• kvalitní zboží
    • Dlouhá čekaci doba

rychlé dodání

Perfektní služby

• Zbozi na sklade, rychla dodavka. Maximalni spokojenost.

• super

• Velmi dobrá kvalita odpovídající nabízené ceně.

V síti těchto obchodů jsem nakoupil již několikrát, jen poměrně delší čas jsem zde nenakupoval, protože jsem s nemohl vybrat potřebnou velikost bot, ale co se týče kvality zboží a komunikace s obchodem je vše velmi perfektní.

Spolehlivost

Jsem spokojen. Rychlost . Ochota.
    Doporučuji.

rychlé reakce obchodu a snaha o řešení problémů (pokud se vyskytnou) ke spokojenosti zákazníka. určitě nakoupím znovu

• doba dodání

• nákup proběhl bez problémů. Velmi příjemná paní prodavačka ochotně poradila při výběru zboží.
    • V obchodě je malá skladová zásoba. Většina zboží je v externím skladu

• Zboží dorazilo velmi rychle
    • Dobrý výběr

Doporučuji.

• Dlouhý čas dodání

• ochota a velmi milé jednání
  • Zboží nemohu hodnotit jelikož ještě nedorazilo ale s komunikací a délkou dodací doby jsem nespokojen.

• transparentní komunikace v případě problémů
    • širší sortiment než většina konkurence (tj. lze zvolit širší verze bot)
    • inzerované dodací lhůty jsou nerealistické
    • plete mě, že maily nechodí z Mizuno Store, ale ze Zebra Stores

Reakce obchodu Mizuno Store

Dobrý den, Jirko,
    děkujeme za doporučení a pozitivní recenzi, které si velmi vážíme, ačkoliv z ní vnímáme jisté nedostatky na naší straně.

U sortimentu značky Mizuno se snažíme nabízet co nejširší produktovou nabídku. Proto narazíte na některé produkty a velikosti, které jsou označeny jako "skladem na externím skladě". Takto označené zboží nabízíme ze skladu našeho dodavatele, abychom zákazníkům nabídli barvy, velikosti a modely, alternativní k těm, které nemáme skladem.
    Toto zboží je na webu označeno a s informací o delší době dodání, než je tomu u velikostí na našem vlastním skladě, které doručujeme na druhý den.
    Bohužel v posledních dnech se potýkáme s problémy s expedicí na straně dodavatele a dochází ke zdržení. Což nás velmi mrzí a snažíme se minimalizovat negativní dopady na zákazníky.

Věříme, že se situace brzy ustálí a ke zpoždění nebude docházet.

Co se týká emailu ze ZebraStores.cz, tak značka MizunoStore spadá do naší sítě eshopů ZebraStores.cz, což jsou v podstatě různé sportovní značky provázané pod jeden brand.
    Doufáme, že toto propojení a vystupování pod brandem ZebraStores nepůsobí našim zákazníkům zásadní potíže, ale naopak jim přináší benefity díky provázané nabídce produktů z různých sportovních odvětví a značek pod jeden eshop.

Děkuji za pochopení a budeme velmi rádi, když se na nás v budoucnu znovu obrátíte.

S přáním příjemného dne,

Bc. Michal Jakubec
    Online marketing manažer
    ZebraStores s.r.o.

Fotografie obuvi neodpovídá skutečnosti, katalogové číslo ano.

Reakce obchodu Mizuno Store

Dobrý den, Milane,
    velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost s nákupem.

Děkujeme za recenzi, díky které jsme odhalili chybu u produktové fotografie.

Bohužel nám od dodavatele byla dodána mylná fotka a reálné rozvržení barev již nikdo nezkontroloval, jelikož se jednalo o novinku, kterou jsme ani neměli na vlastním skladě.
    Kolegové už botu prověřují a fotku nahradili.

Pokud byste se rozhodl obuv vrátit, tak Vám samozřejmě vrátíme plnou částku.

Děkujeme za pochopení a věříme, že se na nás v budoucnu i přes tuto chybičku znovu obrátíte.

S přáním příjemného dne,

Bc. Michal Jakubec