• Skvělá cena, ryché dodání.

• včasné dodání zboží, dodržení ceny
    • když jsem se emailem tázal zda tato firma nemá nějakou pobočku poblíže PE,JI,HU, odpověď zněla - a jaké objednávkové číslo má zboží o které mate zájem ???
    • Po obdržení tohoto kompresoru jsem se vrhl na pokyny k požití - jejich překlad z polštiny je něcvo útrpného a směšného zároveň, ve firmě to asi nikdo nikdy nečetl...... Pak jsem začal prověřovat funkčnost, po zapojení na 230V a našroubování do automobilového ventilku jsem zjistil, že je v závitu objímky nějaká nerovnost, nebo stržený závit, převlečnou matici jsem nedotočil.
    • Pokusil jsem se přes další nástavec napojit šlahounek, což se sice podařilo, ale po spuštění kompresorku se manometr zastavil asi na 1,8 a ani na 2,0 už jsem nedofoukal a zvukově dával na vědomí, že jeho obrátky už jsou na minimu. Kompresorek nemá vlastní tlakoměr a musí ce vždy nástavec odmontovat, vlastním měřákem oměřit a pak poktačovat. Se zápornými pocity jsem kompresor odmontoval, uložil do krabice a konstatoval - už nikdy více ! Funkci z autobaterie už jsem radši ani nezkoušel.
    • Nikdy nikomu nebudu tento kompresor nebudu doporučovat a firmě Mizar24.eu doporučuji, aby se prodeje tohoto kompresorku vzdala - je to ostuda a ne reprezentace [email protected]

je to propadák - ne pomocník ani v domácnosti, ani pro motoristy.

Reakce obchodu Mizar24.eu

bohužel se ukázalo, že výrobek má výrobní vadu. Po konzultaci s výrobcem jsme jej stáhli z prodeje. Náklady byly zákazníkovi vráceny. Omlouváme

• co bylo objednane to přišlo

Po pripsani platby vše proběhlo rychle OK

kulový kohout na nádobu IBC PVC1 se velmi těžko otevírá, po namontování a prvním otočení se vytrhl ze závitu u nádoby. Nedoporučuji koupit.

Bez problémový nákup.

Vše v pořádku

• Rychlost + cena
    • Telefonní číslo z kontaktů podle operátora neexistuje

Jsem spokojen i když jsem se nedovolal. Můj dotaz nebyl tak důležitý

vše v pořádku

• Dobrá cena
    • Skvělý pomocník

• Dobrý vše v poradku

spokojenost

• Rychlé dodání.super komunikace doporučuji

• ceny, výběr

Naprostá spokojenost se vším a nemůžu vůbec nic vytknout obchodu. Mohu jen doporučit.

Vše dle očekávání.

• Rychlost, komunikace, bez problémů

spokojenost

• Velký sortiment za dobre ceny
    • Nemají osobní odběr.

rychlost a cena