již budou řádně zabaleny.Pokud by jste si zboží znovu objednal ozvěte se mi na tel.777662248 a pošleme vám folii za náš nákup abychom alespoň nějak kompenzovali vaší objednávku.S pozdravem Kozák Mk-autodoplňky.

• Poklice na disk přišla zabalená v obrovském papírovém pytli a velké krabici-jedna poklice by se snad vešla do kr ab. na pizzu.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za vaše hodnocení, ale zboží bylo zabaleno raději do velké krabice z důvodu , že poklice jsou křehké a už se nám párkrát stalo ,že poklice špatnou manipulací dodavatelem praskla.Proto byla takto zabalena.S pozdravem Kozák MK-Autodoplňky.

• velký výběr
    • velmi rychlé dodání

Vřele doporučuji!

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za vaše kladné hodnocení a vážíme si vaší recenze.S pozdravem Kozák Mk-autodoplňky

Velmi rychla reakce a rychlé doručení

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za kladné hodnocení a jsme rádi, že jste byli s nákupem spokojeni.Kozák Mkautodoplnky.

• přehledný web

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za vaší kladnou recenzi a jsme rádi , že jste byli s nákupem spokojeni.S pozdravem Kozák MK-Autodoplňky

• zboží přišlo rychle

• profesionální přístup , bezproblémová komunikace a ochota poradit .

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme ,vážíme si vaší kladné recenze a vždy máme chuť poradit našim zákazníkům k maximální spokojenosti.S pozdravem Kozák MK-autodoplňky.

zboží přišlo v pořádku, do týdne

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za vaše kladné hodnocení a jsme rádi , že jste byla s nákupem u nás spokojena.S pozdravem Kozák Mk autodoplňky.

Rychle

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Vážíme si vaší recenze a těší nás , že jste byli s nákupem spokojeni.S pozdravem Kozák Mkautodoplňky.

• Rychlá zpětná vazba, při dotazu na počet kusů skladem.
    • Rychlé vyřízení objednávky.
    • Nezjistil jsem

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme vám za kladné hodnocení a jsme rádi , že jste byl s nákupem spokojen s pozdravem Kozák Mkautodoplnky

• solidní jednání a vstřícnost

Zboží jsem dostal ale nepasovalo mi na auto a po dohodě jsem zboží vrátil a byly mi vrácené peníze všechno je OK.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za váš nákup i když vámi objednané zboží nepasovalo , po dohodě jsme částku vrátili.S pozdravem Kozák Mkautodoplnky

• dobrá a rychlá komunikace

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za kladné hodnocení ,vážíme si vaší recenze a jsme rádi , že jste byl s nákupem u nás spokojen.Kozák MK-Autodoplňky

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za vaší recenzi a jsme rádi , že jste byli s nákupem spokojeni.S pozdravem Kozák Mk-autodoplňky

• Velmi vstřícné jednání. Po tel. dotazu i cenná rada ohledně rychlé dopravy.
    • Nevím o žádné, jen zboží trochu dražší, ale zase bylo skladem.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za vaší recenzi a jsme rádi ,že jste byli s nákupem spokojeni.MK autodoplňky.

• Rychlé a včas.

Reakce obchodu Mk autodoplňky

Děkujeme za vaší kladnou recenzi a jsme rádi , že jste byl s nákupem spokojen.S pozdravem Kozák MK-Autodoplňky.